2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar nasılsınız ben pek iyi deyilim daha önce yazmıştım ameliyattan sonra bende bi baş dönmesi dil uyuşması falan olmuştu stresten demişti o zmn doktor geçen gün yine oldu 9 ay aradan sonra nöroloji doktoruna gittim dün kan tahlili istedi bide emar çektirdim bazen ameliyat sonrası pıhtı atabiliyomuş bişey yoktur ama bakalım dedi yarın alıcam sonuçları inşallah bişey çıkmaz

çok geçmiş olsun inşallah korkulacak bişey yoktur canım

günaydın 6.30 da uyandık ece hanım sayesinde
ne işi varsa o kadar erken kalkacak
bengisu geçmiş olsun

teşekkürler, tuna iyi ,bir gün sürdü çok şükür, şurubu bir kez verince değişti daha...

yaşasın kızlar biz bugün 9.ayımızı doldurduk 10.ayımıza adım attık büyüyoruz şükür rabbime.

maaşallah, evet, çok şükür Allah'a...

bengisumut alıntı yapmıştım ama gönderilmedi,
geçmiş olsun cnm,inş. bir an önce iyileşir tunacık..

Allah razı olsun, iyiyiz artık teyzesi...

günaydın herkese.. ya da tünaydın :KK1:
ayaz çamaşır makinesi girmeye çalışıyor kapağını her açık gördüğünde akannehir.
bir de bulaşık makinesinin kapağı açıkken başına oturup 45 dk deterjan kapağıyla oynuyor. bu sayede 3 tane yemek yaptım dün :KK1:

:KK1: bizimkinin de ilgi alanına giriyor, makineler, kablolar, bir de yerde bulduğu
ufak olan her çöp...

gecmiş olsun tunama

çok teşekkür ederiz juli teyzesi, iyileştik çok şükür, 5. dişiniz hayırlı olsun...

geçmişe bakmamıştım..bide selamsız daldım konuya..
herkese merhaba..
bengisu geçmiş olsun tunaya.çabuk atlatır inşallah
julii hayırlı olsun 5. dişiniz..biz 7 ledik utkuda huysuz biraz

teşekkürler tutku, sizin de 7. dişiniz hayırlı olsun, biz daha dişsiziz biliyonuz mu?

günaydın kızlar..
bengi geçmiş olsun tunaya inş.iyileşir bir an önce.
hoya fatmasgüle azcık bakayım dedim o sahne geldi benim herif az kalsın beni furcaktı:)hemen degiştirdim ters ters bakınca:)

sağol ecrin, iyi artık, fatmagülün tekrarı var şu anda, gecenin 2 sinde, ben de
onu izliyorum şu an, güzel gibi, özellikle yenge çok değişik bir tip, iyi oynuyor, yeni gıcığımız bu karakter galiba, eşimin dizilere alerjisi var ama, belki izlerim...

günaydınlar :)
bengisu Tuna'ya çok geçmiş olsun. iyileşir inşallah bir an önce.
Ayaz iyileşme sinyalleri vermeye başlamış annesi, inşallah tekrarlamaz, tüm bebikler sağlıklı günler geçirirler umarım.

dualarınıza çok teşekkürler, sağolun...

slm kızlar nasılsınız ben pek iyi deyilim daha önce yazmıştım ameliyattan sonra bende bi baş dönmesi dil uyuşması falan olmuştu stresten demişti o zmn doktor geçen gün yine oldu 9 ay aradan sonra nöroloji doktoruna gittim dün kan tahlili istedi bide emar çektirdim bazen ameliyat sonrası pıhtı atabiliyomuş bişey yoktur ama bakalım dedi yarın alıcam sonuçları inşallah bişey çıkmaz

çok geçmiş olsun, Allah şifa versin inşaallah...

merhaba arkadaşlar
bugün Kaan altını değiştiriken çığlıklar atarak ağladı değitirmekte zorlandım
neyi var anlamadım poposunun kenarları kızarmış gibi pişik mi oldu omu acıtıyoda bağırıyo acab
böyle bişey yaşayan varmı ?

bizimki zaten her alt açmada çığlıklar atıyor, emekleyip kaçmaya çalışıyor,
giyinirken de aynı sendromları yaşıyoruz...

