2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

tükkanı ben açıyım dedim aşkitom açmış
bu saatte yatsana aşkitom ne işin var canım yaaa
bende ilk defa bi tükkan açaydım
şöyle
ofertadamı gelmedi n eyaptı bir benmiyim
bir benmiyim perişan ........

selam kızlar biz doktordan geldik
bebem saat beşe kadar 5 sefer ventolin hava aldı
doktor niye getirmedin şimdiye kadardedi vallaha dünden beri böle ama öksürüğü bir aydır var dedim
asisit şurup verdi ciğerleri balgamdan tıkanmış artık dedi devlete git yatış yaptır istersend edi yada evemakine al günde 3 kez ventolin havaver dedi hava makinesi aldım dedim
o senin aldığın sadece nem verir odaya dedi ventolini veröez o dedi medicalden alıcan dedi
AMA ESMER VERİR DEDİ DEDİM O VERİYOMUŞ DEDİM ONUNKİ FARKLIDIR DEDİŞ FAKİR SİNBO VE DİĞER MARKALAR SADECE SUYU ÇÖZER İLACI ÇÖZMEZ DEDİ BOŞA DÖKMÜŞÜN VENTOLİNİ DEDİ
AA dedim şok oldum hemde ben çok önermiyorum onu en fazla günde yarım saat çalıştır dedi senin çocuğun tıkanık bi fayda vermez şuanda dedi gene aa dedim şok üstüne şok yani
neyse 6da doktordan çıktık gittik 100 kağıda uygunundan nebulizer cihazı aldık bakalım asistte kullancaz ventolin rahatlatır dedi antibiyotiğe gerek yok zaten boğazları temzi dedi sırf başlgamdan öksürüyo bebek dedi
bizden gelişmeler bu kadan havamakinesinide tanıdık yerden aldıdım 70 liraya geri verem bari onuda

geçmiş olsun canım
inş en kısa zamnda atar iyiki götürmüşsün
ben sana dün dedim hemen götür die
asist balgam attırır dediğim gibi
balgamdan öksüryor yavrucak
çağanıma geçmiş olsun tontkim almamış kilo buğlem gibi olsun tek iyileşsinlerde almasın
canı sağolsun
onlar depodakileri kullandılar herhal
kilo almayarak
tontikler

bugün evlilikte 4 yılı devirdik ama hatırlamadı odun..
ben de hatırlatmadım ve ona kırgın olduğumu söyledim..
evlilik yıldönümümüz olduğu aklına bile gelmedi....

hoya hoşgeldin nasılsın nur nasıl?
aaa bak sen hata yapmışsın öyle olmaz
kırıldığını hemen söylemeseydin keşke
az süründürseydin onu
tavır yapsaydın
yanında oturmayark yemek yapmayarak vs
oda sebebini düşünseydi bana nie böyle yaptı die
kendi çözüp bulsaydı bak o zman bi daha unutrmuydu
evlilk yıldönümünü

tükkanı ben açıyım dedim aşkitom açmış
bu saatte yatsana aşkitom ne işin var canım yaaa
bende ilk defa bi tükkan açaydım
şöyle
ofertadamı gelmedi n eyaptı bir benmiyim
bir benmiyim perişan ........

günaydınn geldim geldim sinemis

sabah sabah bilgisayarım aptallaştı dosyaları filan açmıyor kendiiğinden kapanıyordu.biraz uğraştık ama yaptık sonunda
bir cumartesi ve biz yine işteyiz ayyy ne sıkıcı dimi

jasmin mevlutunuz hayırlı olsun bende yapmak istiyorumda bir türlü toparlanamadık bir koce işsiz bir ben.neyseki şimdi ikimizde çalışıyoruz ramazandan sonra artık yaparım.

