2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar
ceyce buğlemde 9a giriyor kız 1 gün varmış yaa aralarında ben hastaneye yattığım gün sen doğum yapmışsın
ya 9ayı dolduryormu 9mı giryor ben 9a giriyor diyorum

kızım 9 doldurup 10 dan gün alıyorlar diyorum sana bunların kaderi bir yazılmış gel ver bize kızını sempatiksalakcinni hem bir günde olsa büyük benim oğlum kızından sempatiksalakcinni ben ameliyattayken sen keyif yapıyormuşsun hain dünür.

günaydııınn..

cnm ben 0212 yi eklemeyi unutmuşum,
numara 0212 444 53 53

günaydın canım tşkrler arayacağım bugün

kızım 9 doldurup 10 dan gün alıyorlar diyorum sana bunların kaderi bir yazılmış gel ver bize kızını sempatiksalakcinni hem bir günde olsa büyük benim oğlum kızından sempatiksalakcinni ben ameliyattayken sen keyif yapıyormuşsun hain dünür.

günaydın canım tşkrler arayacağım bugün

17 aralık hiç sorma hiç yemedğim kadr yemek yemiştim gezmiştim,1 kilo portakal 3 adet tatlı düşün birde buğlemin şekerlerini yapmıştım zemuszemus
ne güzel bir gündü
gece 10bucukta suyum geldi
gittik
şekeri dengeleyemediler ki ameliyata giriyim:CüvCüv:
ayy sabaha kadr nstde kalmıştım
üfff ne güzel bir gündü :asigim:

17 aralık hiç sorma hiç yemedğim kadr yemek yemiştim gezmiştim,1 kilo portakal 3 adet tatlı düşün birde buğlemin şekerlerini yapmıştım zemuszemus
ne güzel bir gündü
gece 10bucukta suyum geldi
gittik
şekeri dengeleyemediler ki ameliyata giriyim:CüvCüv:
ayy sabaha kadr nstde kalmıştım
üfff ne güzel bir gündü :asigim:

öyle omini gırtlak yersen tabi şekerin düşmez maşallah kız. bende 11:15 te oğluşumu doğurup kucağıma alıp emzirme çabaları veriyordum ogün acıları tabii hiç saymıyorum. şimdi anlatınca sanki hiiç yaşamamışsın gibi geliyor dimi eyy gidi günler eyyy

günaydın herkese.. ya da tünaydın :KK1:
ayaz çamaşır makinesi girmeye çalışıyor kapağını her açık gördüğünde akannehir.
bir de bulaşık makinesinin kapağı açıkken başına oturup 45 dk deterjan kapağıyla oynuyor. bu sayede 3 tane yemek yaptım dün :KK1:

öyle omini gırtlak yersen tabi şekerin düşmez maşallah kız. bende 11:15 te oğluşumu doğurup kucağıma alıp emzirme çabaları veriyordum ogün acıları tabii hiç saymıyorum. şimdi anlatınca sanki hiiç yaşamamışsın gibi geliyor dimi eyy gidi günler eyyy

ben hep o günü özlüyorum ne hamilelikte zor günler geçirdim nede doğum sancı rüya gibiydi yaaa çok güzeldi
buğlem hemen büyüse de yapsam

günaydın herkese.. ya da tünaydın :KK1:
ayaz çamaşır makinesi girmeye çalışıyor kapağını her açık gördüğünde akannehir.
bir de bulaşık makinesinin kapağı açıkken başına oturup 45 dk deterjan kapağıyla oynuyor. bu sayede 3 tane yemek yaptım dün :KK1:

demekki ayaz paşa düzelmeye başlamış annesi. senin çocuk pek bi haşarat kızım iyi oyun bulmuş valla neyapıyor merakettim o kapakla açıp kapatıyormu?

ben hep o günü özlüyorum ne hamilelikte zor günler geçirdim nede doğum sancı rüya gibiydi yaaa çok güzeldi
buğlem hemen büyüse de yapsam

bende özlüyorum kızım herşeye rahmen yani yaparım bir tane daha :lepi:

demekki ayaz paşa düzelmeye başlamış annesi. senin çocuk pek bi haşarat kızım iyi oyun bulmuş valla neyapıyor merakettim o kapakla açıp kapatıyormu?