AYAZ daha iyiymiş, sevindim, çok geçmiş olsun...

sinemis sen buluşmaya gidebilecekmisin

ben gidemyorum canım
bugün 3 arkadaşım evlnyor
biri 2de diğer 2si akşam
yarında kuzen evlenyor full doluyum haftaya olsun die talep etmiştim çoğunluk bu hafta dedği için olmadı
bir dahakine keisn katılrım
sen gitcekmisn

ben gidemyorum canım
bugün 3 arkadaşım evlnyor
biri 2de diğer 2si akşam
yarında kuzen evlenyor full doluyum haftaya olsun die talep etmiştim çoğunluk bu hafta dedği için olmadı
bir dahakine keisn katılrım
sen gitcekmisn

yok benimde misafirim var eşimin memleketten kuzenleri gelmiş istanbula bu akşamda bize geleceklermiş hazırlık yapmam gerekiyor oysa çok istiyordum bende

yok benimde misafirim var eşimin memleketten kuzenleri gelmiş istanbula bu akşamda bize geleceklermiş hazırlık yapmam gerekiyor oysa çok istiyordum bende

desene çok işin var
bu moral bozukluğuna
bazen misafir hiç çeklmiyor ben çok severim misafri
ama buğlem elime dolşıyr maması altını değiş oyala işlerim aksıyor hep

ne oldu anlatbilirsen burda anlat yoksa facede anlat bacım
dertleşelim biraz

ayy aman sorma ya o kadar güvenim sarsıldıki.şimdi konu şu bizim tüp bebek yaptığımız ailede bilen yok eşim bu konuda biraz hassas olduğu için söylememiştik.geçen anlatmışımdır ağbimin eşiyle çok şiddetli bir kavga yaptık biz diye kadın o gün bugündür bana gıcık tabi annemede düşün bayramda bile gelmedi ağbim çocukları alıp gelmiş.birde benim bir dayım var 10 yaşındada bir kızı var çokta gıcık bir karısı dedikoducunun allahı yani öyle bişey.bunlar ikinci çocuk istiyorlar ama neden benim oldu ağbimin ikinci oldu filan kadın öyle kıskançki oturmuş 10 yıl bu sene bebek yapmaya uğraşıyor.neyse bunlar tahlil filan yaptırıyor olmayınca derken dayımın sperm sayısı düşük çıktığından olmaz deniyor bebeğiniz ve tüp bebek öneriliyor onada.o dönemde bende yeni doğum yapmışım.benim ağbim kadın doğum uzmanı bu arada.benim tüp bebek doktorumda ağbimin arkadaşı.o zaman biz aile içinde öğrenilmesin diye ağbime rica ettik dayımı ve karısını aynı doktora arkadaşına yönlendirme diye.şimdi aradan kaç ay geçmiş düşün kuzey 8 aylık oldu bu konular ortalara dökülmüş haaa bu arada dayımlar tüp bebeği memorial da denediler ve başarısız oldular.
birde dayımın karısı bu olayı kendine öyle bir malzeme yaptıki sanki tüp bebek yaptırmak heleki memorialda hava atılası bir durum bir böbürleniyordu ben memorialda tüp bebek yapıyorum diye anlatamam.
şimdi ise ağbim onlara aşılam deniyor 2 aydır tabi bu arada gidip ağbimlerde kalıyorlar bir kaç gün.bizim gıcık ağbimin karısı sen söyle aslıda tüp bebek yaptı hemde sizi kendi merkezine yollatmadı bize diye.dün akşamdan beri ağlıyorum sinirimden eşim çok bozuldu sonuçta ayıp günah bişey değil belki ama bu psikolojiyi yaşayan bilir.dünden beri bana artık ne ağbinle bede o salak karısıyla görüşmem ben artık sen de görüşmeyeceksin diyip duruyor.işin en kötü tarafıda ne biliyormusun dayımın karısı acayip dedikoducudur şimdi istanbulum hepsi duyar yakında.şimdi işteyim bilemedim ne yapacağımı iş çıkışı ağbimle konuşsam diyorum karısının ağzını kapasın diye dünde annem bana yemin verdiriyor ağbinle aranızı bozma ben ikinizin kavgalı olmasına dayanamıyorum diyor iki kardeşsiniz biz ölünce ne olacak birbirinize sahip çıkın filan diyor.
şimdi söyle bana ne yapayım o kadar içime işlediki akşamdan beri sinirimdeb çatlıyorum resmen

X