2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ceyce

tracy hogg bbebek sorunlarına mucize çözümler

uyku problemleri,tuvalet egitimi vs.. ile ilgili olan

çooook üzüldüm canım mevlam acil şifalar versin anasına babasına bağışlasın.mevlam böyle acılar yaşatmasın bizlere. dediğin gibi ufak bir hastalığı çook abartıyoruz.ufacık melek onlar yaaa ooof ooof şu kanser nerden bulur minicik bedenleri.

ceyce

tracy hogg bbebek sorunlarına mucize çözümler

uyku problemleri,tuvalet egitimi vs.. ile ilgili olan

teşekkürler canım. sen çok övmüştün bu kitabı sabiha paktunanın çocuk gelişimi kitabını okuyorum sıradakı tracy olsun bakalım banada yardımcı olacakmı.

Ayy Allah yardımcıları olsun, çok geçmiş olsun.
Umarım bir an önce iyileşir, ialç tedavisi hemencik etkisini gösterir.

çok geçmiş olsun canım Acil şifalar minik kızımıza...

herkese gud morning sositososito

feyzacım ellerine sağlık süper olmuslar..feket pcye yükledim acamıyorum...:uhm:

o zaman sanada guten morgenopuyorumnanaktan

cok gecmiş olsun...insallah atlatır bu hastalığı yavrum daha cok küçük...
rabbim bebeklerimizi korusun her türlü haslalıktan kazadan beladan....

dolven daha iyi bir ilaç daha cabuk düşürüyor atesi aklında bulunsun....
bugün artık cıkmaz insallah..

şimdi kardeşim aradı demir 5.dişini patlatmış haftasonu huysuzdu zaten bundanmış demek
maşallah oğluma

maşallah demire

canım ççok geçmiş olsun rabbim bi an evvel şifasını versin acısını göstermesin beterinden saklasın

mehlika geçmiş olsun canım.

esra; oo demir hızlandı bayağı bakıyorum. hayırlı olsun yeni dişiniz.

teşekkür ederiz teyzesi :)

valla süt işi 16 tane sanırım bizde 5 gitti kaldı 11:))

valla doğan büyüyo derler ya aynen öyle geçen sene bu zamanlar neler konuşuyoduk
doğdular büyüyolar hızlıca hergün yeni bişi yaşıyoruz görüyoruz nerdeyse doğum günleri geldi ve biz onların büyümelerini izlerken yaşlandığımızın farkına varmıyoruz
yaşlanıyoruz kızlar yaaa:))

ceyce ne stajı yapıyosun ?malı musavırlık mı?benımde stajın bıtmesıne 1 sene kaldı.ben suan kendı sırketımızde stajer gozukuyorum:)

esmerim ayazıma çok geçmişler olsun

bundan sonra oda emekleyecek o popo durmadan havalara kalkıp kalkıp inecek kafa hertarafa çarpacak herşeyi merak edecek dokunmak eline almak istiyolar akşam eşimim kucağında otururken kafa üstü yere çakılmış oğlum halıya dokunmak için ben bile duydum çıkan sesi çok ağladı yavrum içim gitti...

mehlika canım geçmiş olsun..

çok üzülüyor insan dimi parçasını o şekilde görmeye içi dayanmıyor

ateş kesin diştendir üzülme bunları hep yaşayacağız sanırım bu şekilde büyümelerini kabullenmek daha zor....

teşekkürler canım. sen çok övmüştün bu kitabı sabiha paktunanın çocuk gelişimi kitabını okuyorum sıradakı tracy olsun bakalım banada yardımcı olacakmı.

yani eger problemin yoksa uyku ve yedirme gibi çokta gerekli olmayabilir...
ben uygulamıyorum mesela:))çunku hiç kolay degil yatir kaldir.ve 500 kusur sayfa yani oyle hemen okuyup yapamıyorsun:))

tuvalet egitimine 9.ayda başla diyor mesela.besledikten 10 dk sonra git aç bezini 5 dk bekle diyor...

şimdi daha iyi canım uyuyo ama çok huysuz..urasım nasıl..o iki büklüm hali gözümün önüne geldikçe gülüyorum çok sevimli kerata ya
her zaman bekleriz canım
uzun zamanır yoktum umarım yaramazlık yoktur bana kısa bi özet geçiçek gönüllü varmı?:)
hoşgeldin canım
ah canım ya kıyamam ona..allah kolaylık versin çalışanlara
sağol canım daha iyi utku uyuyo..gece bizde fazla uyumadık..
çağanımada kellik çok yakışmış yerim ben onun kel kafasını
sağol canım sanada çok geçmiş olsun..klima çarpmış olmasın..klima iyi hoşta hastalıkları çok arttırdı yazın bu kadar hastalık görmemiştim ben
tutku size de geçmiş olsun cnm,
sağol canım..berilede geçmiş olsun..nasıl oldu..bizimde büyük ihtimal dişten ishalde olmuş ama 4 diş çıkardık böyle olmadı..şimdi niye ateşlendi anlamadım gitti

ya canım çok geçmiş olsun..allahım şifasını versin..allahtan tedavisi varmış..
çok haklısın çok pimpiriklenmemek lazım ben bunu çok yapıyorum..

günaydın kızlar...
ceyce diş çıkmış emekleyeme başlamışsınız hayırlı olsun..
mehlika geçmiş olsun tekrar umaırm tekrar çıkmaz..
çilek nasılsın demirin dişleride hayırlı olsun...
örtmenim sanada geçmiş olsun.

sivri, aslında ufaktan ufaktan emekliyor zaten ama yeni pozisyonlar keşfetmeye çalışıyor bir yandan.
çarptıkça morarıyor kolu bacağı, yaralı böcük gibi geziyo etrafta.

canım üzülmeyin benim kızkardeşimde atlattı lösemi....

şu anda yanımda kalan ve bebeğime bakan kardeşim o zamanlar 17 yaşındaydı

erken teşhis ve bünyesini kuvvetli olmasıyla tedaviye anıt verdi ve şu an tedavisi tamamen bitti çok şükür....

derdi veren allahım detrmanıda verir üzülmeyin...

bu süreçte çok acılar yaşanıyor çok sıkıntılar oluyor ama hepsi geçiyor...

rabbim acil şifalar versin o minik bedene...

ve acıdan kavrulan o ana ve baba yüreğine....

sivri, aslında ufaktan ufaktan emekliyor zaten ama yeni pozisyonlar keşfetmeye çalışıyor bir yandan.
çarptıkça morarıyor kolu bacağı, yaralı böcük gibi geziyo etrafta.

sorma ya hertaraflarında morarıklar...

sen bide tutunup kalktığında gör o kadar mutlu oluyoki tutundum kalktım diye o sevinçle gülerken etrafa bakarken hooooop gerii ya kafa gidiyo ya kol

ama zamanla öğreniyor düşmemeyi

bide poposunu kaldırıp bi o tarafa bi bu tarafa koyması yokmu ömür ömür.....opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…