düzeldi düzeldi, keyfi yerinde şimdi.
vallahi çok yaramaz yaa, kurt var kıçında.
evet kapağı anası açıyor o kapatıyor, yeni oyunumuz bu.
sabahın 06:45'inde makinenin başına koştu hemen. aç-kapa yapacakmışız :bbo:

düzeldi düzeldi, keyfi yerinde şimdi.
vallahi çok yaramaz yaa, kurt var kıçında.
evet kapağı anası açıyor o kapatıyor, yeni oyunumuz bu.
sabahın 06:45'inde makinenin başına koştu hemen. aç-kapa yapacakmışız :bbo:

Küçük bey sağlam geliyor annesi kısa bir ara verdi ya yaramazlıklar eee ara vermeden devam etmesi gerekiyor ondan sabah erken açmış seansı gamyoncuiremsu

ESMER
maşllh ayaza zaten hiperaktif olcak belli :emir_bebek:
makinayı sabh sabh nasılda aklına geliyor
hiç unutmuyorlarda yerlerini buğlem bilgisyrda yazı yazcakmış derdimiz o gidp klavyeyle oyunuyor
kahkaha atıyor
masaya çıkıp otrmak istyor
ne ilginçler

Küçük bey sağlam geliyor annesi kısa bir ara verdi ya yaramazlıklar eee ara vermeden devam etmesi gerekiyor ondan sabah erken açmış seansı gamyoncuiremsu

ESMER
maşllh ayaza zaten hiperaktif olcak belli :emir_bebek:
makinayı sabh sabh nasılda aklına geliyor
hiç unutmuyorlarda yerlerini buğlem bilgisyrda yazı yazcakmış derdimiz o gidp klavyeyle oyunuyor
kahkaha atıyor
masaya çıkıp otrmak istyor
ne ilginçler

sabah su içmeye gittim mutfağa peşimden geldi. makineyi bir gördü fişek gibi koşturdu hemen yanına.

ayaz da bilgisayar hastası yaa. dün ayağımda uyuttum gene. bırakmadım ayağımdan, bende laptoptayım bi yandan. bi an gözünü açar gibi oldu uyku arasında, bi baktı laptop karşısında. uyku falan hakgetire. anında ayıldı çocuk.
ekranı yalıyo yaa manyak mıdır nedir anlamadım ki.

hee bir de yere tükürmeye başladı :bbo:
emeklerken durup tükürüyor yere, bakıp bakıp gülüyor sonra.
ayy valla bizden görmedi :bbo:
çingene çocuğu gibi oldu yaa fisfisfis

sabah su içmeye gittim mutfağa peşimden geldi. makineyi bir gördü fişek gibi koşturdu hemen yanına.

ayaz da bilgisayar hastası yaa. dün ayağımda uyuttum gene. bırakmadım ayağımdan, bende laptoptayım bi yandan. bi an gözünü açar gibi oldu uyku arasında, bi baktı laptop karşısında. uyku falan hakgetire. anında ayıldı çocuk.

esmer çok sevindim ayazın iyi olmasına..buraya yazmasaydın seni arıcaktım bende şimdi..
ne güldürdün beni ya.çingene çocuğu he..
utkuda bayılıyo bulaşık makinasına..kapağında oturuyo deli

herkese günaydın a.s.

sabah sabah ne güldüm yaa :KK1:
kimden gördüde yapıyo bu velet hacı..iyi düşün sempatiksalakcinni

güaydın...

fatmagülün suçu ne? süper demi hoya...

tuttum ben diziyi
züperdi bende tuttum...:lepi:
yaşasın kızlar biz bugün 9.ayımızı doldurduk 10.ayımıza adım attık büyüyoruz şükür rabbime.
:lepi: büyüyo sıpalar yaa bizimde 2 günümüz kaldı
zarar ne kelime hayatım her dakikam bi ekşın günde bin kere düşüyolar hemde 3 de
geçen banyoda miniğimin ellerini yıkıyodum antrede bi kıyamet koptu bi koştum ortancam abisinin kafasını kırmış hemde bunu bisikletle başarmışlar
elim ayağım boşaldı kanları görünce
daha bunun gibi nicee olaylar

benim psikolojim altüst resmen bazen kendimi intiharın eşiğine gelmiş gibi hissediyorum yeminle

