2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

mehlika sen rota aşısı yaptırmışmıydın canım.

fatma evet açıyorumda bu sefer kolayına kaçıcam burma yapıcam:))o çabuk oluyor çok çıkıyor:))
naz eşime açmıyorumki misafirlere yapıcam toptan her gelene şerbetlicem ugraşmıcam yani her seferde tatlı yapmaya:))

fatma neden yatakta yatırıyorsunuz?beşikte degil?
posi iyi gidiyor evden çıkmıyorum:)))
hmmm canım yatak gibi yere kalın biseyler sermeyi denesen. yatakda daha cok duser. benimki de yatakdan dusmustu.
merhaba pasi,
zor geçiyo oruç anneme geldim şimdi arabayla 15 dk sürüyor .kızım 12 ocak doğumlu emekli desteksiz oturuyor biryerde durmuyo herşeyi çekiyor yoruluyorum oyüzden açıkıyorum
merhaba nazzeynepnaz, ben tatildeyken geldin galiba topige. hosgeldin, annanin yakın olmasi ne guzel, ben de isterdim öyle
maşallah kız ecrin baklavadamı açıyorsun ev baklavasını özledim canım annemın yaptıgını. bayramdada gidip yiyemeyecegim offf offfff kötü kader:a015:
ben de aynısını dicektim simdi

ecrin biz de gelelim iftara aklinialirimsmile

ceyce bizim dr ıhlamur zencefil pekmezle tatlandır demişt.ayy öyle ayriste yapıyor yalandan öksüryo çok komik ya ne numaracı bunlar:)

canım aldırayım bugün ıhlamur zencefil toz değildi dimi akşam eve gidince yapayım cidden sanki numara yapıomuş gibi gelio maskot bunlar kızım tatlı maskotlar.

bu hafta 4 5 akşam misafir alıcam bugun alış veriş yapmam lazım ama gözüm yemiyor.baklava açıcam daha.ev silip süpürcem.menü hazırlıcam off:))

baklavamı açıcan maşallah. benim 52 yaşında görümcem var hayatında bir kere baklava açmamış kadın senin maşallahın var valla bende acmadım ama daha 50 li yaşlarıma çok var açar dururum.

posi buyrun gelin canım severim ben misafiri..keşke ortam olsada ev oturmalarına gitseydik birbirimize..
oferta sinirini bence çıkar sen ondan:)))

ceyce toz degil bizimki yer elması gibin egrü bügrü:)))
daha 50 ye çok var..kız ben bekarken yapmıyordum evlendim yapmaya başladım annemde şokta:))

ceyce toz degil bizimki yer elması gibin egrü bügrü:)))
daha 50 ye çok var..kız ben bekarken yapmıyordum evlendim yapmaya başladım annemde şokta:))

öyle alayım bari zencefili. senin koca seni öpüp öpüp başının üstüne koysun kıymetini bilsin ben bir kere kocama açsam baklava adam şoklara uğrarl

kalkayım bi namaz kılayım bide yemegimi ocaga koyayım zehra uyanmadan . herkese hoş sohbetlerr..

valla kızlar ramazan tatlısız olmaz ama ben daha hiç tatlı yapmadım yemek soğuk oluyo dıye karpuz yıyoruz sonra dıger meyveler tatlıya yer kalmıyo ıkı kışıyız yaptığım tatlı kalıyo öyle ama bugün gidip kadayıf alacagım kendime canım çekti.

ceyce her evliya her adama yaramaz diye bir söz vardır bizimki o hesap yemek sevmeyen bir adama çeşit çeşit yemek yapmam onun için bir artı degil lüzumsuz:))

tam 3 saattir bayrampaşa emniyetteydim
arabayla ilgili evrak içn bekledim öldüm sıcaktan
aksilk buğlemide getr göriym dedim çocuk zefil oldu
koskaca emniyette evrağım kayıp oldı karştı zor buldular
işede geç kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…