2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

geçmiş olsun canım saat başı verirler onun için bekletirler çağanıda 6ya kadar tutmuştu ilk gittiğimizde doktor allahım şifa versinn
bu sefer gidiiim kızlar kendime kıyafet aldım kocemle hemide 40 beden pantula girdim veeeee bluzum 38 bedeb emme kalıbı geniş giyer bigün foto çekinirim ne kadan zayıf gözüktüm bu kıyafetlerle gider ayak moralim düzeldi bayramda giycek bi pantulum var atukk yazanlar yazın gitmeden son kez daha okurum gerçi kocamın cebinden girerim nete ben eksik kalmam sizden:))))

cadı iyi tatilller bol bol dinlen annenin yanında..kıyafetlerin hayırlı olsun..

esmer en iyisini yapmıssın ayy bida bende yapayım :KK1:

ayazıma gecmiş olsun...

sağol canım.
sende yap valla, kesin çözüm :KK1:

geçmiş olsun canım saat başı verirler onun için bekletirler çağanıda 6ya kadar tutmuştu ilk gittiğimizde doktor allahım şifa versinn
bu sefer gidiiim kızlar kendime kıyafet aldım kocemle hemide 40 beden pantula girdim veeeee bluzum 38 bedeb emme kalıbı geniş giyer bigün foto çekinirim ne kadan zayıf gözüktüm bu kıyafetlerle gider ayak moralim düzeldi bayramda giycek bi pantulum var atukk yazanlar yazın gitmeden son kez daha okurum gerçi kocamın cebinden girerim nete ben eksik kalmam sizden:))))

yarım saat buhar-15 dk mola şekilndeymiş sabahtan beri.
ağlamaktan bitap düşmüş maske takmamak için.

julii çok kzıdım komşuna..düşüncesiz insanlar..benimde eski evde sürekli bişey çırpıyolardı şimdi en üst kattayımda kurtuldum

esmer geçmiş olsun ayazıma.çabucak iyileşir inşallah

inşallah canım, çok sağol

1:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

terbiyesizler ne olacak
juli dökülen şeyleri süpür koy bir küreğe git dök kapısının önüne çok sinir oldum şimdi senin bebbeğin var zaten zar zor iş yapıyoruz hiçmi düşünmüyorlar ya... :eek:klava:

canım Kuzeyde sadece gece emiyor artık zaten ancak birikiyor sütte.iyicene azaldı çalışmasam 2 saate bir emzirirdim sütün bitmesine izin vermezdim.

bende kendi elimle yaptım zaten çalışırken bu kadr emzrmek bile önemli çünkü
saatlerce emmiyor ben sağmadım bile eve kadr beklettim 6.aya getrdi eşim öğlenleri ama
ne biliym nasiplerimi bu kadrmış bizdenmi oldu
bilmyorum düşündükçe üzülyorum
ev hanımı olupta emmeyi 6-7 ayda bırakanda var benim kuzenimn öyle oldu
ev hanımı 7ayda bıraktı
ne yapalım oferta buna üzülüp çocuğa yansıtmkta istemyorum
gece pek emmedi bnde aldım karşıma
ama kızım ben çok üzülyorum geceleri güzel emsen sabahda
mama versem sana ne güzel olur
2 damla çeksen yeter san bebğim dedim dinliyor
gözlerini pörtlemtmiş
gecenin 3 sonra sarıldm öptüm
saçını okşadım
konuştum çalışmazsaydım belkide soğumuyacktın dedim
anlattım
derken eşim uyandı feyza iyimin bari gündüz konuşta çocuğun kafasına yerlşsin dedi
totosunu döndü uyudu
bende sanane dedim kızıma sarıldı oda az emdi uyuduk sonra

esmer çok iyi yapmışsın öyle dengesizlerin haddini bildirmek lazım
ayazada çok geçmiş olsun inş bir an önce iyileşir

bende kendi elimle yaptım zaten çalışırken bu kadr emzrmek bile önemli çünkü
saatlerce emmiyor ben sağmadım bile eve kadr beklettim 6.aya getrdi eşim öğlenleri ama
ne biliym nasiplerimi bu kadrmış bizdenmi oldu
bilmyorum düşündükçe üzülyorum
ev hanımı olupta emmeyi 6-7 ayda bırakanda var benim kuzenimn öyle oldu
ev hanımı 7ayda bıraktı
ne yapalım oferta buna üzülüp çocuğa yansıtmkta istemyorum
gece pek emmedi bnde aldım karşıma
ama kızım ben çok üzülyorum geceleri güzel emsen sabahda
mama versem sana ne güzel olur
2 damla çeksen yeter san bebğim dedim dinliyor
gözlerini pörtlemtmiş
gecenin 3 sonra sarıldm öptüm
saçını okşadım
konuştum çalışmazsaydım belkide soğumuyacktın dedim
anlattım
derken eşim uyandı feyza iyimin bari gündüz konuşta çocuğun kafasına yerlşsin dedi
totosunu döndü uyudu
bende sanane dedim kızıma sarıldı oda az emdi uyuduk sonra

yine iyi dayanıyosunuz kızlar..kendinizie haksızlık etmeyin..herşey yazılı çizili nasipleri o kadarmışş.
dahada sütünüz bitmiş değil yani üzüp dahada azaltmayın..:teselli:

oferta avni bey'e mi gittiniz?

