2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba mehlikacim
biz de bayramlik alamadik ama iyi gecti bayram
dün yazmistim ama kimse okumamis kimse cevap vermemis :KK43: tekrar kopy liyim :KK66:

hem bayram hem de evlilik yildönümü vesilesiyle gezdik

önce burdan inssbruck`a gidip gezdik sonra Salzburg da bi gece kaldik ertesi gün orayi da gezdik. sonra viyanaya gittik 2 gün kaldik. dönüste de Bregenz i gezdik ve dün gece eve geldik

yusuf hic huysuzlanmadi yollarda elh. tahmin etmedigim kadar rahat gecti yolculuk

simdi bizim milli basket macini izliyorum yeniliyor gibiyiz ins. kazaniriz.

evlilik yıldönümüz kutlu olsun cnm,eşinle bebişinli nice mutlu yıllara inş.
çok güzel gezmişsiniz maşaallah,'tebdili mekanda ferahlık vardır' siz bayağı mekan değiştirmişsiniz,
eminim çok güzel geçmiştir,
farklı yerleri gezmiş görmüş oldunuz en azından..

sinemis cnm eşim sabahları geldi kahvaltı yaptık yattı,
akşama doğru kalktı yemeğimizi falan yedik saat 5,5-6 gibi işe gitti,
yani gezecek vakit yoktu,sadece bir gün markete gittik,
dün de markete pazara gittik o kadarboshayallersmile
ben berille tek başıma gezemezdim,berili taşımak çok zor..

herkeslere günaydınnn...

geçmiş bayramınız mübarek lsun hepinizin...

oferta canım çok geçmiş olsun bişey olmaz meraklanma kaan düşme konusunda doktora yaptı ama şimdi yatağın kenarına gittiğinde düşeceğini anlıyo daha emeklemiyo geri geliyor....

esmeralda canım ayazada sana da çok geçmişler olsun allahım tez zamanda acil şifalar versin...

ecrin canım sana da geçmiş olsun sizin pek zararınızın olmayışına sevindim....

diğer bütün arkadaşları öperim

bugün çok mutluyum Türkiyemiz daha mutlu yarınlara uyandı.......

12 dev adamada teşekkürler bize gurur yaşattıkları için....
eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
juli, 2011 ocak annelerine tavsiye topiğinde park yatak yerine ne yazmışsın
farkettin mi:))

yoo ne yazmısım hacı..gidip bakiyim...

herkese günaydın a.s. a.s.
kışmı geliyo ne üşümeye baslmadım

günaydın kızlar naslsınız bakalım?
herkesi çok özledim....
bizde bayramda büyüklrimizi gezdik...bize pek gelen olmadı ...

günaydın cnm,biz beril ve kendi adıma iyiyiz çok şükür,
sen nasılsın,Adana nasıl ,serinledi mi biraz,
bende sizleri ve kk yı özledim:1hug:

AYSEDAcım ben evde değildim...

arefe günü öğlene kadar çalıştık biz..

öğleden sonra doğru adapazarına annemlere gittik...

çok güzel ve dolu dolu bir bayram geçirdik...

eşimle ve ailemle tabiikide oğluşumla çok güzel bi bayramdı....

balık yemeye gittik...

ızgara yapmaya gittik el öpmeye dolaştık süperdi...

yanlız dün akşam kaan hiç durmadı hiç sürekli kulağını kaşıyıp ağladı uykusunda burnu tıkalı bide nerde tıkandı anlamadım...

tıkalı olduğu içinde emerken zorlanıyor...

burun tıkanıklığı için bi çözüm öneriniz varmı?

