2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

oferta bu inmemiş testi 1 yaşına kadar bekleniyor sanırım.özel hastane ameliyat için öyle demesin istersen üniversite hastenesine falan da göster..aynı şeyi söylerlerse yaptırırsın.

oferta bu inmemiş testi 1 yaşına kadar bekleniyor sanırım.özel hastane ameliyat için öyle demesin istersen üniversite hastenesine falan da göster..aynı şeyi söylerlerse yaptırırsın.

canım zaten Cerrahpaşaya gidiyoruz bu testis için yoksa özel hastaneye güvenmem bende

chileck merhaba
buğlemde 118 18 yada 80 e bayılıyor ne varsa bırakıyor elinde yürteçle hemen tvye yönelyor ne buluyorlarsa o reklamda
aynen ne buluyorlar o reklamda..guclubacismile

ewet hemen saldırıyo...keşfetti..sonunda..
bebeklerin çamasırlarını ne zamana kadar ütülicez hanımlar :uhm:

dış kıyafetlerini ütülüyorum günde 3 kez deiştiriyorum yetişemiyorum yaffffffeyvahedigeldismile

selam
nasılsınız....
ben çalışıyorum ya akşam okuyup çıkıyorum şöyle..
Allahım iyi ki çalışıyorum yaa..
insanın kendi parasını kazanması ne güzel bişey...
kimseye muhtaç olmaması..
bir kez daha dua ettim aileme beni okuttukları için..
nur 2 diş çıkardı önden ısırıyor beni..
aaaannnnneeee diye bağırıyor ben mutfaktayken..
kreşte en sevdiği arkadaşı bi oğlan 1 yaşında o ne yaparsa yapıyor o kadar çok seviyor ki onu bugün oğlanı uyutmak için sallamış ee ee demiş..:bbo:
sıralamaya başladı dizlerinin üstüne oturuyor gel gel yapıyor elini kulağına götürüp telde konuşur gibi aaannneee neeennnnnnnnn neennnnnnn diyor :bbo:
o kadar çok şey kazandırdı ki kreş çok mutluyum..
evimde oturup çocuğuma bakacağım safsatasını iyi ki dinlememişim zira ailem çok baskı yaptı annemm kaynanam falan.alsanaalsanasmile
yok çalışıp yorulcan aldığın parayı da bakıcıya kaptırcan falan dediler ama öyle olmadı 200 veriyorum kreşe
bakıcımızdan çok memnunum yıllardır tanıyorum ve çok iyi ilgileniyor sağolsun
hatta beni de seviyor
geçen dedi ki bu sene nura bakayım sen nerde istersen 300 liraya evinde de bakarım farketmez senin yemeğin evinin temizliği falan herşeyini yaparım dedi istemedim zira nur tek kalmayı hiç sevmiyor şimdi çok sosyalleşti...
ben de yıpranmıyorum gerçekten çok iyiyim
eşimle aramız iyi sağolsun çok seviyorum oniŞeniz
esmer nerde yav msj attım cevap yazmadı bana..
inş. ayaz iyidir çok korktum cevap yazmayınca bişey oldu diye..senağlama
çilek de yok heralde uzun zamandır..
hepinizi çok seviyorum ve özlüyorum
baaayyyyyopuyorumnanaktan.

hoya bende seni seviyom:kedi:
iyi olmana sevindim.
ayrıca nur içinde sevindim kreş iyi olmuş onun için.ya ben nuru bu ay yürür diyordum ama yanıldım demek tüh:)

oğlanyeni yürüyo bizimki de onu takip ediyo bi aya başlar tay tay tayaaa he heeee

hoya:))
çok tatlisinn:))
senin adina çok sevindim masallah valla, Allah agziniin tadini bozmasin...

ben subata kadar çalişmayi dusunmuyorum, burda o kadr sansli degiliz...kres ya da bakici bir sorun ev temizligi sadece 300e geliyor nerdeyse...evde sıkılmaya başladim ben de...yapacak çok sey var ama kerem hiç yalniz kaliip oynamadigi için tek basina pek bir sey yapamiyorum işler de oyle kalinca moraliim bozuluyor

geçmiş olsun oferta ama çok zor bir operasyon değil o bildiğim kadarıyla inş.kolayca olur ameliyatını.
maşallah nurcuğa..evt.kreş gerçekten çok şey kazandırıyor çocuklara ama tabi kreşine düşersen yoksa çocukları psikopat bile yapar kimi kreşler..

kızlar çoklu alıntı butonum çıkmıyor alıntı yapamadım aklımda kaldığı kadarıyla ;
ecrin geçmiş olsun
juli bende ütü yapmayanlardanım gerekirse dış giysilerine yapıyorum 6.aydan beri sabun tozu kullanmıyorum kalıntı yaptığını farkettim erimiyor normal deterjanla sadece onun kıyafetlrerini yıkıyorum
ceyce alt açma üst değiştirme bizde de problem 2-3 kişi zor giydiriyoruz valla
ayakkabı aldım 21 ve 22 numara büyük geliyor ama bugün pantuf ayakkabılardan aldım tansaştan 21 numarası oldu kalıpları değişiyor ayakkabıdan daha hafif ve rahat gezer bütün tansaşlarda varmı bilmiyorum
esmer çok geçmiş olsun
ismini hatırlamadıklarım;
tv izlemeyi seviyor reklamlar sayesinde yemek bulaşık vs işler yapabiliyorum 5 er 10 ar dk
tarhana çorbasını 6.aydan beri veriyorum kış geldi mandalin portakal çıkıyor onları vermeye korkuyorum asit midesini rahatsız edermi diye
hoya ne mutlu sana

sanki bütün sorular bana sorulmuş gibi cevaplamaya çalışıyorum bende sempatiksalakcinni

birde kızlar bugün oğluma çok acilmiş gibi çalışma masası aldım ama niye;
masanın üzerinde BATUHAN TEAM yazıyor oğlumun ismini görünce dayanamadım kullanma zamanı gelene kadar saklıycaz artık inşaallah hayırlısıyla o günlerde gelir

gunaydın arkıdıslerıma.s. bız ece hanım sayesınde 6dan berı ayaktayız valla.. Hoya masallah nura..evet gercektende aılelerımz bızlerı ıyıkı okutmus..ben calısmyrm suan ama bıraz daha buyusun dusunuyorum..

gunaydın arkıdıslerıma.s. bız ece hanım sayesınde 6dan berı ayaktayız valla.. Hoya masallah nura..evet gercektende aılelerımz bızlerı ıyıkı okutmus..ben calısmyrm suan ama bıraz daha buyusun dusunuyorum..

günaydınnnn

bizde sümüklüler arasına katıldık dün nezle gibi bişey olmuş Kuzey burnu tıkanıyor akıyor gece doğru düzgün uyuyamadı yavrum.sürekli tıkandı açmaya çalıştıkçada daha çok ağladı bende hiç uyumadım çok uykusuzum başım ağrıyorr.bugün nasıl geçecek bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…