evet canım avni beye gittik gayet iyiydi çok konuşkan değil ama benim içime sindi diyebilirim bundan sonra ona götüreceğim Kuzeyi.

juli eski evde benim üst komşu da yapmıştı aynısını. anlamıyordu.
hergün silkeliyordu.
bende 5 gün boyunca temizlemedim biriktirdim.
sonunda bütün çöpleri, kılları faraşa süpürdüm; gittim kapısına.
kapıyı açar açmaz evine döktüm; çöplerini bizim balkonda unutmuştun bende getirdim dedim :dilcikar:

Ayaz'a sabah 09:30'dan beri halaaa buhar veriyorlarmış hastanede.
daha da sürecekmiş sanırım

bende öyle yapardım esmer hiç dayanamam öyle şeylere.

ayazıma geçmiş olsun canım ya kıyamam niye o kadar uzun süre buhar veriliyor esmer sebebi ne*

juli benimde 2 üstümde yurtdışında yaşayan birileri var arada geliyorlar gelince camın önünde zeytin çekirdegi yumurta kabugu ekmek kırıntısı ne arrasan var:))allahım ya sanki ormanda yaşıyorlar..

işte bunlar yurtdışındada aynı şeyi yapıyorlar, sonra bütün türk milletini böyle pis sanıyor herkes, gelde anlat tabi doğrusunu

esmer çok iyi yapmışsın öyle dengesizlerin haddini bildirmek lazım
ayazada çok geçmiş olsun inş bir an önce iyileşir

inşallah canım

evet canım avni beye gittik gayet iyiydi çok konuşkan değil ama benim içime sindi diyebilirim bundan sonra ona götüreceğim Kuzeyi.

bende öyle yapardım esmer hiç dayanamam öyle şeylere.

ayazıma geçmiş olsun canım ya kıyamam niye o kadar uzun süre buhar veriliyor esmer sebebi ne*

çünkü açılmamış nefesi.
1 tedavi kürü 3 kere 15'er dk'lık aralıkla 30 dk'lık buhar şekilnde.
Ayaz'ın şu anda 3.kürü bitecekmiş.
Sanırım 1 kür daha verecekler.

ESMERRRR çağana maskesiz verdirdi doktor maskeyi takınca ağlıyo diye hani ufak bi başlığı varya tutuyon onu bebeğe o şeklide bende evdede öle verdim çağana öle yapsalarya bebeği ağlatıyolar kıyamam yaaa

ESMERRRR çağana maskesiz verdirdi doktor maskeyi takınca ağlıyo diye hani ufak bi başlığı varya tutuyon onu bebeğe o şeklide bende evdede öle verdim çağana öle yapsalarya bebeği ağlatıyolar kıyamam yaaa

biz evde zaten maskesiz veriyoruz ama bu sefer verilen tüm ilacı alması gerektiği için maske takması gerekiyormuş. :1no2:

aaaa ayaza ne oldu ki...
esmer çok çok çok geçmiş olsun cnm...
ayazcım hemen geri gelsin akşam evine...

ecrin evet ya çekiliş yapabiliriz....
kızlar hadi sizde söyleyin bakalım...
istermisiniz istemez mi?

inşallah canım

çünkü açılmamış nefesi.
1 tedavi kürü 3 kere 15'er dk'lık aralıkla 30 dk'lık buhar şekilnde.
Ayaz'ın şu anda 3.kürü bitecekmiş.
Sanırım 1 kür daha verecekler.

Kıyamam Ayaz'a çok çok geçmiş olsun..Acil şifalar...
Bu arada kabız bebiş vardı ama hala sorun devam ediyorsa gün kurusu kayısı bize çok fayda etmişti,denemediyseniz tavsiye ediyorum..Kaka nöbetini ben de sık sık tuttuğum için :sinifsinif:
Bir de bir oyuncak danışmak istiyorum arkadaşlar,chicco 4 fonksiyonlu aktivite oyuncağı..kullanan var mı aranızda,ben yürüteç almadım bebişe,internetten bunu inceledim güzel birşeye benziyor ama siz ne dersiniz kullanışlı olur mu acaba CADIARZU

merhabalar bende 2010 ocak annesiyim ikizleirm var bir kız bir oğlan aranıza katılşabilirmiyimmm geç bi üyelik ama olsun :))

slm kızlar.....
esmer geçmiş olsun cnm yaw canını sıkma Allahın izniyle düzelir inşallah

canan aramıza hoşgeldin,bende geç kalanlardanım keşke tüm hamileliğim boyunca da böyle arkadaşlarım olsaydı diyorum ama olsun bi yerden ipin ucunu tuttum :) bu aralar topiğe fazla takılamıyorum malum misafirler, kızım ve huysuzlukları vakit kalmıyo