Dünürcüm ben hala oldum bayramın 1.günü annemlere gittim bayramı onlarda geçirdik güzel geçti bizim bayramımız ama kerem beyin burnu çeşme gibi akıyor birde tıkanıyor ellettirmiyor burnunu neyapacam bilemedim

Adanalıyım cnm..
çok uzaak:çok üzgünüm:

evet çok uzak.... ama olsun ordakiler sağlıklı olsun yerlerinde mutlu sağlıklı olsunda...

burda aileden kimse yokmu eşinin tarafından falan?

benim eşimde giresunlu kurban bayramındada giresuna gitmek istiyoruz bakalım....

sinemis teşekkürler canım iyiyiz kaan dün gece çok ağladı hem uyuyor hem ağlyor ya kulağı ağrıyo çünkü kulağını kaşıyodu..

yada dişler...

ağrı kesicide fayda etmedi ya

Dünürcüm ben hala oldum bayramın 1.günü annemlere gittim bayramı onlarda geçirdik güzel geçti bizim bayramımız ama kerem beyin burnu çeşme gibi akıyor birde tıkanıyor ellettirmiyor burnunu neyapacam bilemedim

ayy bu ikiside sümüklü yaaa
hala oldun öylemi gözün aydın ayy çok şekrdir o şimdi minnacık bende küçük bebek özledim yaaa
buğlem 5 yaşına felan gelsin hemn 1 tane daha yapmak istiyorum
:emir
_bebek:

günaydınn kızlarrrr bugün sabah işe geç geldim Kuzeyi kontrole götürdüm hemende size bir bakayım dedim özledimmm valla....

aynı durum bizdede var çözümü bilen söylesin lütfen

evet çok uzak.... ama olsun ordakiler sağlıklı olsun yerlerinde mutlu sağlıklı olsunda...

burda aileden kimse yokmu eşinin tarafından falan?

benim eşimde giresunlu kurban bayramındada giresuna gitmek istiyoruz bakalım....

sinemis teşekkürler canım iyiyiz kaan dün gece çok ağladı hem uyuyor hem ağlyor ya kulağı ağrıyo çünkü kulağını kaşıyodu..

yada dişler...

ağrı kesicide fayda etmedi ya
dişte olabilir haklısın kulak ağrısı çok kötü diyorlar banyo yaptrrken su dökerken ben kapatıyorum elimle
sinemis cnm eşim sabahları geldi kahvaltı yaptık yattı,
akşama doğru kalktı yemeğimizi falan yedik saat 5,5-6 gibi işe gitti,
yani gezecek vakit yoktu,sadece bir gün markete gittik,
dün de markete pazara gittik o kadarboshayallersmile
ben berille tek başıma gezemezdim,berili taşımak çok zor..

anladım canım olsun sende evde dinlenmiş oldun

hala oldun öylemi gözün aydın ayy çok şekrdir o şimdi minnacık bende küçük bebek özledim yaaa
_bebek:

evet şekerim hala oldum minicik bebiş benim oğlum kocaman abi duruo yanında koyacağım zaten face fotolarına bir eve gidince vakit bulabilsem.eveet yaa çook şeker minik bebek bende istiyorum birtane şöyle 3-4 yıl geçsin 35mde doğuracam birtane daha kaydirigubbakcemile3 buğlemdemi sümüklü kız geçmedimi onun.ne yapıosun sen peditus şurup vermiş dr. bize.

günaydınn kızlarrrr bugün sabah işe geç geldim Kuzeyi kontrole götürdüm hemende size bir bakayım dedim özledimmm valla....

hoşgeldin canım hayırdır neyi var kuzeyin rahatsızmı öyle rutin kontrolmü?

_bebek:

bizde bizde hihoyyythihoyyyt

sümük bizdede var

ben 5 yaşı beklemem 3 iyii kaydirigubbakcemile5

ceyce, sivribiber gecmis olsun benimkinin de burnu akiyor elletmiyor hic.

sinemis tesekkür ederim bayramda iyice gezdik, arabayla 8, 10 saat yollarda gecti yola cikmadan önce korktum yusuf huysuzlanicak diye ama elh. hic sorun cikarmadi.

X