2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

birşey sormak istiyorum. Çoğunlukla alttan dişler hep ikitane birden patlıyo benimki birtane patlattı nerdeyse 1 ay olacak hala diğerlerinden ses yok..bu durumda olan var mı?

valla iyi fikir blu'ninki. :KK1:
ama annenle gene de adamakıllı konuşman iyi olur ikiniz için

evet böyle bir konuşma şart gerçekten bize.uygun bir zaman yakalamalıyım

blu nınkide gerçekten süper fikir ben öyle yapayım bari haftasonu başka bir doktora gideceğiz annem gelmeyecek o yüzden o doktor istedi böyle bir liste diyebilirm belki

kızlar siz iyisimi baaa buyrun gelin kafanız yorulmasın birde

bu arada ben yumurtayı hergün veriyorum bi yerde gün aşırı diye okumama rağmen siz nasıl veriyorsunuz

ecrin bende havanda dövüyorum ama yinede yutamazmıki diye düşünüyorum
birde biz 4 aylıkken 2 numara mamaya geçtik artık doyurmuyor mudur nedir geceleri 40 sefer mama yemeye kalkıyo 3 numaraya geçsem mi acaba dr 8 ayı doldurunca geç dedi bizim 10 günümüz var daha ama cokacimcoookbebek açççççççç

ben ne kadan cahilim be yaa hiç dişimiz yok ve diş nasıl patlar onu bile bilmiyorum iyimi

birşey sormak istiyorum. Çoğunlukla alttan dişler hep ikitane birden patlıyo benimki birtane patlattı nerdeyse 1 ay olacak hala diğerlerinden ses yok..bu durumda olan var mı?

bizimde alltan tek çıktı sonra yanindaki geldi bir sure oncede ust kopek dişler daha sonnra üst ondişleri çıkti
dr hiç onemli degil demmişti

gene hastamı olcaz acaba yoksa sıcak mı carptı cok pis tıkandı morardı yine. apartmana cıkıp bağıracaktım nerdeyse o sırada şaaaaar yüzü bana dönüktü hepsi ağzıma...

oferta sakın ağlama bırcının dedği gibi annenle konus sakince....

örtmenim :1hug:

supris ben gün asırı veriyorum

gene hastamı olcaz acaba yoksa sıcak mı carptı cok pis tıkandı morardı yine. apartmana cıkıp bağıracaktım nerdeyse o sırada şaaaaar yüzü bana dönüktü hepsi ağzıma...

yoksa yediği bişeymi dokundu acaba geçmiş olsun

rylai; eğer ağlamıyorsa koyun yatağına elleşmeyin. ister uyusun ister oynasın.
eğer ayaz'da geç saate kaldıysa -ki onun geçi 20:45 falandır :KK1:- yatağına atıyorum kendi kendine oynayıp sonunda sızıyor. ama yatağına gitmediyse uyumuyor.

desenize burda en geç benim sıpa uyuyo maalesef öyle kendi kendine yatma huyu yok am a bu geceden itibaren deniycem bakalım napıcak uyusada 1 saat karı koca otursak diyoduk şimdi oturmayı geçtik yatsada uyusak diyoruz yaa

desenize burda en geç benim sıpa uyuyo maalesef öyle kendi kendine yatma huyu yok am a bu geceden itibaren deniycem bakalım napıcak uyusada 1 saat karı koca otursak diyoduk şimdi oturmayı geçtik yatsada uyusak diyoruz yaa

öğlen uykularınız nasıl canım?

