2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar:))
esmer geçmiş olsun ayaz^'a inş.dzelir bir an önce..
mehlika beril'e de geçmiş olsun..
oferta inş.iyi bir iş bulursun hayırdır ne oldu yine?
sivri maşallah ogluşuna..

sanada meraba bengisuumut

mehlikacım çok geçmiş olsun canım belki diş çıkartcaktır ama sen yinede bi doktora götür canım boğazlarda bi durum varsadaerken teşhiş öenmli bence

ya bu devit mevit ben bunları nerdese bir aydır hepten kestim anam ne kadan kötü anneyim ben yaa evde varkende zaten doru düzgün vermiyodum yazıklar olsun baaa gidemde sağlık ocağından alam barim

kızlar facede en sevimli bebek yarışması varmış katılmak isteyen bir tane resim yükleyebilir:)

geçmiş olsun esmercim yaa maşallah bu arada ayaza 7 kgyu görmüş annesi yavaş yavaş emin adımlarla gidiyor ayaz paşa.bu bebelere noldu yaa keremde öksürüyor kışın hasta etmedik bebeleri yazın off ooo.ffff

ben bitki çayına karıştırıyorum ferro sanoli.inek sütü etkisini kesiyo kalsiyum demir biraraya geliyo çünkü...
bazen hiç vermiyorum ne kötü bir anneyim..

iyiyiz ayseda, siz nasılsınız, ıhlamur veya rezeneye mi katıyorsun,
tuna kustuğu için ben neredeyse iki aydır vermiyorum, ben de deneyeyim
bir, inşaallah işe yarar...

günaydın kızlar:))
esmer geçmiş olsun ayaz^'a inş.dzelir bir an önce..
mehlika beril'e de geçmiş olsun..
oferta inş.iyi bir iş bulursun hayırdır ne oldu yine?
sivri maşallah ogluşuna..

aman canım boşver ya insanların egoları ne büyükmüş ya burda anladım offf içim daraldı sabahtan beri anlatıpta kafa şişirmeyeyim şimdi

ya beni duyan yokmu buluşma fotoları nerdeee

sakın facede demeyin ben işyerinde giemiyorum faceye

sanada merhaba canım,

işimde çok mutsuzum ama çalışmakta zorundayım kendimi kötü hissediyorum.iyi bir iş bulup gitmek istiyorum şurdan .

sen özelde misin oferta, hayırlısı olsun, ben de bir lisede mat.
öğretmeniyim, ben de müdürümden ve seviyesi düşük öğrenci
guruplarına bağıra çağıra ders anlatmaktan memnun değilim,
bazen depresyona bile sokuyorlar ama iyi sınıflara girince ömür
boyu bu işi yapmak istiyorum, müdür başlı başına depresyon
sebebi ama...

öksürük şurubu öksürüğü arttırıyor...

günaydın kızlar
kızım kahvaltısını yaptı. banyosunu yaptı .artık oynasın bende size bakayım azcık dedim.
oferta inan heriş yerinde bi kıl çıkıyor allah gönlüne göre bi iş nasip etsin.
kızlar ya bu doktor neden bize ferro vermiyor biz sadece demir kullanıyoruz.

geçmiş olsun esmer
allah şiifa versin kıyamam ayaza..
bende inek sütü veriyorum artık mamadan daha iyi geliyo çocuk bıkmış mamayı içmiyo zaten..
inşallah gecer atlatır ayazcık..

ayseda ne kadar zamnadır inek sütü veriyorsun canım. bende yatarken vereyim diyorum ama doktorumuz senı emıyorsa başka süte gerek yok dıyo ama yetmıyo artık sütüm.

eesmerim gecmiş olsun canım..bi atlatamadınız gitti valaaa.ömür törpüsü bunlar....

keçi yada inek sütünü kaynatıyon mu..
ben cocuk sütü almıstım üstünde kaynatmayınız yazıyordu da

esmer asist kullandınızmı benım kızıma vermişti doktor çok iyi geldi öksürtüp balgam attırıyor hatta pohunda bile balgam atıyordu o derece yanı.

oferta anlat aman rahatlarsın yaa.

canım her zamnki gibi kıl oldum birisine ya sabah geldim işimi yapıyorum benim müdür de bir surat bir surat saçma sapan konuşmalr filan alla dedim bune şimdi sonra hepten sapıttı hatun bana bir iş kitledi akıllara zarar gıcık ne olcak uyuz oldum işte

inşallah canım ben iş konusunda hep şansız olmuşumdur hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…