2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hadi hafta içi neysede bu cumartesi çalışma işin eacayip sinir oluyorum bişeyde yapmıyoruz acayip verimsiz bir gün aslında ya bebem evde babasıyla yemek kavgası yapıyor bense işteyim yanlarında değilim.yine aklıma geldi yine sinir ldum işte

hadi hafta içi neysede bu cumartesi çalışma işin eacayip sinir oluyorum bişeyde yapmıyoruz acayip verimsiz bir gün aslında ya bebem evde babasıyla yemek kavgası yapıyor bense işteyim yanlarında değilim.yine aklıma geldi yine sinir ldum işte

oferta şükret haline bi kaç saat sonra gideceksin
ben akşama kadar burdayım

ay ne bilim saçmalık işte burda böyle bide muhsebe sadece pazar tatil
diğerleri hafta içi izin kullanıyo

çok kötü gerçekten.

başka bir iş arasan değiştirsen olmuyormu.bir tek gün yetmez insana.

ne üzerine çalışıyorsunuz merak ettim şimdi.

mesaii bittti be kaçarr oğluşuma< kavuşma vaktim geldi. darısı çalışan diğer arkadaşlara.iyi hafta sonları

arkadaşlar slm herkese...
kimse yok tabi bugün cumartesi....
cadı esmer juliii geçmiş olsun bebişler hastaymış yaaa....
hemen geçsin inşallah hiç bir bebek hasta olmasın yaa kıyamam.....
ecrin boşver sallama cnm eltiyi falan....iyiyle iyi ol kötüyle kötü sallla gitsin...

selammm arkadaslar

keremde D vitamin eksigi çikti ampul kullanicaz.bakalim işee yarar insallah.Dvit lerinizi ihmal etmeyinnn

bir de dun eşim ayağimin uzerinden arabayi geçirdi yanlişlikla.Allahtan arka teker

selammm arkadaslar

keremde D vitamin eksigi çikti ampul kullanicaz.bakalim işee yarar insallah.Dvit lerinizi ihmal etmeyinnn

bir de dun eşim ayağimin uzerinden arabayi geçirdi yanlişlikla.Allahtan arka teker

aaa cnm geçmiş olsun...allah dermansız dert vermesin...
valla ben ne zamandır vermiyorum d vit....yaaa...
versemmi ki... tekrar başlamam lazım demekki....

Slm ayca bır ben burdayım

valla haftasonu ya cnm buralar böyle bomboşşş
sen nasılsın bakalım nasıl geçiyor günlerin evde?
eltinle aran iyiymiş okudum...ama sen yine pek fazla bieşyini paylaşma bence....

cssa oferta delf saolun kizlar yaptik mevlutleri allah kabul etsin

selammm arkadaslar

gecmis olsun canim ben de arada unutuyorum ya bir gun deviti unutuyorsam bir gun kan damlasini unutuyorum nasil anlasildi canim kan testi mi yapildi simdi ampulle tamamlar eksigi merak etme

kizlar bu ne sicak ya durulmuyor hic bebisler de uyuyamiyor sicaktan kavrulduk valla yarim saat uyuyup uyaniyor burak sizinkielr de oyle mi bugun dogru durust bisey de yemedi ne meyvesini ne yogurdunu beni emiyor arada bir de biraz su

jasmin Allah kabul etsin....

aslinda anlaşilmasi kolay ben de suphelkeniyorsdum

gogus kafesindeki son kaburgalar dısa donuk

merhaba kızla
gerçi kimse yok ama olsun
cadı çok geçmiş olsun ya inş düzelir o makinayla..öyle böyle büyüyecekler işte ne yapalım..
hoya evlilik yıldönümünüz kutlu olsun nice yıllara.erkekler umursamıyor bugunleri genelde boşver..
biz uçakla gideriz canım ugrama şansımız olmaz.ama size ufodan ev çıkınca gelceksinizya istanbula ozaman görüşürüz:)))
mehlika piştt naber ne yaptın misafirleri..
bende su böregi yaptım bekar olanları çagırdım birazdan gelirler gelmeden bakayım dedim.

