2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sagol canım inş.
birde netten bakabilirsin avcı böregi tarifi diye...zahmetli ama çok güzel oluyor..sen biliyormusun su böregi falan açmayı:)

yok canım bilmiyorum.halamlar ve teyzemler açıyor ama ben hiç uğraşmadım yapmaya.en son kalabalık misafir geldiğinde sini den söylemiştim su böreğini.
facebook tan ocak annelerini bulamadım nasıl ekleniyor

yürüteçi neden önermedi
benimki günde 2-3 kez biniyor
üff hep kafam karışıyor

bacak yapısı içi iyi değil dedi.birde tembelleştirir emeklemezmiş .ne bilim her doktor birşey diyor.arkadaşımın doktoruda önermemiş.aslında bakarsın herşeyi çok büyütüyoruz benim aile kalabalık 6 amcam 4 halam var her birinin 3 er çocuğu var.onlarda yürütece koymuşlar hepside turp gibi bişey olmadı.

revani çok kolay malzemeleri karıştır dök tepsiye yormaz seni bence yapabilirsin.
kürdan kebabı bildiign köfte yapıyorum ben minink minik ama kızartıyorum.patlıcanları şerit halinde kızartıyorum sonra köfteyi içine koyuyorum biber domates kürdanla tutturuyorum..tepsiye diziyorum üzerine salçalı su yapıp döküyorum fırına veriyorum..
avcı böregi zahmetli.biraz.netten baksan çok uzun anlatmam.zor dersen başka börek yap..gül böregi yap peynirli patatesli..

sağol canım benim teşekkür ederim kürdan kebabını ben yapıyordum sadece adını bilmiodum öğrenmiş oldum sırnaşık şey aman çook uğraşmalı avcı böreği onu yapmayayım ben revaniyide hazır karışımı alıp karıştırıp yaparım.sağol ecrin usta maşallahın var haaa senin koca yaşıoda farkında değil benim koca her akşam böyle menüler yese adam şoka girer.laelaelaelaelae zemuszemus opuyorumnanaktan

kızlar bişey soracağım
sizin bebelerde durum nasıl
1-sizin peşinzden ağlıyormu işe gelirken veya başka yere giderken?
hiç ağlamıyor

2- çizgi film izliyorlarmı?
en fazla 5 dakika ilgisini çeker

3-banyodan çıkarken çıkarma diye ağlıyormu
banyoyu çok sevmesine rağmen ağlama durumu hiç olmadı

4- biz yemek yerken ne verirsek verelim çok yese bile peşine yine mama istiyormu ?
benimki aslaaaa zaten mama kutuları açıldı ziyan oldu süt süt süt ana sütü

5-birde oyuncaklaryla ne kadr süre oynuyor
sanırım 5 dakika bile değil yaaaaa:gitme:

bu arada kızlar Uras bugün park yatağa bırakmıştım kalktı oturdu sonra uzandı tuttu ve ayağa dikildi bu çocuk bırakılmaz Allah muhafaza kafa üzeri iner aşağıya
zaten neyi görse tutunup kalkmaya yelteniyor dünde sandalyeden tutunmuş babam görmüş sandalye hareket ediyor yakalamış hemen

kızlar bütün geçmişi okudum emme alıntı yapmamışın af bıyırın anam 2 dakka ev toplıyak dedik 10 sayfayazmışınız nerdese yuuhhh

julli ayça pamık ben sizle yaş konusunda konuşamam ben daha 24üm şekerller

julli karısı sensin o iki katı olan :)))

mehlika öle tab canım rabbim canını sağ etsinde ben kilo meraklısı değilim zaten

ceyce ya ecrinin verdiği hem keseye hem cana eziyet menüyü hazırlarsın yada benim taktiğimi uygularsın kararsenin

kız pamuk tatil resimlerinize bayldım egenin uykuları nasıl düzene girdimi

aa bu arada demeyi unuttum doktorda sırabeklerken bi adma vardı kızının sonuçlarını getirmiş benim emsal bişiydi adam yani ....24 en fazla zuhahaha çağanı sordu nesi var çok tatlı dedi derken kızı çok azgınmış karısıda inat etmiş bu arada bebek 6 aylıkmış kadın ututkunun dediği gibi bi kitaba göre uyutcam diyomuş kızımızda çok cadı bas bas ağlıyo anneside sabır sabır en sonunda anasını acilliketti bi tahlille getirelim dedik dedi neden bu kadar ağlii uyumii diee getirin getirin dedim ben buldum sizde bulusnuz:)))

naz grup gizli esmerve pamuga söylemen gerekli..onlar ekliyor özelden mesaj at onalra adını falan..
ceyce ben bunları yapıyorumda benim koca acaba yiyormu çok yemek seçer öyle böyle degil..onedenle hem ona hem kendime yapmak zorunda kalıyorum o et türü çok sever bende onları yemem..

