2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar biz doktordan geldik
bebem saat beşe kadar 5 sefer ventolin hava aldı
doktor niye getirmedin şimdiye kadardedi vallaha dünden beri böle ama öksürüğü bir aydır var dedim
asisit şurup verdi ciğerleri balgamdan tıkanmış artık dedi devlete git yatış yaptır istersend edi yada evemakine al günde 3 kez ventolin havaver dedi hava makinesi aldım dedim
o senin aldığın sadece nem verir odaya dedi ventolini veröez o dedi medicalden alıcan dedi
AMA ESMER VERİR DEDİ DEDİM O VERİYOMUŞ DEDİM ONUNKİ FARKLIDIR DEDİŞ FAKİR SİNBO VE DİĞER MARKALAR SADECE SUYU ÇÖZER İLACI ÇÖZMEZ DEDİ BOŞA DÖKMÜŞÜN VENTOLİNİ DEDİ
AA dedim şok oldum hemde ben çok önermiyorum onu en fazla günde yarım saat çalıştır dedi senin çocuğun tıkanık bi fayda vermez şuanda dedi gene aa dedim şok üstüne şok yani
neyse 6da doktordan çıktık gittik 100 kağıda uygunundan nebulizer cihazı aldık bakalım asistte kullancaz ventolin rahatlatır dedi antibiyotiğe gerek yok zaten boğazları temzi dedi sırf başlgamdan öksürüyo bebek dedi
bizden gelişmeler bu kadan havamakinesinide tanıdık yerden aldıdım 70 liraya geri verem bari onuda

cadaloz çok geçmiş olsun canım.

bende herife fırça attım o balkona attı kendini bende buraya ama kimsecikler yok:KK43:(

cadı geçmiş olsun
sced piknik çok güzeldi yedik içtik sonra sahilde yürüdük yanmışım accuk
aşkitom geçmiş olsun oğluna
nası yani eltinle iyi mi oldun aranızı gerçekten kayınvaliden mi bozuyormuş Allah allah..
ecrn boşver sinirlenme
seneye gelirsen bana da uğra çok sevinirim yav
eşim ufo almış vantilatör çok büyük hayalleri var ev çıkacakmış kuradan istanbula evi satmaya gelecekmişiz
ölme eşşeğim ölme

culi canım meloş nasıl oldu ağlama lütfen bebeğin ağladığını görürse daha çok ağlar.. geçmiş olsun..

bugün evlilikte 4 yılı devirdik ama hatırlamadı odun..
ben de hatırlatmadım ve ona kırgın olduğumu söyledim..
evlilik yıldönümümüz olduğu aklına bile gelmedi....

ayy ayy noldu bu aylarda bisey mi var

ben de eşime kizgindim

hiç konusmuyor ver ona tv seyretsin,ağzini bıçak açmiyor bu ne yaa.konu açmaya çalisiyorum yokkk yopkkk

cadaloz çok geçmiş olsun canım.

bende herife fırça attım o balkona attı kendini bende buraya ama kimsecikler yok:KK43:(
sağol canım
cadoloz çok geçmiş olsun ya
insallah iyi gelir:KK43:(
sağol canım
cadı geçmiş olsun
sced piknik çok güzeldi yedik içtik sonra sahilde yürüdük yanmışım accuk
aşkitom geçmiş olsun oğluna
nası yani eltinle iyi mi oldun aranızı gerçekten kayınvaliden mi bozuyormuş Allah allah..
ecrn boşver sinirlenme
seneye gelirsen bana da uğra çok sevinirim yav
eşim ufo almış vantilatör çok büyük hayalleri var ev çıkacakmış kuradan istanbula evi satmaya gelecekmişiz
ölme eşşeğim ölme
sağol canım hoya odun bunlar odun hemide abiyenin tarifiyle yontulmamış kalas odunu gerçi benimki özle günleri hiç atlamaz ama olsun neticede oda bi odun bu arada işe başlamışın hayırlı olsun ayzdım nuru naptın hayırlı olsun işin diye ama görmedin sanırım

doktor niye getirmedin şimdiye kadardedi vallaha dünden beri böle ama öksürüğü bir aydır var dedim
asisit şurup verdi ciğerleri balgamdan tıkanmış artık dedi devlete git yatış yaptır istersend edi yada evemakine al günde 3 kez ventolin havaver dedi hava makinesi aldım dedim
o senin aldığın sadece nem verir odaya dedi ventolini veröez o dedi medicalden alıcan dedi
AMA ESMER VERİR DEDİ DEDİM O VERİYOMUŞ DEDİM ONUNKİ FARKLIDIR DEDİŞ FAKİR SİNBO VE DİĞER MARKALAR SADECE SUYU ÇÖZER İLACI ÇÖZMEZ DEDİ BOŞA DÖKMÜŞÜN VENTOLİNİ DEDİ
AA dedim şok oldum hemde ben çok önermiyorum onu en fazla günde yarım saat çalıştır dedi senin çocuğun tıkanık bi fayda vermez şuanda dedi gene aa dedim şok üstüne şok yani
neyse 6da doktordan çıktık gittik 100 kağıda uygunundan nebulizer cihazı aldık bakalım asistte kullancaz ventolin rahatlatır dedi antibiyotiğe gerek yok zaten boğazları temzi dedi sırf başlgamdan öksürüyo bebek dedi
bizden gelişmeler bu kadan havamakinesinide tanıdık yerden aldıdım 70 liraya geri verem bari onuda

canım çok geçmiş olsun. çabucak geçer inşallah

Cadı cok gecmıs olsun cnm.hoya evet o bozuyor.bnm evde ne olursa eltımın hbrı var.bnm dedıkodumu ona onunkunı bana yapıomus.cocuga ıyı bakamıomusum cok gezıomusum esım evde bana ıs yaparkn cok yardım edyomus vs vs.bısuru sacmalık.eltım cocuk ruhlu pat dıye soler herseyı.ztn suara anasında samsun engızde.ozledım maskotumu.cok ıyı anlsıyoruz.kaynana budurmdan hc memnun dgl ole ıste

cnm çok geçmiş olsun
çok şükür çok önemli bi hastalığı yokmuş tosunun
inş tamamen düzelir kuzun hemencecik
hee bu arada 3 ayda toğplam 100 gram almışız çıplak 10 kilo 100 gram geldi oğlum
kilo fazlaydı zaten delikafadulden
uzulme sakin
erkekler onemsemez boyle seyleriii
mrb öğretmenim nasılsın :hulya:

slm kizlar dun mevlutleri yaptik bugun de kjayinvalideme geldim pazartesiye kadar burada kalacagim pzt de doneceghim istanabula insallah burak uyuyor ben de size bi bakayim dedim ben de yatacagim simdi opuyorum hepinizi ve tum bebisleri

canım ben de ondan sormuştum zaten dr mu önerdi makineyi diye..benim bi arkadaşımın oğlu zatürre oldu o senin kullandığın makinelerden dolayı..bence hastaneye yatsın oğlun biran önce iyileşir hem gerçi sen bilirsin tabi...akciğer çok önemli..

X