2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bende bayram nasıl geçri anlamadım.2.gun akşam komşum aradı evinize hırsız girmiş diye aceleyle izmitten nasıl döndük anlamadım bile polis vs gece 3 e kadar ugraştık...
.benim evle ugraşırken eşimin kardeşi yukarı çıkarken aa alt katında kilidi yok dedi baktık orayıda kırmış . ev sahibine ulaştık onlarda hemen koşup geldiler ama olan olmuş onların zararı 10 milyar civarı..
ben alışkınım hırsız olayına bizm evi pek seviyorlar:))

çok geçmiş olsun ecrin. allahtan siz evde yokmuşsunuz. maddi hasar çokmu? benım yengem evdeyken hırsızla yüzyüze gelmişlerdi,benimde en büyük korkularımdan biridir eve hırsız girmesi allah korusun girse bile ben evde yokken girsin :)

herkeslere günaydınnn...

geçmiş bayramınız mübarek lsun hepinizin...

oferta canım çok geçmiş olsun bişey olmaz meraklanma kaan düşme konusunda doktora yaptı ama şimdi yatağın kenarına gittiğinde düşeceğini anlıyo daha emeklemiyo geri geliyor....

esmeralda canım ayazada sana da çok geçmişler olsun allahım tez zamanda acil şifalar versin...

ecrin canım sana da geçmiş olsun sizin pek zararınızın olmayışına sevindim....

diğer bütün arkadaşları öperim

bugün çok mutluyum Türkiyemiz daha mutlu yarınlara uyandı.......

12 dev adamada teşekkürler bize gurur yaşattıkları için....

herkeslere günaydınnn...

oferta canım çok geçmiş olsun bişey olmaz meraklanma kaan düşme konusunda doktora yaptı ama şimdi yatağın kenarına gittiğinde düşeceğini anlıyo daha emeklemiyo geri geliyor....

esmeralda canım ayazada sana da çok geçmişler olsun allahım tez zamanda acil şifalar versin...

bugün çok mutluyum Türkiyemiz daha mutlu yarınlara uyandı.....

sivri zehrada yatagın kenarına geliyo bakıyo ayaklar boşta kalıyo düşecegini anlıyo hemen basıyo çığlıgı bi kaç kere düşmesi akıllandırdı:)

bende bayram nasıl geçri anlamadım.2.gun akşam komşum aradı evinize hırsız girmiş diye aceleyle izmitten nasıl döndük anlamadım bile polis vs gece 3 e kadar ugraştık...
.benim evle ugraşırken eşimin kardeşi yukarı çıkarken aa alt katında kilidi yok dedi baktık orayıda kırmış . ev sahibine ulaştık onlarda hemen koşup geldiler ama olan olmuş onların zararı 10 milyar civarı..
ben alışkınım hırsız olayına bizm evi pek seviyorlar:))
geçmiş olsun cnm,neyseki pek zararınız yokmuş,verilmiş sadakanız varmış,
komşunuz da evde altın bulundurmakla hata etmiş,
hırsızlarda bayramı kolluyolarmış demekki,ne diyeyim Allah ıslah etsin onları..

herkeslere günaydınnn...

senin de geçmiş bayramların mübarek olsun cnmhihoyyyt

günaydın arkadaşlar:KK3:
nasılsınız,bayramınız nasıl geçti,
bizim ki evde pinekleyerek geçti,
eşim gece çalıştı gündüz yattı,
biz de berille evde pinekledik,
akşamları berili uyuttuktan sonra temizlik yaptım,
bayram bahanesiyle mutfak dolabı,buzdolabı,lcd ünitesi,banyo vs temizlenmiş oldu,
bayram öncesi de kapı pencere halı silmiştim,
berile bayramlık almadık hediye gelen hiç giydirmediğim elbise vardı mevsime uygun,
hemide chicco,ama giydiremeden bayram geçti,ne gelen oldu ne de biz gittik:çok üzgünüm:
ben de bugün işe gelirken giydirdima.s

gecmis olsun ecrin, dikkat edin bundan sonra ya hirsizlik olayina karsi sigorta yapmak gerek ya da evde degerli bisey bulundurmamak gerek

bayram bahanesiyle mutfak dolabı,buzdolabı,lcd ünitesi,banyo vs temizlenmiş oldu,
berile bayramlık almadık hediye gelen hiç giydirmediğim elbise vardı mevsime uygun,
hemide chicco,ama giydiremeden bayram geçti,ne gelen oldu ne de biz gittik:çok üzgünüm:

merhaba mehlikacim
biz de bayramlik alamadik ama iyi gecti bayram
dün yazmistim ama kimse okumamis kimse cevap vermemis :KK43: tekrar kopy liyim :KK66:

hem bayram hem de evlilik yildönümü vesilesiyle gezdik

önce burdan inssbruck`a gidip gezdik sonra Salzburg da bi gece kaldik ertesi gün orayi da gezdik. sonra viyanaya gittik 2 gün kaldik. dönüste de Bregenz i gezdik ve dün gece eve geldik

yusuf hic huysuzlanmadi yollarda elh. tahmin etmedigim kadar rahat gecti yolculuk

simdi bizim milli basket macini izliyorum yeniliyor gibiyiz ins. kazaniriz.

herkeslere günaydınnn...

kaydirigubbakcemile5
senin de geçmiş bayramların mübarek olsun cnmhihoyyyt

yanlız degilsin canım bizde evdeydik bu bayram dügünğmüz var neyseki cuma günün memlekete gidicez..
hayırlısı olsun. biz arkadaşlarla piknik yaaptık hava çok güzeldi...bayramlamalara gittik bebek çok yorucu oluyor bayram tatile biyerlere gitmek..benim çok hareketli.

berilim 8 aylık oldu,bugün sağlık ocağına gidecez,bakalım gelişimimiz nasıl,
bir de 4 gündür kahvaltıya başladık,bulamaç kahvaltı hazırlıyorum kızıma,çok severek yemese de şaklabanlık yaparak,hilelelerle bayağı yediriyorum,

günaydın kızlar naslsınız bakalım?
herkesi çok özledim....
bizde bayramda büyüklrimizi gezdik...bize pek gelen olmadı ...

mehlika niye gündüz çıkmadınız en azından berilede değişklk olurdu
ecrincim çok geçmiş olsun dikkat etmeliyz evde bişey bırakılmamalı
fatma günaydın canım nasılsın?
sivri sanada günaydın canım kaan ne yapıyor
posi nasılsın ne yaptın bayramda yalnızmıydın ?
dünür sen ne yaptın bakimmm

ayseda çok komik olcak ama gece rüyamda sen bana resmini gönderiyordun ben düzenleyeckmişim içinede para koymuşsun bakıyorum eşim kim diyor bnde ayseda diyorum kkdan arkadaşım kızıyorum bu para nie gönderdi acaba bi yere verilcek diyorum
çok saçma ama nasıl gördüm bilmyorm aklımdada hiç bişey yoktu düşüncesiz uyudum yani

X