2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kalmam ben merak etme :dilcikar:

hmm 28'inde de ben yokum. o zaman bu hafta olmayacak. haftaya kim uygunsa onlarla toplaşılır.
yok ben bu haftasonunu soylemistim ilk once juli 28i diyince olabilir dedim cogunluga ne uyarsa diye ama 28inde de benim kocis gelebilir belki o yuzden bu haftasonu gelmek isteyenler icin davetim gecerlidir
anaaam anketmi yapsak napsak :roflol:
28 diyenler ve 21 diyenler..
acep ev sahibesi nangi gün münasip onu sormıyoz :)
her zamanm musaitim canim evde oldugum ve kocisin geldigi haftasonu olmadigi surece sen bu haftasonu gelemezmisin ayarlayin iste gelin bu cmt

yavv ev sahibesi müsait değilse dışarda buluşuruk.
zaten bu kaa bebe kadının başına gitmeyek :KK1:

[/COLOR][/SIZE][/FONT]
yok olur mu oyle sey bisey olmaz gelin bahecelrde oluruz
oyy tıcımdan ter akiii yaa markete gittim ne var ne yok aldım..bide bebek arabası
akıllanamadım gitti...
küçük hanım evin kapısını görünce basladı ağlamaya arabadan cıkartcam yapıstı kalkmıyo deliii
dedim yıkayım rahatlasın soydum banyoyu hazırlayana kadan besine koydum ne göreyim işemiş...akannehir...ne zaman acılsa işiyo gecendede parkeye işemiş bide oynuyo çişiyle ağzına yüzüne sürüyodu manyak bebe
neyse yıkadım bu sefer yapıstı küvete cıkmıcam diyee
allahum keçilerime mukayyet ol
ben bidane bakıcı istiyim yaa yetişemiyim vallaa.
:) aferin melisaya burak da ayni ne zaman altini acsam hoop firlatiyor yuzune gozune
sabah kahvaltı ediyor (peynir+pekmez+yumurta sarısı+devam sütü+bebek ekmeği)
sabah -öğle arası meyve suyu yada püresi
öğlen -çorba
akşam üstü yoğurt
akşam kaşık maması
arada annem içirebildiği kadar süt içiriyor sonra gece boyu emiyor.ama tabi bunların hepsini yediğini hiç sanmıyorum anneme bu konuda soru soramıyorum çünkü herkes beni yanlış anlayıp suçluyor.sadece akşam eve gidince açmı diye soruyorum oda emzireceğim için onun haricinde gün içindeki yediklerinden haberim olmuyor.

şu an ağlamamak için zor duruyorum birde beni suçluyorlar ya ben hem geleyim eşşekler gibi çalışayım canım çıksın hem evle uğraşayım çocuğumu düşünüyor olmam da suç olsun ee ben ne yapayım atayım bari kendimi bir yerlerden.
çok bunaldım artık çokkkk
gayet iyi canim gun icinde bunlari yiyorsa boyu uzuyorsa dert etme kilo alimi onemli degil sicaklar ve hareketlendiler burak da cok zayif ama ben dert etmiyorum cok ki burak yogurt ve meyve yemiyor sadece corba ve kasik ememsi yogun olarak anne sutu
gene hastamı olcaz acaba yoksa sıcak mı carptı cok pis tıkandı morardı yine. apartmana cıkıp bağıracaktım nerdeyse o sırada şaaaaar yüzü bana dönüktü hepsi ağzıma...

oferta sakın ağlama bırcının dedği gibi annenle konus sakince....

örtmenim :1hug:

supris ben gün asırı veriyorum

ay canim benim kiyamam nasil korkmussundur sen de sicaktan etkilenmis olabilir canim

Öncelikle bebeklerinin beslenme düzenini paylaşan tüm annelere teşekkürler. face üyeliğim yok açmak da istemiyorum, o nedenle okuyamadım oradaki paylaşımlarınızı ama üşenmeyip buraya da yazdığınız için teşkkürler...

Oferta benim kızım da aynı durumda.İstemnediği zamanlar olsa da oyun vs. derken yediriyorum öğünlerini, gözümle görüyorum ne yediğini, fena da yemiyor porsiyon olarak ama almıyor bir türlü kilo. gerçi bizimki hiç devam maması almıyor, asıl nedeni bu diye düşünüyorum ve de çok hareketli. Kuzey de hareketli mi, acaba o yüzden mi kilo almıyor?

selam şekerler.. ne var ne yok bakalım..giremedim bugün hiç..manyak gibi bi gün geçirdim ya..kafam kazan gibi..

günaydınn herkese..