cadı çok geçmiş olsun canım inşallah çabucak atlatır Çağan

günaydınn geldim geldim sinemis

sabah sabah bilgisayarım aptallaştı dosyaları filan açmıyor kendiiğinden kapanıyordu.biraz uğraştık ama yaptık sonunda
bir cumartesi ve biz yine işteyiz ayyy ne sıkıcı dimi

jasmin mevlutunuz hayırlı olsun bende yapmak istiyorumda bir türlü toparlanamadık bir koce işsiz bir ben.neyseki şimdi ikimizde çalışıyoruz ramazandan sonra artık yaparım.

cadı çok geçmiş olsun canım inşallah çabucak atlatır Çağan

Hoşgeldin canım :asigim::1hug:
ne yapıyosu çok sıkıcı burda olmak evde olsaydım ne güzel kızımla:ecrin_bebek:
sende oğluşunla :emir_bebek:
boş yere geliyoruz yaa

Yok ben accam yoksam darılırım.esımın utusunu yapıp yolladım ıse.oglusumla ıkımız kaldık.bırazdn ark gıtcez.yarın da cok doluyum zatı

aşkitom cssa sinemis oferta cantanelerim
sağolun kızlar dünki havadan sora bide evdede sabah akşam verdik dün gece uyumadı ama ağlamadı eski modumuza döndük yanii hırıltımız sürekli değilaraara balgam geldikçe hırıltı başlıyo
cantanelerim burda hava çok sıcak heryertde olduğu gibi çağan evde bile havayı zor verdiriyo hastaneye gitsem o serumu kolunda nasıl tutarım düşün elde avuçta durmayan bi bebek ve hiç uyku denen bişiy yok hertarafı pişer yavrumun doktorda evemakine alırım dersen hastaneye gitmesin dedi zaten bizim abiimizde çok hava ilaç kullanmıştı bu alerjik astım yüzünden o yönden tecrübeliyim canımı sıkmıyorum

rabiim iyilikler versin hem benim bebeme hem herkezin bebesine inşallah iyi olur zaten bronşiolit öle hemen 2 günde geçen bi rahatsızlıkdeğil en az 15 günde geçiyo canımı sıkmıcam kendime söz verdim hemen iyileşcek bebem

enazından dua ettiğim bişiy var yemiyo ama enazından gülüyo halden düşmedi geçen hastaneye yatığımızda hep ağlıyodu bebem:KK43:((

ya esmerinmakinesi nasıl acaba dünden beri göremedim onu ventolin vermeye uygundur sanırım onunkki o bilir gerçi prof o ama inşallah soğuk buhar makinesi değildir çünki o vermimiş ventolini

Yok ben accam yoksam darılırım.esımın utusunu yapıp yolladım ıse.oglusumla ıkımız kaldık.bırazdn ark gıtcez.yarın da cok doluyum zatı

Bu sıcakta gözünde kesiyor vallaha gezmeyi ben bi yere çıkmak istemyorum akşam eşimle elışverişe giderim herhal

cadı yinede dikkat et balgamdan çocuk ne hale geldi
yaz bitisn yaa
vallahi kış gelsin istiyorum artık

Hoşgeldin canım :asigim::1hug:
ne yapıyosu çok sıkıcı burda olmak evde olsaydım ne güzel kızımla:ecrin_bebek:
sende oğluşunla :emir_bebek:
boş yere geliyoruz yaa

evet ya boşyere geliyoruz
şimdi eşim aradı Kuzey kahvaltısını yemiyormuş ne yapayım diyor
zorlama dedim bende acıkırsa yer nasılsa sabah meyve suyunuda hazırlayıp gelmiştim onu içirmiş sadece artık ben gidene kadar aç bekler yavrum ya.

