2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hayır canım çıkmıyoruz. hala açılmamış nefesi

rüyalarının kadınıyım senin :KK1:

evet canım 4.gün bugün mafoldumben

valla hala hırlıyor ayaz. o hırladıkça ben hala hastanede kalacağımız için ağlayıp duruyorum.
o iyileşeck de ben nasıl iyileşecem allah bilir

rüyalarımın prensesi bırcı inşallah bir an önce atlatırsınız bu günleri valla hergün dua ediyorum sizin için

esmercim nasıl oldu ayaz canım?

Ayaz iyi ama anası kötü bu sefer.
Çok zor geldi bu seferki hastane işi bana

esmer gece senden baska kaalbilecek kimse yok mu??

annem zaten gündüz kalıyor, başkasının kalmasını ben zaten istemem, içim rahat etmez.

rüyalarımın prensesi bırcı inşallah bir an önce atlatırsınız bu günleri valla hergün dua ediyorum sizin için

sağol canım

hemşirem
posi korkma cnm,peynir kuruysa boğazına taklımıştır yutamamıştır o yüzden kusmuştur yusufçuk,
beril de bir kaç kez öyle kustu,endişelenecek bişey yok cnmyerimseniben

I]

POSİ
canım kavanoz mamasını dolaptan verdiğin için olabilir..

midesini üşütmüştür

ama eğer üşüttüyse midesinde durmasındansa kusması daha iyi...

kaanda akşam biz yemek yerken onada yedirdim balık verdim baya bi yedi bende sevinmiştim yedi diye ama ben verdikçe yedi

fazla yedi sanırım çünkü ondan nce muhallebi yemişti

biz sofradayken bi kustu her yer battı

yerlerin batması sorun değil ben çıkardığı balıklara üzüldüm....mafoldumbenmafoldumben

eşimde bana kızdı çok yediriyosun diye bende ona kızdım balık yicek tabi diye

nöfffffffffffffffff.......................................

[/B]

posi dolaptan çıkarıp hemen verdiysen midesini üşütmüş olabilir. burada d dolaptan çıkarıp verdiğini yazanlar olmuştu bazı şyleri, boğazına dokunmasa da soğuk gıdalar midesini etkileyebilir.

canım kavanoz sebzesini direk dolaptan çıkarıp verdiğin için olmuş olabilir
miğdesini üsütmüştür.ayrıca taha doğduğundan beri hep böyle kusuyo
taa sabah yediklerinden başlayarak .

tesekkür ederim kizlar demek o kadar anormal bisey degil kusmasi bizimki ilk defa kustu.

haklisiniz hem sebzeyi soguk verdim hem de sevmeigi bir tür sebzeydi o domatesli biseydi salca gibi kokuyordu demek sindiremedi onu.

ama sabah bagira bagira aglayarak uyandi kahvaltisini d az yedi simdi leyfi yerinde ama burnu akiyor eyvahedigeldismile bu aksam esim türkiyeye gidiyor hasta olursa burda yalniz basima kalicam :1no2:

beyazbuket bizim sebze çorbamızda kıvamlı oluyor genellikle,
ben de blenderden geçiriyorum..
özel günler konusunda benim kocişte öylealsanaalsanasmile

paşam uyandı uykusunu aldı biraz keyfi yerinde anneannemize gidip bakalım kadın onuda çıldırtmasın:)))

Ayaz iyi ama anası kötü bu sefer.
Çok zor geldi bu seferki hastane işi bana

annem zaten gündüz kalıyor, başkasının kalmasını ben zaten istemem, içim rahat etmez.

sağol canım

canım kıyamam size yaa rabbim sabır versin yardımcın olsun çook zor.iyileşsin bir an önce ayazcıkta bugünleride atlatacaksınız.

kızlar blendırım kırıldı lütfen bana bi blender tavsiyesi verin oğluşuma çorba yapıyorum ama blenderlayamadığım için parçaları gelince kusuyor ve yemiyor acilen almam gerek

sizinkilerin markası ne

memnunmusunuz?

