2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

dogru dıyosunuz ben her alısverısten sonra bu sefer son dıyorum:):):)pısman oluyorum:):):)ıkınıcye gıydırırım dıyorum moralımı yerıen getırıyorum:):):)hahhahahaha kızlara kıayeft cok erkek analarıı paranız cepte kalıyor ıste ne guzelll....

evet canım çağanın uzun kotu kısa şoortu kapriside var hangisini isterse giysin büyük oğluma alıcam ona yok ohhhh

o zaman esmere kısaca hlhbe diyebiliriz:roflol::roflol:
esmersengözlerimebaksanab:1ninca::tomato:

hee işte budur mehlikacım :lepi:

İVET İVET SIKILDIM NE BU YA YİTERRR orucum zaten asebiyim ecrin mehlika hazır eliniz değmişkene çağana alın kıyafet:))))

biz doktor kontrolumüzden geldik çok şükür ciğerleri temiz dedi ama hala ara ara hırıltısı oluyo dedim boğazında akıntı var sanırım abisi gibi buda bademciklerden çok sık gelcek beni görmeye dedi bademcikleri geniz eti büyükmüş boğazları iyi olunca daha iyi belli oldu dedi bitane serum gibi bişiy verdim 1 hafta 2 cc bundan 1 cc ventolinden ver dedi sorada ihtiyaç oldukça verirsin dedi çoktaa kullanma ventolini dedi rahatsız ederse hırıltı kullan dedi 1 ay sora getir gene dedi

mehlikacım kilomuz 10 kilo geldi 100greamda gitmiş dedim almadığı gibi geriledi bide dedim boyumuz 73 cm doktorda kiloyu hiç takma ek gıdalarada takılma hastalığı geçmiş çok az akıntı var dedi oda geçer dedi zaten kilolu bi bebek uykusuz olduğu içn sürekli hareket halinde olduğu için bide boğazlardan antibiyotik kullandık normal kilo almamsı dedi ama önemsencek bi durum yok depodan harcıyo halsizliği yok dedi:))) ama ben ne kadan pırlanta değerinde süt verdim doktor bey ona dedim gidiler canım sıkılıyo dedim :)))) bakalıkm şimdi nasipse bugün oruca başladım suyu çok içtim ama sahurda 1.5 litre rahat vardır yani sabahta cicibebli süt içirdim bi biberon bakalım az emzik bol gıda denicem nasıl olcek belkim süt olmayınca yher bişiler gerçi daha var sütü
m göğüslerim dolu yeter rabbimi,n iznile

canım geçmiş olsun bak iyimiş işte çağan iyileşsinde boşver kilolarını alır tekrardan yavaş yavaş sağlıklı sıhatli olsun o yeter. hem senin gibi 25 lik bir anası var daha ne ister çağan sempatiksalakcinni

cadı geçmiş olsun..kilo almasada olur merak etme iyileşsinde...

evet canım sağlıklı olsunda kilosu olmasın napaam uzun boylu yağız yakışıklı erkeklerim olsun rabbimin iznile tabii

kız esmer karısı ne diye karıya çömkürüyon len sen rezüll kadın gelen misafire saygı göster çay kram et bırak laflarıda ben geçirem:))))

ecrin usta yarın akşam iftara misafirlerim olacak sence ne yemek yapayım kız bana menü çıkarsana şöyle ortalama 15 kişilik

hee işte budur mehlikacım :lepi:

canım geçmiş olsun bak iyimiş işte çağan iyileşsinde boşver kilolarını alır tekrardan yavaş yavaş sağlıklı sıhatli olsun o yeter. hem senin gibi 25 lik bir anası var daha ne ister çağan sempatiksalakcinni

zuhahahahahaha diim başkada bişiy demiyim saa ceycee anacım daha 24üm ben gece doğmuşum gece 3 10da 25 olcem zuhahahahahhah

neyse acuk evimi toplıyım bugün beni kocem götürdü getirdi sıcakta taksilerde ziyan olmayım die gelürkende karpuz armut üzüm şeftali aldı sanki akşam alsa ne vardoın hepiciğini istii şimdi canım:KK1::KK1:aklinialirimsmile

pamukcum hoşgeldin canım tatil süper geçmiş gördüm faceden ege beyin keyfini.nasılsın neler yapıosunuz oğluşunla

anam ne kaa dar hatunlarsınız bakın bana nasu geniş ve kibar yazdım kızalaelaelaelaelaedelikafadulden

zuhahahahahaha diim başkada bişiy demiyim saa ceycee anacım daha 24üm ben gece doğmuşum gece 3 10da 25 olcem zuhahahahahhah

neyse acuk evimi toplıyım bugün beni kocem götürdü getirdi sıcakta taksilerde ziyan olmayım die gelürkende karpuz armut üzüm şeftali aldı sanki akşam alsa ne vardoın hepiciğini istii şimdi canım:KK1::KK1:aklinialirimsmile

ayy pardon hata yapmışım 24'lük hatun kaydirigubbakcemile3 biraz örgüçten yiyelim kızım tut kendini biraz senin birinci günün bugün bizim 3.gün yani

ceyce geldim geldim:))
süzme mercimek..
etli nohut
pilav
kürdan kebabı
avcı böregi
salata
revani...