p.tesi okul açılıyo offffff

yaa canım benim kaç gözüm olmalı onu bende bilmiyorum
ortancam miniğe düşman oldu her an bişi yapıyo ya saçını çekiyo ya ittirip düşürüyo o da olmazsa zor bela uyutuyorum arkamı döndüğüm an gidip uyandırıyo
ikisinin arası kaç yastı dimple..şimdi cok zor ilerde rahat etcem
üç tane gelinin olcak elini sıcak sudan soğuk suya sokmazlar :KK1:

tunanın önce burnu aktı, hapşurdu bir gün boyunca, ertesi gün burun akıntısı kesildi,
öksürük başladı, doktoru burun akıntısının içten aktığını, bu yüzden öksürdüğünü,
ciğerinde sorun olmadığını söyledi, çok şükür, rahatlatmak için ANTİBEKSİN diye bir
şurup verdi, günde 3 defa yarım ölçek, iyi geldi, geçmezse antibiyotik verecek,
inşaallah geçer, bütün hasta bebişler hepinize çooook geçmiş olsun...
gecmiş olsun tunama
herkese gunaydın. bugun evdeyim . malum süt izni. biz dün rekor kırdık arkadaşlar. gece 21.30 da yattık. ilk kalkışımız 00:30 sonra 01:30 sonra 02.30 SONRA 03:30 ( bu kalkışta 1 saatte uyutamadım ııhh ıhh ıhhh 04:30 ya uyudu. sonra kalkış 06:30 . şimdi zar zor mama ile uyuttum. neden böyle oldu bir sıkıntısı vardı kesin ama ne çözemedim ben
akşam bizdede öyle oldu
9 da yattı 10.30 kalktı gece 2 ye kadar uyumadı oynadık ettik yemek te yemedi iştahı yoktu
sabah bi baktım 5. diş gelmiş:1rolleyes:

hey allahım bu ayaz alem vallaha
çok güldüm ekranı yalamasına
ne yapcaz daha şimdiden
bunların hızına yetişemiyoruz
resmn kur yapıyorlar
bazen çok sinirlenyorum
gülüyor yılışıyor dayanamıyorum:roflol:

QUOTE=JJuLiEtt;15196734]herkese günaydın a.s.

züperdi bende tuttum...:lepi:

:lepi: büyüyo sıpalar yaa bizimde 2 günümüz kaldı

ikisinin arası kaç yastı dimple..şimdi cok zor ilerde rahat etcem
üç tane gelinin olcak elini sıcak sudan soğuk suya sokmazlar :KK1:

gecmiş olsun tunama

akşam bizdede öyle oldu
9 da yattı 10.30 kalktı gece 2 ye kadar uyumadı oynadık ettik yemek te yemedi iştahı yoktu
sabah bi baktım 5. diş gelmiş:1rolleyes:
[/QUOTE]

5. diş :nazar::nazar::nazar:
anacım maşallh dişler çıkıyor bizim hiç yok üst damkta kabarık çıkcak dimi sizin nasıl
oluyor tecrübeli anne julicim
böyle belli resmen diş olduğu

geçmişe bakmamıştım..bide selamsız daldım konuya..
herkese merhaba..
bengisu geçmiş olsun tunaya.çabuk atlatır inşallah
julii hayırlı olsun 5. dişiniz..biz 7 ledik utkuda huysuz biraz

günaydın kızlar..
bengi geçmiş olsun tunaya inş.iyileşir bir an önce.
hoya fatmasgüle azcık bakayım dedim o sahne geldi benim herif az kalsın beni furcaktı:)hemen degiştirdim ters ters bakınca:)

esmer çok sevindim ayaz'ın iyileşmesine
bu bebeklerle işimiz zor walla
nasıl başedicez şimdiden düşünüyorum
nefes aldırmıyor resmen
nerden buluyorlarsa bu kadar enerjiyi

juli hayırlı olsun dişiniz
ya bizde hala diş miş yok
ne zaman çıkacak acaba

fatmagül'ü ben de sabah izledim ama
çok duyarsızım galiba etkilemedi beni

ben niye dizi izlemiyorum ya..hiç baştan sona dizi takip edemem sıkılırım..ama merakla türkan saylanı bekliyorum..onu kesin izlicem

X