Ay ruyamda hamıleymısım gordum.esıh cok sevınıyo bende kımseye demeyelım dıyorum.ayy hayırlara cıkar ya rabbı ztn tutturuo bıde kızımız olsu dıye.kız olana kdr devam fln dıye saka yapıyor.bnde oldu fabrıka vardı zatı. Dedım.benım calısma planlarım var daha.hayırlısı

zorlama dedim bende acıkırsa yer nasılsa sabah meyve suyunuda hazırlayıp gelmiştim onu içirmiş sadece artık ben gidene kadar aç bekler yavrum ya.

canım seninde eşim mi bakıyo cmts günü ?
bizde de öğle cmts günü baba oğul günü bende aradım şimdi sütünu
içirmeye çalışıyorum dedi eşim

Feyze aynı sokaktayız ztn cadı oferta merve gunaydın.bız dun ajsam gezdık serınde gezıyoruz esımle beraber.sıcakta tabıkı cıkarmam cocugumu

Ay ruyamda hamıleymısım gordum.esıh cok sevınıyo bende kımseye demeyelım dıyorum.ayy hayırlara cıkar ya rabbı ztn tutturuo bıde kızımız olsu dıye.kız olana kdr devam fln dıye saka yapıyor.bnde oldu fabrıka vardı zatı. Dedım.benım calısma planlarım var daha.hayırlısı

bu erkekler hep aynı anlaşılan bizimkide 5 tane istiyorum diyo kafamçokkarıştı
bi tane daha yapalım nasılsa annem bakıyo aradan çıksın diyo
ne kadar kolay erkekler için kötükedihüso

canım seninde eşim mi bakıyo cmts günü ?
bizde de öğle cmts günü baba oğul günü bende aradım şimdi sütünu
içirmeye çalışıyorum dedi eşim

evet canım bizimde baba oğul günü bugün.ama Kuzey babasından hiç bişey yemek istemiyor bana bile zor laıştı hep annem ona yedirsin istiyor.bizde haftasonu anneanne dinlensin diye hiç rahatsız etmiyoruz ama yemek esnasında resmen bir savaş yaşanıyor evde.
eşim günün ilk saatleri olmasına rağmen bitmişti resmen telefonda yemek savaşı varmışta yine kaydirigubbakcemile3

evet canım bizimde baba oğul günü bugün.ama Kuzey babasından hiç bişey yemek istemiyor bana bile zor laıştı hep annem ona yedirsin istiyor.bizde haftasonu anneanne dinlensin diye hiç rahatsız etmiyoruz ama yemek esnasında resmen bir savaş yaşanıyor evde.
eşim günün ilk saatleri olmasına rağmen bitmişti resmen telefonda yemek savaşı varmışta yine kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 aynen canım bizdede öğle taha da iştahsız bi çoçuk
eşim akşama doğru iflas ediyo artık gözü sürekli saatemiş

Ya bızımkı kız cocuklarına cok duskun ama oglumuzada tabı.bırde kızımız olsun dıyor.senıın enazından kaynana bakıyor bnmkını tanımıyor oglum ustte oturuyor ama bes dk sever gıder.gecen raporlrnı almaya gıttım kaynananın hstneye bıraktum ona omerı geldgmde yırtılmıstı aglamktan.lafta cok sevıyo.cocuk haklı tanımıyor kı

ayy canım ya mama içirsin belki kahvaltı yemez
aç beklemesin yavrucak yaa
bizde akşam gezmeye gideriz sanırım gündüz hava çok sıcak zatennn

ayy benim eşim o konuda
bişey demiyor çünkü
kızı oldu
aslında erkek olsun derdi
kızı olunca şimdi iyiki kızım olmuş diyor
ama 5-6 sene sonra
1 oğlumuz olursa iyi olur dio
2 tane olsun yeter diyor

Feyze aynı sokaktayız ztn cadı oferta merve gunaydın.bız dun ajsam gezdık serınde gezıyoruz esımle beraber.sıcakta tabıkı cıkarmam cocugumu
aynı sokaktaysa iyi hemencecik gidersin

aaa delf sen bu saatte uğrarmıydın bacım

aslında uğramazdım ama uyku tutmadı bir bakayım dedim.

slm kizlar dun mevlutleri yaptik bugun de kjayinvalideme geldim pazartesiye kadar burada kalacagim pzt de doneceghim istanabula insallah burak uyuyor ben de size bi bakayim dedim ben de yatacagim simdi opuyorum hepinizi ve tum bebisleri
allah kabul etsin canım

hayır olsun

X