o zaman esmere kısaca hlhbe diyebiliriz:roflol::roflol:
esmersengözlerimebaksanab:1ninca::tomato:

yakında titrim yazarken sağdan sola sığmayacek alt sayfaya inecek :1closedeyes:

evet canım sağlıklı olsunda kilosu olmasın napaam uzun boylu yağız yakışıklı erkeklerim olsun rabbimin iznile tabii

kız esmer karısı ne diye karıya çömkürüyon len sen rezüll kadın gelen misafire saygı göster çay kram et bırak laflarıda ben geçirem:))))

hee atlattığınıza sevndim cadı, yiirm ben çağanımı, tosunumu torbamı

çömkürmedim olm yaa, başka şey konuşmaz mısınız siz dedi ben yok didim o kaa

İVET İVET SIKILDIM NE BU YA YİTERRR orucum zaten asebiyim ecrin mehlika hazır eliniz değmişkene çağana alın kıyafet:))))

biz doktor kontrolumüzden geldik çok şükür ciğerleri temiz dedi ama hala ara ara hırıltısı oluyo dedim boğazında akıntı var sanırım abisi gibi buda bademciklerden çok sık gelcek beni görmeye dedi bademcikleri geniz eti büyükmüş boğazları iyi olunca daha iyi belli oldu dedi bitane serum gibi bişiy verdim 1 hafta 2 cc bundan 1 cc ventolinden ver dedi sorada ihtiyaç oldukça verirsin dedi çoktaa kullanma ventolini dedi rahatsız ederse hırıltı kullan dedi 1 ay sora getir gene dedi

mehlikacım kilomuz 10 kilo geldi 100greamda gitmiş dedim almadığı gibi geriledi bide dedim boyumuz 73 cm doktorda kiloyu hiç takma ek gıdalarada takılma hastalığı geçmiş çok az akıntı var dedi oda geçer dedi zaten kilolu bi bebek uykusuz olduğu içn sürekli hareket halinde olduğu için bide boğazlardan antibiyotik kullandık normal kilo almamsı dedi ama önemsencek bi durum yok depodan harcıyo halsizliği yok dedi:))) ama ben ne kadan pırlanta değerinde süt verdim doktor bey ona dedim gidiler canım sıkılıyo dedim :)))) bakalıkm şimdi nasipse bugün oruca başladım suyu çok içtim ama sahurda 1.5 litre rahat vardır yani sabahta cicibebli süt içirdim bi biberon bakalım az emzik bol gıda denicem nasıl olcek belkim süt olmayınca yher bişiler gerçi daha var sütü
m göğüslerim dolu yeter rabbimi,n iznile
çok geçmiş olsun canım sağlıkları olsunda bikaç kilo eksik olsunlar boşver
hoşgeldin cnm nasılsın....

hoşbulduk canıımm iyilik walla sen nasılsın süslü kızın nasıl iyimi
hoşgeldin juliiii

iyidir pamuk valla resimlerinizi gördük kıskandık....
bizde yarın gidecez inşallah denize ve yaylaya...
1 hafta kadar yokum...
ama yanmda vınnn var....aldım mı laptopu da ohhhh...

esmer valla az yazdım ben bi kaç ilave daha yapıyorum normaldede.:))topigin bol kepçesi benim:)))

pardon..okuyamadım aramızdaki 24 lük arkadas kimmiş...cadıysa inanmayın yasının ikiye bölünmüş hali ooo :KK1:

ecrin yaaa ben hayatımda hiç yapmadım bu kadar yemeği yapamamda sanırım....
kürdan kebabı nasıl pişecek..hadi nohut pilav salata çorba tamamdır ...ama kebaptı avcı böreğiydi...revani nasıl uğraşayım...
bir yandan sıcak bir yandan ece.....
cnm bnm seni alkışlıyorum valla çok hamarat ve beceriklisin maşallah....:nazar::nazar:

pamukcum hoşgeldin canım tatil süper geçmiş gördüm faceden ege beyin keyfini.nasılsın neler yapıosunuz oğluşunla

hoşbulduk canım walla iyi geçti anam sağolsun oda geldi egeye baktı hep egede mutluydu hastalıksız atlattık tatili şükür napalım walla çok kudurdu bensiz durmuyo odadan çıkınca bağırıyo yani biri olsun istiyo yanında hep huysuzun teki işte bana çekmiş bende bebekken öyleymişim oyüzden bişeyde diyemiyorum sen nasılsın seninki nasıl usludur inş

kızlar ACİLLL YARDIM
zehra bizim yataktan düştü napsam eşimi arayıp doktora götürsemmi:KK43:(((((((((

canım geçmiş olsun benim kızımda iki gün önce düştü.babası gittikten sonra yanıma almıştım keşke almasaydım uyurken çok dönüyor tam uykuya dalmışım yatak ta yüksek küt diye ses okdadar çok ağladıki çok şükür bişey olmadı melekler koruyor.yanağı morardı sadece.doktora götürmedim.

X