2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bende bayram nasıl geçri anlamadım.2.gun akşam komşum aradı evinize hırsız girmiş diye aceleyle izmitten nasıl döndük anlamadım bile polis vs gece 3 e kadar ugraştık...
.benim evle ugraşırken eşimin kardeşi yukarı çıkarken aa alt katında kilidi yok dedi baktık orayıda kırmış . ev sahibine ulaştık onlarda hemen koşup geldiler ama olan olmuş onların zararı 10 milyar civarı..
ben alışkınım hırsız olayına bizm evi pek seviyorlar:))

Herkese merhaba, hamileyken yazmıştım buraya, arada misafir olarak da takip ediyorum sizi. Sizler akıl danışmak istiyorum. Kızım geceleri çok uyanıyor, uykuları hep duzensiz, ne önerirsiniz???

bende bayram nasıl geçri anlamadım.2.gun akşam komşum aradı evinize hırsız girmiş diye aceleyle izmitten nasıl döndük anlamadım bile polis vs gece 3 e kadar ugraştık...
.benim evle ugraşırken eşimin kardeşi yukarı çıkarken aa alt katında kilidi yok dedi baktık orayıda kırmış . ev sahibine ulaştık onlarda hemen koşup geldiler ama olan olmuş onların zararı 10 milyar civarı..

ayy cnm ciddimisin...sizin zararınız varmı?
ece iyi nasıl olsun valla...ayris nasıl?, komşuların ne buunduruyormuş öyle altın falan mı?

gecmiş olsun ecrin...

cemre yatmadan önce ne yiyor bebeğin..tam tahıllı gece mamaları uzun süre tok tutor..uzun dediğim biz 4 saatte bir kalkıyoz

off ya yazık valla...
neyseki sizde bişey yokmuş...korkmuyormusun peki şimdi...valla ben olsam çok tırsarım...

bu sefer haberim vardıya şok yaşamadım:)kaydirigubbakcemile3.geçen girdiginde ben eve geldim kapı açık ozaman çok kötüydüm:)

juliett, akşam yemeğini geç yiyiyor. gecede 5-10 sefer arası uyanıyo. gece muhallebi de yese yine aynı şekilde uyanmalarına devam ediyo. gece 2 kez süt içiyo. sallayarak uyuyo sadece, uykusu kaçarsa da gece yarısı sallamak zorunda kalıyorum :KK43: çok kez de emziğini düşürdüğü için uyanıyo. 4-5 aylıkken daha iyi uyuyordu, 8 de uyuyodu. şimdi 10-11 de uyuyo. gündüz de çok fazla uyumuyo, sadece birkaç haftadır öğleden sonra uykusu uzadı, 2-3 saat kadar uyuyo.
çok kişinin bebeği hem gündüz hem de gece güzel uyuyo, keşke biz de öyle uyusak :KK43:

iyi geceler kizlar, gecmis bayraminiz güzel gecmistir ins.
ben geziden yeni geldim eve. hem bayram hem de evlilik yildönümü vesilesiyle gezdik

önce burdan insburg`a gidip gezdik sonra Salzburg da bi gece kaldik ertesi gün orayi da gezdik. sonra viyanaya gittik 2 gün kaldik. dönüste de Bregenz i gezdik ve yaklasik 2 saat önce eve girdik

yusuf hic huysuzlanmadi yollarda elh. tahmin etmedigim kadar rahat gecti yolculuk

simdi bizim milli basket macini izliyorum yeniliyor gibiyiz ins. kazaniriz.

cemrecim gündüz 3 saat uyku bana iyi gibi geldi bebeklikten cıkıyorlar gündüz uykuları dahada azalacak..bizimde 3 saati gecmiyor toplamda..
yatağında kendi basına uyumuyormu emziğini falan versen...birde gece su veriyon mu

önceden gündüz en fazla 1.5 saat uyuyodu, yeni başladı uzun uyumaya, belki de gece artık geç uyuduğu için. şu emzik hikayesi yüzünden çok uyanıyo galiba :KK43: yatağına koyunca uyumuyo maalesef
illa sallanmak istiyo :KK43:

gece su da veriyorum, bazen su istemiyo, mama istiyo. 10 gündür gece çayı da veriyorum ama o da bi işe yaramıyo galiba.
acaba o uyanmadan belli saatlerde uyandırıp süt mü versem diyorum ama bişi değişeceğini sanmıyorum.

cemre azcık kıpırdama ve aglamada gitme yanına tekrar uykuya dalar..kucagına alma.hatt artık gece beslenmesine bile gerek yokki...

çok geçmiş olsun , gerçekten çok üzüldüm, size bir şey olmamış önemli olan o,
inşaallah bu son olur...

X