ayy bir emeklemeyen daha varmış,ben de bir biz mi kaldık diyordum,
cnm ben berili yüzüstü yatırınca kısa süre sonra ağlamaya başlıyor,nasıl emeklicek bu şekilde bilmiyorum..
canim burak da daha emeklemiyor ki burak hic kilolu bir bebek de degil beril gibi ama done done odayi tavaf ediyor bi uctan bir uca
cnm ben berile ilk elma suyuyla başlamıştım,10,20,30 ml şeklinde arttıra arttıra 4-5 gün verdim severek içti,ama sonra nolduysa içmez oldu,
aksi gibi hiçbir meyvenin suyunu püresini yediremiyorum,
geçen muz verdim 2 gün yedi,evvelki gün gene yedirmeye çalıştım yemedi,
yoğurdu da nasıl yediriyorlar bilmiyorum ama kreşte yediriyorlarmış sorduğumda yedi diyorlar,
bazı gübler yediremiyorlarmış ama,ben haftasonu imkanı yok yediermiyorum burnuna sıkarak ancak yedirebiliyorum onda da çok ağlarsa bırakıyorum,
ama çorbayı çok şükür severek yiyor maşaallah,
bu arada buraka da maşaallah,zamanla alışacak demekki yoğurda ve meyveye..
puresini ben de veremiyorum hic bugun az 20 cc kadar seftali suyu icti cok sukru ama yogurdu bir parmak yedi sadece sonra kitledi agzini yani yogurt faslimiz bugun baslamadan bitti yiyorsa beril kreste ne guzel bakalim doktorumuz ne diyecek ben yogurda alistiramadim sayilri 1 aydir nasil bir tavsiyesi olacak bakalim
ayy sinirlerim tepeme cıktı yaaa
bıktım bu üst komsumdam hep silkiniyo hep silkiniyo
apartmanın silkinme günü var pazartesi
bugün koca yolluk pat pat
zaten 2 karıs balkon var her yer kıl sac sakal
ay midem bulanıyo yaaaa
seslendim hiç duymadı
hallbuki bi hafta önce söylemiştim gün harici yapma die hanım bana küsmüş
cokta taktım..
kaynanamın 30 senelik komsusu dedim git bişi söyle yoksa kıyamet kopacak oda şimdi yukarı cıktı
ne gorgusuz insanlar var ya hadlerini bildirmek gerek boylelerine
juli eski evde benim üst komşu da yapmıştı aynısını. anlamıyordu.
hergün silkeliyordu.
bende 5 gün boyunca temizlemedim biriktirdim.
sonunda bütün çöpleri, kılları faraşa süpürdüm; gittim kapısına.
kapıyı açar açmaz evine döktüm; çöplerini bizim balkonda unutmuştun bende getirdim dedim :dilcikar:

Ayaz'a sabah 09:30'dan beri halaaa buhar veriyorlarmış hastanede.
daha da sürecekmiş sanırım
super yapmissin canim bir daha yapamamistir herhalde ayni densizligi bu arada ayazim insallah iyilesmistir nasil oldu simdi canim doktoru ne diyor

aaaa ayaza ne oldu ki...
esmer çok çok çok geçmiş olsun cnm...
ayazcım hemen geri gelsin akşam evine...

sağol canım. 2 aydır hırıltısı vardı geçmedi bir türlü. evde hergün ürekli buhar-ilaç vermeme rağmen, bugünde hastanede bütün gün daha etkili bir ilaç vermişler.
yook çok şükür yatacak bir durumu yok. sadece geçmeyen hırıltı işte.

Kıyamam Ayaz'a çok çok geçmiş olsun..Acil şifalar...
Bu arada kabız bebiş vardı ama hala sorun devam ediyorsa gün kurusu kayısı bize çok fayda etmişti,denemediyseniz tavsiye ediyorum..Kaka nöbetini ben de sık sık tuttuğum için :sinifsinif:
Bir de bir oyuncak danışmak istiyorum arkadaşlar,chicco 4 fonksiyonlu aktivite oyuncağı..kullanan var mı aranızda,ben yürüteç almadım bebişe,internetten bunu inceledim güzel birşeye benziyor ama siz ne dersiniz kullanışlı olur mu acaba CADIARZU

teşekkür ederim canım.
o oyuncağı bilmiyorum hiç. bende yürüteç almadım, artık da almam zaten, ayaklanma çalışmaları başladı çünkü.

merhabalar bende 2010 ocak annesiyim ikizleirm var bir kız bir oğlan aranıza katılşabilirmiyimmm geç bi üyelik ama olsun :))

hoşgeldin.
topiğin ikinci ikiz annesi.

slm kızlar.....
esmer geçmiş olsun cnm yaw canını sıkma Allahın izniyle düzelir inşallah

sağol canım. yook fazla sıkılmadım, durumu iyi çünkü.

super yapmissin canim bir daha yapamamistir herhalde ayni densizligi bu arada ayazim insallah iyilesmistir nasil oldu simdi canim doktoru ne diyor

yook daha iyileşemedi. bugün hastanedeydi işte bütün gün. farklı bir ilaç vermişler buharla, bir de iğne yapmışlr. evdeki ilaçlara devam en az 1 ay daha. hala hırıltılı ama düne göre biraz rahatlamış gibi.

X