jasmin ne ara buluştunuz yaa, bizim niye haberimiz olmadı, nereden ayarladınız gizli gizli :KK1:
tutku olurda gebe kalırsan falan kesme sakın emzirmeyi. hamileyken emzirilmez diye birşey yok. hiçbir tıbbi dayanağı yok bunun, süt bozulması falan safsata.
suprise; tabiki de yorgan seriyorum yere ama üzernde durmuyor, kaçıp gidiyor sürekli.
benim de içim gidiyor ama çarpa çarpa öğrenecek ne yapalım..
oferta; çok sevindim uyuyabilmene yaa. ben de ilk odayı ayırdığım gün sanki bebeyi tek başına orada terketmişim gibi hissetmiştim ama uyku güzel gelmişti :KK1:
bende telsiz yok. vardı ama bozuldu, eskiydi, tamir de olmuyor. bende yenisini almadım. oda yanyana sayılır. mıkırdandığını duymuyorum ama ağlarsa duyarım.

canım safsata değilmiş bu ya dr lar diyo emzirmeyin diye..kısmet bakalım olurda kalırsam kendi dr um ne derse onu yaparım artık..

buluşma tam olarak ne zaman şimdi bu haftamı haftayamı..çözemedim

sinemis beni merak etmişsin canım hamile değilim ama eşimi çok fena kekledim..kalbine iniyodu adamın az daha..sonradan gerçeği söyleyince sevineceğini sandım falan diye duygu sömürüsü yaptım iyi o zaman hadi gel yapalım bi tane daha dedi..ı ıh istemem dedimsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
ceyce,rapunzelgeçmiş olsun bebelere bi kaç gündür utkununda ateşi yüksekti ateşi hep ben paranox fitil yaptım günde iki kere..ishalde olmuştu bugün çok şükür düzeldi..uras gibi utkuda 5 ledi ön ikinci dişi çıkard..o diş en zoruydu

kusma hala devam ediy
o kadar cok ağladıki bu aksaö 3 saat aralıksız gözyasları sel oldu burnundan sümükler cıkıncaya kadar ağladı sonra gene tıkandı kustu..
fitil verdim uyudu.
nesi var neres,i ağrıyor anlamadım..
ne zaman bitcek bu hastalıklar..

meloşa kocaman geçmiş olsun
bebeleri klimadan uzak tutun yaz zatürresi yapıyormuş tvler bas bas bağırıyo

saol hoya...acmazsam ev 33 derece olii her yer isilik basıyo..napıcağımı sasırdım...

gece acile gittik şimdi geldik..fitilin etkisi gecince gene bas bas ağlamaya basladı..
boğazları hafif kızarık ama bu neden olamaz dedi doktor.
kaka ve idrar istedi orda 1 saat bekledik ama yapmadı..
şimdi eve geldik bekliyorum kaka yapmasını hiç bişi yemedi nası yapcak bilmiyorum..
off insallah bişi cıkmaz yaa

saol hoya...acmazsam ev 33 derece olii her yer isilik basıyo..napıcağımı sasırdım...

gece acile gittik şimdi geldik..fitilin etkisi gecince gene bas bas ağlamaya basladı..
şimdi eve geldik bekliyorum kaka yapmasını hiç bişi yemedi nası yapcak bilmiyorum..

canım benim çok geçmiş olsun kendi druna bir götürsen

ben geldim kızıma ayakkabı aldım:)))
suprise ben havanda veriyorum sen pütürlü yedirmiyormusun sebzesini falan çigniyor işte ne bileyim ayris..
oferta sen bence düzgün bir doktora git kendinde bilgi.liste hazırla annene ver dr verdi diye..birde sen not et anne falan dersin dr istedi dersin alınmaz o zaman.
birde artık hareketlendiler bence ondan ayrisinde bu ay aklacagını sanmıyorum çunku hanımefendi evde gezintiye çıkıyor:)))sürekli..

ecrin salı günü Avni beyden randevu aldık bakalım bende izin alacağım giderken sende ona götürüyordun yanlış hatırlamıyorsam dimi nasıl biri.

Öncelikle bebeklerinin beslenme düzenini paylaşan tüm annelere teşekkürler. face üyeliğim yok açmak da istemiyorum, o nedenle okuyamadım oradaki paylaşımlarınızı ama üşenmeyip buraya da yazdığınız için teşkkürler...

Oferta benim kızım da aynı durumda.İstemnediği zamanlar olsa da oyun vs. derken yediriyorum öğünlerini, gözümle görüyorum ne yediğini, fena da yemiyor porsiyon olarak ama almıyor bir türlü kilo. gerçi bizimki hiç devam maması almıyor, asıl nedeni bu diye düşünüyorum ve de çok hareketli. Kuzey de hareketli mi, acaba o yüzden mi kilo almıyor?