rapunzel elti gemisi yürümeze katılmıyorum yaa.
insan o tiynetteyse arkadaşlık da edemzki zaten eltilikte anlaşsın.
ben eltimle abladan da öteyimdir. öz ablam olsa bu kadar sevemem, o da beni kardeşinden öte kızı gibi görür.
ayrı şehirlerdeyiz aklıma gelince burnumun direği sızlar o kadar özlerim.
biraraya geldiğimzde geceleri bile birlikte yatarız.
yanlış anlama anlatmamı; kardeş gibi geçinen eltilerin de içini Allah bilir dediğin için yazdım.

Mehlika boşver bacım, erkeler dengesiz oluyor arada.
Ben olsam hiiiçç onu bekleyecem diye 1 saat fazladan oturmam valla. zaten bebe için gece bin kere kalkıyorsun
O 1 saat önce kalksın görsün beni sabahları :dilcikar:
ben de beklemiyorum,beril uyuyunca ben de işlerimi halledip bir an önce yatmaya çalışıyorum,zaten beril gece en az 2 kez kalkıyor,sabah işe gelmek için erken kalkmam gerekiyor malum,
bir de koce için uykusuz kalamam..

ben önceden çok yapıyordum onu herşeyi kafaya takıyordum
şimdi hayatın tüm kahpeliklerini gördüm basit geliyor:umursamaz:
üfff türk sineması gibi oldu sempatiksalakcinni
naynnn olamaz nayıırrrr :roflol:
:roflol::roflol:
kafayı yemek üzereyim ya melisayıda kendimi aatıcam pencereden asağı
en son 10 kahvaltı etti ağzına lokma koymuyor saat kaç oldu
cok üzülüyorum gören zayıflamıs diyor :1no2:
zaten hasta ilaçları için yemesi lazım..
cıldırma noktasındayım

hepsi aynı canım
iyiki kızları var
kimin sayesinde olduysa bu kızlar
:dilcikar:

naber tutkucum....
güle güle otur evinde

gecmiş olsun cadı
yukarı vermiyon mu buhar cıkısını

:mymeka: :mymeka:

