2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

feyza bizde de ben çok sinirliyim eşim çok sakin hatta bu sakinligi beni daha çok sinirlendiriyor.ben bi anda parlarım sayar söylenirim iki dk sonra bişey olmamış gibiyimdir.eşim zor sinirlenir ama güzel sinirlenir:)

ecrin bende aynen sen gibiyim benimde sinirim saman alevi gibidir.ama eşim sinirlendimi off aman offf.neyseki çok sabırlı bir adam bide benim huyumu öğrendi uymuyor bana fazla.bende aşırıya kaçmadan sayıp döküyorum bu arada da rahatlamış oluyorum zemuszemus

rapunzel elti gemisi yürümeze katılmıyorum yaa.
insan o tiynetteyse arkadaşlık da edemzki zaten eltilikte anlaşsın.
ben eltimle abladan da öteyimdir. öz ablam olsa bu kadar sevemem, o da beni kardeşinden öte kızı gibi görür.
ayrı şehirlerdeyiz aklıma gelince burnumun direği sızlar o kadar özlerim.
biraraya geldiğimzde geceleri bile birlikte yatarız.
yanlış anlama anlatmamı; kardeş gibi geçinen eltilerin de içini Allah bilir dediğin için yazdım.

Mehlika boşver bacım, erkeler dengesiz oluyor arada.
Ben olsam hiiiçç onu bekleyecem diye 1 saat fazladan oturmam valla. zaten bebe için gece bin kere kalkıyorsun
O 1 saat önce kalksın görsün beni sabahları :dilcikar:
esmercim ne güzel bende öyle olmak isterdim valla
evlenmeden önce hep kalabalık bir ailesi olsun evleneceğim kişinin derdim bizde 1 görümce 1 kayın birde kayından dolayı elti!
eltim zaten benden önce ortalığı yıkıp geçmiş birisi kök söktürmüş sonra bizede saldırdı eşime ne hakaretler etti benim yanımda meğer bizim herşeyimizi kıskanmış hepsini söyledi oysa ki herkes onun gibi şartlara sahip olmak ister...
bu lafıda bu karmaşaya girdiğimde birisi söylemişti bana çok hoşuma gitmişti itiraf edeyim...
etrafıma bakıyorum gerçekten çok iyi geçinen eltiler var ama arkalarından konuştuklarınıda duyuyorum biraz hasetlik seziyorum... tabikide istisnalar vardır olacaktır aramızda iyi insanlarda var öyle değilmi :)))
benim eltimle aramda 2 yaş var benden 2 yaş büyük
biliyormusun oğluma hayırlı olsun a gelmedi ne hastaneye ne de eve hatta aramadı bile...ve ben yinede oğlumu alıp onlara gittim sadece eşimin hatırı için ....

juli ağrısımı var acaba ya?agrı kesici verdinmi?bizde hasta olunca cnaımız birşey istemez onunda istemiyordur zorlama bir saat sonra tekrar dene belki keyfi yerine gelir.ya hava aldırsan dışarda parkta falan yer belki.

ecrin bende aynen sen gibiyim benimde sinirim saman alevi gibidir.ama eşim sinirlendimi off aman offf.neyseki çok sabırlı bir adam bide benim huyumu öğrendi uymuyor bana fazla.bende aşırıya kaçmadan sayıp döküyorum bu arada da rahatlamış oluyorum zemuszemus

vuvvvv bizde ne cadıyız yawwww

juli bencede dışarı çıkar biberona mama yap yada neyi sevrek yiyosa
parka indir dün ağladı evde sıcaktan ben parka götürdüm
onlara bakıp güldü eğlendi
eve geldi yedirp içirip,duş aldırdım derin bi uyku çekti sende öyle yap
havada çok sıcak diş çıkaryor
kötğ denk geldi
biz bile daralıyoruz

rapunzel bende hep genç bir kayınvlaidem olsun gezip tozalım genç görümcem olsun istemiştim ama ne istediysem tersi oldu:))artık birşey istemiyorum çokta beklenti içine girmiyorum..ben samimi olunsun ailecek gidilsin gelinsin istiyorum kardeşler açısından ama herkes aynı şeyi istemiyor.eltimler evleneli 9 ay oldu iki kez gittik evlerine bir kez davet ettiler.birindede kaynım aldı götürdü okadar normal mi acaba bu?