yürüteçi neden önermedi
benimki günde 2-3 kez biniyor
üff hep kafam karışıyor

canım çağanda çok biniyo bildiğim kadarıla doktorlar yürümeyi geciktiriyo diye bindirmiyolar benim prof anam aldırdı bindiriyokbiz 2 ayı geçti nerdese binmeye başlayalı hele bu ara çok mızmız her fırsatta koyuyom ona geziniyo

kızlar bişey soracağım
sizin bebelerde durum nasıl
1-
sizin peşinzden ağlıyormu işe gelirken veya başka yere giderken?
2- çizgi film izliyorlarmı?
3-banyodan çıkarken çıkarma diye ağlıyormu
4- biz yemek yerken ne verirsek verelim çok yese bile peşine yine mama istiyormu ?
5-birde oyuncaklaryla ne kadr süre oynuyor

eğer görürse ağlıyo görmezse problem yok
çokd eğil daha çok televizyonluktakileri aşağa indiryo bide camına pat apr vuruyo arada kel caliouyu izliyo
banyodan çıkarken değil ama üst giyerken ağlıyo geri banyoya soksak hayır demez susar denemeye bilem gerek yok çok seviyo suyu
emmek sitiyo zaten doru düzgün bişiy yemiyo sofrada yesede boğazında kalıyo yutamıyo
oyuncaklarda günde toplasan 10 dakka bakamz bile hep birileri yanında olsun istiyo

Son düzenleme:
kızlar bütün geçmişi okudum emme alıntı yapmamışın af bıyırın anam 2 dakka ev toplıyak dedik 10 sayfayazmışınız nerdese yuuhhh

mehlika öle tab canım rabbim canını sağ etsinde ben kilo meraklısı değilim zaten

ceyce ya ecrinin verdiği hem keseye hem cana eziyet menüyü hazırlarsın yada benim taktiğimi uygularsın kararsenin

aa bu arada demeyi unuttum doktorda sırabeklerken bi adma vardı kızının sonuçlarını getirmiş benim emsal bişiydi adam yani ....24 en fazla zuhahaha çağanı sordu nesi var çok tatlı dedi derken kızı çok azgınmış karısıda inat etmiş bu arada bebek 6 aylıkmış kadın ututkunun dediği gibi bi kitaba göre uyutcam diyomuş kızımızda çok cadı bas bas ağlıyo anneside sabır sabır en sonunda anasını acilliketti bi tahlille getirelim dedik dedi neden bu kadar ağlii uyumii diee getirin getirin dedim ben buldum sizde bulusnuz:)))

SON PARAGRAFTAN İNAN HİÇBİŞİİ ANLAMADIM CADI HATUNU. VALLA BİLLA ANLAMADIM DEFALARCA OKUDUM TAM OLARAK ÖZET NEDİR BACIMkaydirigubbakcemile3 24 LÜK SENİİİ kaydirigubbakcemile

naz grup gizli esmerve pamuga söylemen gerekli..onlar ekliyor özelden mesaj at onalra adını falan..
ceyce ben bunları yapıyorumda benim koca acaba yiyormu çok yemek seçer öyle böyle degil..onedenle hem ona hem kendime yapmak zorunda kalıyorum o et türü çok sever bende onları yemem..
tamam canım sağol.
benim kocada hamur işi çorba kahvaltılık meraklısı bende yemek meraklısı.
böyle olunca çok çeşit yapılıyor.

güzel geçti canım tatil iyiydide ege hala 2saatte bir uyumak istiyor bir saat yada yarım saat uyuyp kalkıyor gece bazen uyuyo bazen uyumuyo ne bilim uyuz bi bebem var işte
ben dr dedim bu uyumuyo hep yaramazlık yapıyp diye adam dediki sizi parmağında oynatıyo işte başlamış artık dedi zor walla bebe büyütmek allah hepimize kolaylık versin

kızım kuçağımda durmuyor illa yanımda olucan böyle olunca yemek yapamıyorum 1 haftadır huyu değişti.annemde kızıyor heryere götürürsen olucağı buydu dedi. nazar değdi dedi

sanırım 5 dakika bile değil yaaaaa:gitme:

bu arada kızlar Uras bugün park yatağa bırakmıştım kalktı oturdu sonra uzandı tuttu ve ayağa dikildi bu çocuk bırakılmaz Allah muhafaza kafa üzeri iner aşağıya
zaten neyi görse tutunup kalkmaya yelteniyor dünde sandalyeden tutunmuş babam görmüş sandalye hareket ediyor yakalamış hemen

Evet bebelere yalnız bırakmak çok zor artık

canım çağanda çok biniyo bildiğim kadarıla doktorlar yürümeyi geciktiriyo diye bindirmiyolar benim prof anam aldırdı bindiriyokbiz 2 ayı geçti nerdese binmeye başlayalı hele bu ara çok mızmız her fırsatta koyuyom ona geziniyo

vallahi bnde bindiyorum benim yiğenlerimde yürüteçte büyüdü

yaa kaçırdım ne olmuş burda kıyafet falan
burcu sana bitiyom eferim yaaa

sinemis
benim dr. yuruteçin faydası da yok zararida diyor.merdivenli evde kullanimina dikkat etmek sadece diyor

ayrica benim bebe kablo ile oynamayı seviyor o da çok uzun surmez
acaba tum oyuncaklarimi vermeliyim ben azar azar (2-3 tane) veriyorum sıkıldıkca degiştiriirm diye ama hata mi acaba

evet canim guveniyorumda,
sadece emeklesine bence biraz engel oluyor.sonucta yurumek aayakta varken niye yerlerde surunsun:))

sen bizimkini yrüteçte gör
geçen salonda dolabın kapağını açmış bana glerken yakaladım üstüne dvd yi kumandayıda çek
mutfakta çekmeceler keza
dediğin gibi niye emeklesinki
yere koyuyorum emeklemiyo yaa yzstünden direk sırt üstüne geçiyo

X