2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

pardon..okuyamadım aramızdaki 24 lük arkadas kimmiş...cadıysa inanmayın yasının ikiye bölünmüş hali ooo :KK1:

ayyy alemsin sezerrkaydirigubbakcemile3
caduuu sakın yanlış anlama haa bende olmuşum 26 zaten....:1ninca:

hoşbulduk canım walla iyi geçti anam sağolsun oda geldi egeye baktı hep egede mutluydu hastalıksız atlattık tatili şükür napalım walla çok kudurdu bensiz durmuyo odadan çıkınca bağırıyo yani biri olsun istiyo yanında hep huysuzun teki işte bana çekmiş bende bebekken öyleymişim oyüzden bişeyde diyemiyorum sen nasılsın seninki nasıl usludur inş

merhaba,aynen benimkide bu sıralar çok değişti nazardan dedim ama bütün bebekler öyle demekki.eskiden çok gezerdim problem çıkarmazdı şimdi ağlıyo bağrıyo yanında olmamı istiyo bende bunalıyorum hiç bişey yaptırmıyor tabi.

cadı ben berile kıyafet almıyorum kıyafeti çok zaten bu yaz yeter ona,bayramda da alıp almamakta kararsızım,

çağanımın kilosu 3 ay kilo almamasına rağmen çok çok iyi,kocamaan bir maşaallah çağana:nazar::nazar:

cadı uzun göndermi benim öküz bilgisayar böyle taksit taksit yazıyom kaç dk dır sana mesaj göndermeye çalışiyim gitmi yav

valla biz de gündüz hep çıt çıtlıyız....ancak bir yere gidersek giyiniyoruz....
ama bayramlık alırım sanırım bende çünkü ilk bayramımız olacak süslerim biraz kokoş kızımı....

ohh tatile gidenler gelenler, biz kavruluyoz burda.

Topiğin yaş ortalamasını düşürüyorum ben yaa, hepiniz kocca kadınlarsınız :1closedeyes:

çağanımın kilosu 3 ay kilo almamasına rağmen çok çok iyi,kocamaan bir maşaallah çağana:nazar::nazar:
maşalllaahhh
merhaba,aynen benimkide bu sıralar çok değişti nazardan dedim ama bütün bebekler öyle demekki.eskiden çok gezerdim problem çıkarmazdı şimdi ağlıyo bağrıyo yanında olmamı istiyo bende bunalıyorum hiç bişey yaptırmıyor tabi.
aynen yemek bile zor yapıyorum yaa çok bunaltıyo ama napalım bunala sıkıla büyücekler
ayyy alemsin sezerrkaydirigubbakcemile3
caduuu sakın yanlış anlama haa bende olmuşum 26 zaten....:1ninca:

gitt walla ii gelir ayça değişiklik
ben 23lük hatunum he he he

kürdan kebabı patlıcan köfteyle olan..
avcı böregide sigara böregi gib kesilip içine kıymalı bulgurlu cevizli iç konup yapılıyor..
ayça ne bileyim bizde ramazan sofrası çok önemlidir hele annem daha çok yapar:))

valla biz de gündüz hep çıt çıtlıyız....ancak bir yere gidersek giyiniyoruz....
ama bayramlık alırım sanırım bende çünkü ilk bayramımız olacak süslerim biraz kokoş kızımı....

egede evde hep atlet ve çıt çıtla doşarı çıkarken giyiniyo garibim evde giydirsem delirir heralde kurtlu büzük

10 ağustos 1984 ile girmiş oldum 26 yaa....lülülülülülü

ben size börek tarifi verecem ,hatta yazdım emme bilg uzun mesaj göndermi gene,kafayu yedi eyiceme

öğretmenim
çok teşkkür ederim
vallahi hastalık beni mahvetti 1 günde tersim döndü
ailece hasta olmakta ne kötüymüş

kızlar size börek tarifi vereyimmi,benim çok hoşuma gitti:
malzemeler
2 yufka,
2 yumurta,
1 çay bardağı yoğurt
1 çay bardağı sıvıyağ
1 kabartma tozu
peynir,maydonoz