herseyi denedim ecrin emmiyoda :1no:
su an ağlayıp duruyor
o ağlıyo ben ağlıuom....
ayy kıyamam cnm,inş. melisa kısa zamanda iyileşir:Saruboceq:
iştahsızlığı boğazından kaynaklıdır,geçici bir durum ,inş. kısa sürede iyileşir de iştahı yerine gelir..
esmercim ne güzel bende öyle olmak isterdim valla
evlenmeden önce hep kalabalık bir ailesi olsun evleneceğim kişinin derdim bizde 1 görümce 1 kayın birde kayından dolayı elti!
eltim zaten benden önce ortalığı yıkıp geçmiş birisi kök söktürmüş sonra bizede saldırdı eşime ne hakaretler etti benim yanımda meğer bizim herşeyimizi kıskanmış hepsini söyledi oysa ki herkes onun gibi şartlara sahip olmak ister...
bu lafıda bu karmaşaya girdiğimde birisi söylemişti bana çok hoşuma gitmişti itiraf edeyim...
etrafıma bakıyorum gerçekten çok iyi geçinen eltiler var ama arkalarından konuştuklarınıda duyuyorum biraz hasetlik seziyorum... tabikide istisnalar vardır olacaktır aramızda iyi insanlarda var öyle değilmi :)))
benim eltimle aramda 2 yaş var benden 2 yaş büyük
biliyormusun oğluma hayırlı olsun a gelmedi ne hastaneye ne de eve hatta aramadı bile...ve ben yinede oğlumu alıp onlara gittim sadece eşimin hatırı için ....
iyi etmişsin cnm,büyüklük sende kalmış..
neyse feyza kaçar:eek:
kendinize iyi bakın arkidişlerim:asigim:
bebişlerimizi öpüyorum opuyorumnanaktan
sizde kocelerinize iyi davranın hee kimseden fayda yok
onlar var başımızda nazımız onlara geçiyor zatiii
mehlika akşam o geçen aldığın şeyi giykaydirigubbakcemile3
bak kocan nasıl ilgileniyor seninlesositososito
sen anladın onu eminönünden aldın yalaelaelaelaelae
o avucunu yalasın,giymiciim:dilcikar:
selam kızlar biz doktordan geldik
bebem saat beşe kadar 5 sefer ventolin hava aldı
doktor niye getirmedin şimdiye kadardedi vallaha dünden beri böle ama öksürüğü bir aydır var dedim
asisit şurup verdi ciğerleri balgamdan tıkanmış artık dedi devlete git yatış yaptır istersend edi yada evemakine al günde 3 kez ventolin havaver dedi hava makinesi aldım dedim
o senin aldığın sadece nem verir odaya dedi ventolini veröez o dedi medicalden alıcan dedi
AMA ESMER VERİR DEDİ DEDİM O VERİYOMUŞ DEDİM ONUNKİ FARKLIDIR DEDİŞ FAKİR SİNBO VE DİĞER MARKALAR SADECE SUYU ÇÖZER İLACI ÇÖZMEZ DEDİ BOŞA DÖKMÜŞÜN VENTOLİNİ DEDİ
AA dedim şok oldum hemde ben çok önermiyorum onu en fazla günde yarım saat çalıştır dedi senin çocuğun tıkanık bi fayda vermez şuanda dedi gene aa dedim şok üstüne şok yani
neyse 6da doktordan çıktık gittik 100 kağıda uygunundan nebulizer cihazı aldık bakalım asistte kullancaz ventolin rahatlatır dedi antibiyotiğe gerek yok zaten boğazları temzi dedi sırf başlgamdan öksürüyo bebek dedi
bizden gelişmeler bu kadan havamakinesinide tanıdık yerden aldıdım 70 liraya geri verem bari onuda

hee bu arada 3 ayda toğplam 100 gram almışız çıplak 10 kilo 100 gram geldi oğlum
geçmiş olsun cnm,başka dra götürmen iyi olmuş,
çağancık hastalıktan kilo alamamış anlaşılan cnm benim,
neyseki önceki aylardan depolu,
inş.kısa sürede iyileşir cnm..
selammm arkadaslar

geçmiş olsun cnm..
merhaba kızla
gerçi kimse yok ama olsun
cadı çok geçmiş olsun ya inş düzelir o makinayla..öyle böyle büyüyecekler işte ne yapalım..
hoya evlilik yıldönümünüz kutlu olsun nice yıllara.erkekler umursamıyor bugunleri genelde boşver..
biz uçakla gideriz canım ugrama şansımız olmaz.ama size ufodan ev çıkınca gelceksinizya istanbula ozaman görüşürüz:)))
mehlika piştt naber ne yaptın misafirleri..
bende su böregi yaptım bekar olanları çagırdım birazdan gelirler gelmeden bakayım dedim.
misafirlerim bugün 4'te gittiler,eşimi de 6'da işe gönderdim,
eşim sabah gece mesaisinden geldi yattı akşam tekrar gece mesaisine gitti,
berille yalnızız,geçmişe baktım acık,
birazdan berili uyutacam,
sen de dayanamamışsın çağırmışsın sonunda yine,
kızıyon mızıyon ama sonra gene dayanamıyon,merhametli karısın,eferim saa..

öğretmenim geçmiş olsun canım verirsin ilacını düzelir sıkma canını
mehlikacım sağol canım düzelmeye başladı gibi hava işe yaradı iyki almışız makineyi sır hava almak için bu sıcakta hastane hiç çekilmez başka dert vermesin rabbim balgamı burnundan çıkarmaya başladı ama çekerken çok ağlıyo iki kişi zor çekiyoz eşimle
hoya evlilik yıldönümüz kutlu mutlu olsun istanbuldan ev alda gelirik sana:))))

kızlar esmerden haberi olan varmı nasıl oldu ayaz ne dedi doktor çok merak ediyom

X