vuvvvv bizde ne cadıyız yawwww

cadılık yapmakta hakkımız canım hem iş hem ev hem bebe hem koca hepsi çok fazla arada cadı olacağız ki rahatlayalım.benden arada başkalarıda nasipleniyor ama bugün iş arkadaşıma taktım mesela kafayı kafasını patlatmak istiyorum hemde çok.ben çalışıyorum adam netten fink atıyor ne yapıyorsun diyincede rapor yazıyorum diyor .ama salağın ekranı kabak gibi gözüküyor farkında değil bide ben bu adamla ekip arkadaşıyım yani sorumlu olduğumuz herşey aynı eküri gibiyiz yani.ayyy kafasına kalemlikmi fırlatsam ne yapsam

neyse feyza kaçar:eek:
kendinize iyi bakın arkidişlerim:asigim:
bebişlerimizi öpüyorum opuyorumnanaktan
sizde kocelerinize iyi davranın hee kimseden fayda yok
onlar var başımızda nazımız onlara geçiyor zatiii
mehlika akşam o geçen aldığın şeyi giykaydirigubbakcemile3
bak kocan nasıl ilgileniyor seninlesositososito
sen anladın onu eminönünden aldın yalaelaelaelaelae

cadılık yapmakta hakkımız canım hem iş hem ev hem bebe hem koca hepsi çok fazla arada cadı olacağız ki rahatlayalım.benden arada başkalarıda nasipleniyor ama bugün iş arkadaşıma taktım mesela kafayı kafasını patlatmak istiyorum hemde çok.ben çalışıyorum adam netten fink atıyor ne yapıyorsun diyincede rapor yazıyorum diyor .ama salağın ekranı kabak gibi gözüküyor farkında değil bide ben bu adamla ekip arkadaşıyım yani sorumlu olduğumuz herşey aynı eküri gibiyiz yani.ayyy kafasına kalemlikmi fırlatsam ne yapsam

dünde ben aynı şeyi yaşadım ama parpuladım çıktım
güzel oldu
ne suratını çektim ne bişey
sende aynısını yap

Juliet canım niye ağlıyorsun sıkma canını bu havalar birde hastalığı yememesi normal
valla bizimkide zayıfladı çabuk zayıflayıp çok çabuk toparlıyorlarmış korkma yine kendine gelir bugün annesini biraz üzmek istiyor anlaşılan

rapunzel bende hep genç bir kayınvlaidem olsun gezip tozalım genç görümcem olsun istemiştim ama ne istediysem tersi oldu:))artık birşey istemiyorum çokta beklenti içine girmiyorum..ben samimi olunsun ailecek gidilsin gelinsin istiyorum kardeşler açısından ama herkes aynı şeyi istemiyor.eltimler evleneli 9 ay oldu iki kez gittik evlerine bir kez davet ettiler.birindede kaynım aldı götürdü okadar normal mi acaba bu?

canım bunların memlekette böyle galiba bizde yılda toplasan 5-6 kere ancak görüşüyoruz.tuhaf dimi?

bana bakarak senin normal
3,5 yıl oldu ilk kez bu yaz geldiler

neyse feyza kaçar:eek:
kendinize iyi bakın arkidişlerim:asigim:
bebişlerimizi öpüyorum opuyorumnanaktan
sizde kocelerinize iyi davranın hee kimseden fayda yok
onlar var başımızda nazımız onlara geçiyor zatiii
mehlika akşam o geçen aldığın şeyi giykaydirigubbakcemile3
bak kocan nasıl ilgileniyor seninlesositososito
sen anladın onu eminönünden aldın yalaelaelaelaelae

iyi akşamlar canım sende kocaman öp Buğlemi.

oferta vallahi normal bunlarda zaten pek gidip gelmeyi yedirmeyi içirmeyi sevmezler halk olarak:))
allahım nasıl insanların arasına düştümmmm..

X