2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bana acil esra öztürk adresini tekrar verebilirmisin cnm...

evet cnm çok şükür sağlıklılar,
eşimin ailesi fethiye'de,onlar da uzakta yani,
burda bir teyzem ve kuzenlerin var,teyzemler ramazanda umredelerdi,
bayramın 2. günü geleceklerdi,
eşim çalışıyor olunca oraya da gidemedik..
kurban bayramında da biz istanbuldayız hatta eşim de ben de çalışacaz..

bana göre 5 sene çok 2 sene geçsin çalışmalara başlarız bizkaydirigubbakcemile2
zaten yaş kemale erdi,beril 20 yaşına geldiğinde ben 51 yaşında olacam:gitme:
berilde böyleyken diğer çocuklarda çok ara verirsem gerisini düşünemiyorum bileeyvahedigeldismile

cnm nasıl drun önerileri işe yaradı mı?kilo almış mı kuzey:uhm:

sen kaç yaşındasın ceyce:uhm:

hoşgeldiniz kızlar..

canım 30 yaşındayım ben.

ecrin verdiğin linki tıklıyorum ama sitede bakım yapılmaktadır yazıyor..

ben emzirmiyor olsaydım 1 yaşından sonra 2. yi isterdim heralde,
her ne kadar bakımı zor olsa da,
çünkü son günlerde çocuklarımın gençliğinde ben yaşlı bir anne olacağım telaşına kapıldım,
çocuklarım ünv hemen kazanıp çabuk meslek hayatına atılıp erken evlenirler de ben de mürüvvetlerini görebilirim inş.
torun sevmek istiyorum ayooll..

kızlar konu kapandı sanırım...onedenle giremiyorsunuz..hazinsonlar vardı derdim varda karnımda bebegmle evliligim bitiyor diye dolandırıcymış sanırım..

kızlar konu kapandı sanırım...onedenle giremiyorsunuz..hazinsonlar vardı derdim varda karnımda bebegmle evliligim bitiyor diye dolandırıcymış sanırım..

nasıl kız bak bugün girmedim çook şey kaçırdım. bende senin profilinde geziodum nerdesin bulayım şunu diye anlatsana kız konuyu

ceyce dün akşam başladı kazen tespit etmiş aynı bilg.iki kişi giriyormuş.kadın evli boşancam hamileyim vs diyeee taa en başından topik açmış sonra durumum yok diye yardımlar.kendi utanmış yardım istemeye başka isimle yine adres almış onunla milleti gaza getirip hastane parası bebek araba giysi toplanıp yollanmış kazende yakamış:)

ceyce dün akşam başladı kazen tespit etmiş aynı bilg.iki kişi giriyormuş.kadın evli boşancam hamileyim vs diyeee taa en başından topik açmış sonra durumum yok diye yardımlar.kendi utanmış yardım istemeye başka isimle yine adres almış onunla milleti gaza getirip hastane parası bebek araba giysi toplanıp yollanmış kazende yakamış:)

Kız bu 5-6 aylık evliyken kocasıyla ayrılıyorum diyyen kişimi yoksa vayy hain ben onu takip ediodum millet ona hep gönderiodu bişeyler bende göndereyim diye bile düşünüodum.

selam kızlar
ecrin o konuyu ben de takip ediyordum sürekli
bişeyler göndersem diye bile düşündüm
ama onunla bursada tanışanlar falan olmuştu öyle yazmışlardı
gerçekten zor durumda demişlerdi

valla sced bilmiyorum hamilelgi falan dogruymuş ama ikinci üyelikle millete gaz verip yardım toplamış öyle diyorlardı..kazen kapattı sonunda konu 110 kullancıya gitti:)

X