gözlerinn altı geçti rengi bembeyaz yavrumun yaaa
çok moralim bozuk bugün bana bitmez
cok gecmis olsun canim Allah sabir versin, benimkinin d eburnu akiyor cok kötü bir duygu bebeginin hastalanmasi :1no2:

gecmıs olsun feyza canım ıns hemen ıyılesır buglem calısan anne olmal zor dımı bende karar verdım tatıl donusu baslıyorum ıse :KK43:
Napcam nasıl alısıcam bılmıyrm

Allah yardimcin olsun canim, ins. kolay alisir senin calismana
günaydın demeyi unutmuşum..
bende dün gece utkuyu yanıma almıştım çok ağlayınca uyuya kakmışız beraber.sonra uyku sersemi yatağına yatırmaya üşendim..zırt pırt uyandı bende her uyanışında tıktım memeyi ağzına..yatır kaldır yalan oldu yani..inşallah tekrar alıştırabilirim yaeyvahedigeldismile
hehhee ben de denedim o yöntemi ya bizde tutumadi o yöntem maalesef.

yaklşık bir ay oluyor sinemis. eskiden misafir olarak okuyup çıkıyodum, bir süredir kayıtlıyım ama yazmaya pek fırsatım olmuyor. 3-5 günde bir ancak yazabiliyorum.

hosgeldin canim ben de arada sirada yazabiliyorum yusuf herzaman izin vermiyor

esmercim allah yarimcin olsun tez zamanda sifa verisin ins.

ben corba yapmiyorum yusuf yemiyor benim yaptiklarimi ne kadar blanderdan gecirsemde pütürlü taneler kaliyor nokta gibi kücücük yusuf da onu sevmiyor.

saol posi cnm
peki sebzesini kıymsını nasıl yiyor yusuf cnm çorba içmiyormuş ya

alıntı yapamıyorum
space tuşumu da ece hanım bozdu kelimeler bazen birleşikoluyor silip tekrar yazıyorum

esracım aliağa'nın yenişakran kasabasında çalışıcam bize tam 50 km

öğretmenim ben de farklı derslere gireceğim
branşım dışında da ders verecekler yoksa maaş karşılığı dolmuyor
çooookkk çalışmam lazım çokkk

cssa ağlamamış canım
seskaydında da yok zaten ağlaması :))
ben gittikten sonra kahvaltısını yapmış biraz oynamışlar
sonra ece uyumuş uyanınca meyvesini yemiş
biraz oynamışlar bahçeye çıkıp hava almışlar
öyle geçmiş zaman
öğle uykusuna yatmamış ama
bizi beklemiş

posi aslında yatır kaldır la uykusuda düzene giriyor benim kafamda rahat oluyor ama uğraşmak lazım biraz..
bizim odadan sesini geç duyuyorum diye utkunun odasında kanepede uyuyorum.gece utku ağlayınac yanıma alıyorum ayılamadığım için..bu akşam kendi yatağımda yatıcam utku ağlayıncada almıcam yanıma kesin kararlıyım

ay ne çok ütüm var utku uyurken kalkıp yapsam ya..çok tembelim bugün

saol posi cnm
peki sebzesini kıymsını nasıl yiyor yusuf cnm çorba içmiyormuş ya

canim iste o kavanoz sebzelerinden veriyorum onlardan da sadece patates ve kabak karisimini yiyor ötekileri yemek istemiyor. kiyma vermiyorum balik da vermedim daha. ama bugün balik kizartip vericem. baligi bir ögün doyana kadar verebilir miyim yoksa tadimlik yani az mi vermem gerek.

scedcedu maşallah eceye ne güzel durmuş bakıcısıyla..utku anneannesiyle bensiz zor duruyo.çalışsam yandık yani.
bakıcının iyi çıkmasınada çok sevindim..inşallah hep böyle devam eder..sen yinede hep bırak ses kayıt cihazını.

günaydın kızlar....
nasılsınız? scedcedu ece nin alışmasına sevindim....bakıcıda inşallah böyle sevecen devam eder...
esmer allahım güç versin sana hemen iyileşsin kuzucuk...
tüm hasta bebişler hemen iyileşsin yaa...ne bu böyle hepsi teker teker hastalanıyor...

posi, ayça teşekkür ederim.
sced gözün aydın bakıcıdan memnunmuşsunz sevindim canım.

posi balığı kızartıp verme bence. ızgara ya da fırında yap. ağır gelebiliri kızartma

X