çok hareketli durduğu yerde durmuyor eli kolu hep oynuyor birde emeklemeye başladı artık kilo almadığı gibi vermeyede başlar böyle giderse.ne yapalım böyle böyle büyüyecekler.

kusma hala devam ediy
o kadar cok ağladıki bu aksaö 3 saat aralıksız gözyasları sel oldu burnundan sümükler cıkıncaya kadar ağladı sonra gene tıkandı kustu..
fitil verdim uyudu.

juli çok geçmiş olsun inşallah sabah iyidir melisa.nasıl oldu şimdi.

günaydın kızlarrrr
sabah 5den beri ayaktayım inanılmaz bir bel ağrısı yaşadım
aklıma lavoya bile gitmek gelmedi
sabah 7bucukta gittim ne göreyim regl olmuşum
şuan ölüyorum belimden
buğlemi aşıya götürdüm 3.doz aşılarını olduk
2 ay geçikmeli eve bıraktım ama aklım kaldı çok ağladı

ofertacım geçmişe az biiş baktım dün olanla ilgili
canını hiçbişey sıkma
ailenle otur konuş bence onlara güvendiğini söyle
seninde işe geldiğin için huzurduz olduğunu annelik psikoloji olduğunu söyle
eminim anlaycaktır
hatta bu konuşmayı dışarda yap güzel bi yere gidn annele tek olun dertlşrken söyle
evde işten gidince felan değil bu konuşmayı yapmalısın

günaydın.........

bugün topik sessiz kalmış...

yorgun bi gecenin sabahında çok uykum var...

ya benim bi yattımı sabaha kadar uyuyan bebeme noooldu ya ben onu istiiiim

geceleri tam 5 defa uyanıyo bunun yanında birde sahur var....

neden böyle oldu anlamadım caba 5. dişinin ağrısındanmı?

bide 1. ve 2. uyanışında emiyo diğerlerinde sadece ağlıyo gözler kapalı....

ağrısımı oluyo acaba bide kendini çok kasıyo bacaklarıyla....

ıııh yapıyo gaz olabilirmi...

biz hiç gaz sorunu yaşamadığımız için pekte bilmiyorum gaz sancısını

geri dön sakin oğlum nolurrrrrr......

günaydınn
dün ayaz'ı hastaneye götürdü annem hırıltısı geçmedi diye.
bizim doktor izinde onun asistanı bakmış. antibiyotiğe gerek yok demiş.
kullandığımız ilaçlarda uuzn sürede etki edecek ilaçlarmış astım ilacı olduğu için.
sabredin geceçek diyor. bugün tam 4 hafta oldu.

kusma hala devam ediy
fitil verdim uyudu.

çok geçmiş olsun canım. inşallah bişeyi yoktur sadece sıcaklardan falandır.

günaydın kızlarrrr
sabah 5den beri ayaktayım inanılmaz bir bel ağrısı yaşadım
aklıma lavoya bile gitmek gelmedi
sabah 7bucukta gittim ne göreyim regl olmuşum
şuan ölüyorum belimden
buğlemi aşıya götürdüm 3.doz aşılarını olduk
2 ay geçikmeli eve bıraktım ama aklım kaldı çok ağladı

susumuştur şimdiye kadar merak etme.
aşı defterini kapadınız sizde sonunda bir süreliğine.

sinemis nasılsın canım geçmiş olsun...
buğlem nasıl...

oferta canım sende bu sorunu uzn bi süre yaşayacakmışsın gibi geliyor en iyisi sen otur konuş annenle adam akıllı yoksa bu iş böyle olmayacak sen kendini çok züyorsun annen kızıyor falan....
allah yardımcın olsun tatlım....

çok geçmiş olsun canım ya umarım en yakın zamanda düzelir...

günaydınn
dün ayaz'ı hastaneye götürdü annem hırıltısı geçmedi diye.
bizim doktor izinde onun asistanı bakmış. antibiyotiğe gerek yok demiş.
kullandığımız ilaçlarda uuzn sürede etki edecek ilaçlarmış astım ilacı olduğu için.
sabredin geceçek diyor. bugün tam 4 hafta oldu.

çok geçmiş olsun canım. inşallah bişeyi yoktur sadece sıcaklardan falandır.

susumuştur şimdiye kadar merak etme.
aşı defterini kapadınız sizde sonunda bir süreliğine.

günaydın esmerim
ayazı öksürüüğü hemen geçmez ki buğlem 1,5 ayı geçik atlattı
o kadrda iğne yedi
geçmiş olsun inşallh en kısa zamnda düzelir
buğlemide aradım havuzunda oynuyormuş çok ağladı diyor ilk defa
sustrmak için götrmüş havuza top attıryormuş olmazsa öğlen izin alıp gitcem

sinemis nasılsın canım geçmiş olsun...
buğlem nasıl...

oferta canım sende bu sorunu uzn bi süre yaşayacakmışsın gibi geliyor en iyisi sen otur konuş annenle adam akıllı yoksa bu iş böyle olmayacak sen kendini çok züyorsun annen kızıyor falan....
allah yardımcın olsun tatlım....

iyiym canım nasıl oluyum bel ağrısnda uyuyamdım regl oldum ilk defa
hem sevindim hemde belim çok ağriyi
senin bebeye ne oldu yaww nie uyumuyor sıcaklardandır bugece buğlem 5e kadr uyanmadı şükür sonrada ben uyuyamadım
aşı oldu bakalım nasıl geçecek içim hiç rahat değil

X