selammmm

Allahtan esmer alinti yapmişta bayagi biraz birseyler ogrendim
cssa Allah arhmet eylesin ,mekani cennet olsun...Allah annene ve ailesine de güç verisn
ceye,oferta,cssa çok geçmiş olsun.benimkinin de burnu akiyor ateşlenmese...ama ceyce ates dusuruvu ile dusurmek gerek duusmuyorsa ve 3 gunu buluyorsa atesi dr.a gitmek gerekmiş
aminnn
teşekkür ederim cnmmm

juliii neden oldu acaba güneştenmi tüh ya korkunu anlayabiliyorum inş bi daha olmaz cnmm olumunekankayizsmile

ben geldim kızıma ayakkabı aldım:)))
suprise ben havanda veriyorum sen pütürlü yedirmiyormusun sebzesini falan çigniyor işte ne bileyim ayris..
oferta sen bence düzgün bir doktora git kendinde bilgi.liste hazırla annene ver dr verdi diye..birde sen not et anne falan dersin dr istedi dersin alınmaz o zaman.
birde artık hareketlendiler bence ondan ayrisinde bu ay aklacagını sanmıyorum çunku hanımefendi evde gezintiye çıkıyor:)))sürekli..

juli geçmiş olsun niye öyle olduki banyoda su falan yutmuştur belki. aklıma başka bişi gelmedi.
beşigede çiş yapmış güldüm he:))
rylai oyun oyna ama uyutma bi şekilde oyala mecbur 9 gibi uyur..

çevrimiçi kızlar, hepinize merhaba...

cadı bizde de diş yok, bir de benim deyatıp kalkınca ayaklar aynı durumda,
ben hep ayaklar fazlz kilomu taşıyamıyor diye düşündüm ama sende de fazla
kilo var mı, saçlar da aynı bir ara azalmıştı şimdi yine dökülüyor, doktor emziriyorsan vitamin ve kan hapına devam dedi...

hacı çok dökülii yaa abartılı yani evde hergün süpürge açıyom gene heryer saçım sinir bastı artık beni bide sönük sönük kuaförüm çok dökülii die boyamıyoda moralim sinirli bugün bende yüzmeyi çok seviyoruma ma bu sene çağanla tadını çıkaramadım bi annem geldi 3 gün öle gittim denize okadar yüzme karın kaslarını sıkılşatırıyo onu biliyorum

bide ben çağandan önce plates yapıyodum göbek möbek kalmamaıştı hacı kşlom 66 doğumdan önce 64tüm aslında gelmiştim o kiloya ama bu ara aldım ama aynen göbek bendede fecii durumda kıyafet alasım gelmioo geniş bişiler giyersem bişiy yok emme dar bişiy giymeye hasret kaldım:KK43:(((

bende gidem doktora yaa size hangi doktor verdi bu vitamini falan ne doktoruna gittinz gerçekten çokta bitkin hissediyom kendimi pöfff iş yapasım gelmiii uykusuzluk artık yıpratıyo iyiden iyiye beni bide sıcak geldi üstüne
neyse uzun lafın kısası vaktin oluyosa plates yap ben daha topumu bile elime alamadım:KK43:((

ecrin dedi ya, yarın gelirse bimden alcam plates topu, hemen başlıycam,
yüzmeye devam edicem , inşaallah işe yarar, bana ilaçları kadın doğumcum
öneriyor, zaten hamileyken içtiğimiz ilaçlar, geçen gün aile hekimi de
emziriyosan devam et dedi, kadın doğumcuna sorsana...

rylai dışarı çıkar canım dolaştır biraz

juli geçmiş olsun niye öyle olduki banyoda su falan yutmuştur belki. aklıma başka bişi gelmedi.

tamam hepsini deniyorum gece haber veirim kızlar nolur işe yarasın yaa

yoksa yediği bişeymi dokundu acaba geçmiş olsun

julii
günestende olabiilir

çok geçmiş olsun.korkunu dusunmek bile istemiyorum:KK43:(

aminnn
teşekkür ederim cnmmm

juliii neden oldu acaba güneştenmi tüh ya korkunu anlayabiliyorum inş bi daha olmaz cnmm olumunekankayizsmile

saolun kızlar...ne bileyim yaa nazar diğdi kuzuma
sabah sağlık ocağında karılar aa ne kaa uslu diye diye bi hal kaldılar..
sanırım sıcakta olmus olabilşr
aman gene boğazlar olmasında

X