2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

juli hayırlı olsun dişiniz
ya bizde hala diş miş yok
ne zaman çıkacak acaba

fatmagül'ü ben de sabah izledim ama
aliba etkilemedi beni
saol tatlım....

nası etkilemez yaa ben bakamadım kanalı değiştirdim

geçmişe bakmamıştım..bide selamsız daldım konuya..
herkese merhaba..
bengisu geçmiş olsun tunaya.çabuk atlatır inşallah
julii hayırlı olsun 5. dişiniz..biz 7 ledik utkuda huysuz biraz
selam tutkucum...
uzun zamandır cıkmıyordı bakalım gerisi ne zaman gelcek

5. diş
anacım maşallh dişler çıkıyor bizim hiç yok üst damkta kabarık çıkcak dimi sizin nasıl
oluyor tecrübeli anne julicim
böyle belli resmen diş olduğu

canım bizim alt dişlerin kabarıklığı 10 gün sürdü...üst dişler daha kolaydı
yani kolay derken kabardı sabahına cıktı ama dişlerin büyümesi esnasında huysuzluğu oldu....
aarkadasımın kızı 14 aylık daha yeni basladı cıkartmaya..aslında ne kadar gec cıkartsa o kadar iyi .

günaydınlar :)

bengisu Tuna'ya çok geçmiş olsun. iyileşir inşallah bir an önce.
Ayaz iyileşme sinyalleri vermeye başlamış annesi, inşallah tekrarlamaz, tüm bebikler sağlıklı günler geçirirler umarım.

sabah bilgisayarı açarken bi an gözümde 20-30 yıl sonrası canlandı. düşünsenize Allah ömür veririse bundan 20-30 yıl sonra 2010 ocak anneleri "2010 ocak annelerinin gelinleri/damatları" topiğinden devam edip, bebeğim yemek yemiyor vs. yerine oğlum/kızım bizi sık ziyarete gelmiyor, gelinin/damadın dediğinden dışarı çıkmıyor konularını konuşuyor olurlarmış :tomato:

ben karamsar mı düşünüyorum bilmem ama bu topiğin 20-30 yıl sonrasına kalacağını hiç düşünmüyorum,
facedeki gruba pek giremiyordum geçen girdim,kirlenmiş,siyaset bulaşmış ne yazıkki...

mehlika bende okadar uzun kalacagını sanmam.ancak samimi olanlar özelden görüşürse ayrı...

slm kızlar sağlık ocagından geldik şimdide komşuma oturmaya gidecegim size bi bakayım dedim. sinemis canım bende çok istiyorum ikinci bebegi hemen zehranın peşine yapayım diyorum çünkü ara verirsem ben yeniden aynı sıkıntılara katlanamam rahata alışırşam tekrar göze alamam hazır uykusuzluga alışmışken bebek bakmaya alışmışken ikinciyide arardan çıkarayım diyorum 1 yaşını geçsin niyeti bozarım gibi geliyo:)

fatmazehra nehaber,nasılsın?facede mesaj yazmışsın kusura bakma geç cevapladım ..

yap kız çıkartı ver aradan onuda ben çalışmıyor olsam cidden yapmayı düşünürüm arasını fzla uzatmadan. zehra nasıl ?

ecrin ben gelemicem buluşmaya,eşim gece mesaisinden çıkacak gelince yatacakmış,
siz saat kaçta buluşacaktınız?

bebek arabasız gezmek ne zormuş yaa
canımız sıkıldı carsıya gidelim dedik babaslinge taktım cok yoruldum....
ama cok güzel seyler aldım..

mehlika 14:30 demiştik buluşma saatini..üzüldüm keşke gelseydin tanışırdık ne güzel..

fatma zehra iyi cesaret valla ben ikinciyi düşünmüyorum tek çocuk yeter kaza olmazsa tabi:)))zemuszemus

slm kızlar nasılsınız ben pek iyi deyilim daha önce yazmıştım ameliyattan sonra bende bi baş dönmesi dil uyuşması falan olmuştu stresten demişti o zmn doktor geçen gün yine oldu 9 ay aradan sonra nöroloji doktoruna gittim dün kan tahlili istedi bide emar çektirdim bazen ameliyat sonrası pıhtı atabiliyomuş bişey yoktur ama bakalım dedi yarın alıcam sonuçları inşallah bişey çıkmaz

merhaba arkadaşlar
bugün Kaan altını değiştiriken çığlıklar atarak ağladı değitirmekte zorlandım
neyi var anlamadım poposunun kenarları kızarmış gibi pişik mi oldu omu acıtıyoda bağırıyo acab
böyle bişey yaşayan varmı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…