2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Amqn beb artık eltımle ıyım kaynanaya karsı dımdık ayaktayızkaynanam bozuomus meger aramızı.gorusedıgımız ıcın eltımle bolkeseden atıomus karı daha yenı anladık ıkımızde

oferta bizde çok görüşülür ne bileyim.abimlerle bi hafta görüşmesek acaba birşeymi oldu kırıldılarmı diye düşünürüz yani..mangal yapılsın akşam yemeklerine gidilsin bizde çok olur.bunlar hiç böyle bişi yok..ben burdan ziyarete bohça götürmeye memleketlerine gittim yemek saatinde önümüze üzüm fasulye koydular şoka girdim:))))ilk kez gidiyorum düşnü bi de yani..

oferta vallahi normal bunlarda zaten pek gidip gelmeyi yedirmeyi içirmeyi sevmezler halk olarak:))
allahım nasıl insanların arasına düştümmmm..

hahahah bende hep en son ki cümleni söyler dururum 9 ayda 2 kez az tabiki
ama mesafe koymak istiyorlarsa bırak konsun sen elinden geleni yapmışsın...

ecrin benimde ilk ziyeretim fiyaskoydu zaten ilk ve tek gitmiyorum daha.bende 1 hafta kaldım kuru fasülye den başka bişey yemedim bide sabahları sadece peynir.o yüzden şaşırmadım söylediğine.ben bide neye en çok gıcık oluyorum biliyormusun birde böyle çocuklarına çok düşkün havalarına girmiyorlarmı ama bakarsan ayda yılda bir ararlar.neyseki benden çekiniyorlarda bişey diyemiyorlar.

ayyy ne çok konuşmuşsunuz

ben de sadece benim kocem benle ilgilenmiyo sanıyordum
hepsi mi aynıymış artık ben de onunla ilgilenmiyom

julii melisa su içmeyi seviyorsa su biberonunu göster ağzını açınca tık içeri
ya da ağzına su sık
su sıkarken açar sen de mamayı tık
ben yaklaşık 1 haftadır öyle yediriyorum

oferta evet birde düşkünüz havası veriyolar düşkünlük buysa aksini düşünemiyorum..ilginç bi millet ya:)
zaten benim eşim manzarayı görünce gitti sabah kahvaltılık aldı dolaba koydu burdan al ye sen yemekleri yemezsin dedi ama aldıklarını hep onlar yedi ben aç kaldım.valizde büsküvi kahve avardı onları yedim:))

sonrada gittik otele biz çok kalmadık..eşim seneye gitmek istiyor bende 5 gunluk bilet al 3 gun kalırız iki gun otelde dedim tamam dedi bakalım.

Sana katılıom ecrın.cok cımrıler ztnde mısafır sevmezler.ben yenı gelındım kaynamda oturuodum.eve mısfr geldgınde gorumce hnm hergelenın onunu yıgma cay veryeter dedı.ben sok cunku bızde eve gelene ıkram bol olur.allahtan esım cok comert

ya da ağzına su sık

sced bende aynını yapıyorum epeydir ama artık su içmek için açsada benden hızlı davranıp ağzını kapamayı öğrendi şimdi değişik taktikler bulmaya çalışıyorum

juli bencede dışarı çıkar biberona mama yap yada neyi sevrek yiyosa
parka indir dün ağladı evde sıcaktan ben parka götürdüm
onlara bakıp güldü eğlendi
eve geldi yedirp içirip,duş aldırdım derin bi uyku çekti sende öyle yap
havada çok sıcak diş çıkaryor
kötğ denk geldi
biz bile daralıyoruz
park cok güneş su an
akşam üstü cıkarayım bakalım işe yarar insallah

Juliet canım niye ağlıyorsun sıkma canını bu havalar birde hastalığı yememesi normal
valla bizimkide zayıfladı çabuk zayıflayıp çok çabuk toparlıyorlarmış korkma yine kendine gelir bugün annesini biraz üzmek istiyor anlaşılan
cok üzülüyorum yaa
3 muhallebi 2 meyve suyu hazırladım yok yok hepsi çöpe
yazık vallaaa

ya da ağzına su sık

benim zilli kanarmı hacı yaa
onuda deniyorum ama kilittt sonra suyuda içmiyor uyuzluğuna......
ev sıcakta değil klima acık
ağrı kesicide verdim şişeyi dayıcam şimdi :jeyyar:

juli kendi haline bırak
öyle yaptığında ben 15 dk arayla yedirmeyi deniyorum
ama aynı yemeği veriyorum
alternatif sunmuyorum

slm kızlar.... 1 saattir serum veriyolar,sabahtan beri mide bulantısı kusma, ishal, baş dönmesi, ikili görme,yüksek ateş,kramplı karın ağrısı (daha ölmedim) yaşıyodum.eşimle doktora geldik hemen serum taktılar kan aldılar kanımda fazla miktarda mikrop çıkmış.serum 2 -2,5 saat sürer dediler ama şükür ben bi saatte baya kendime geldim canım sıkıldı telden nete bağlandım.yat yat her yerim ağrıdı.oooofff.... eşim sigara içmeye çıkmıştı geldi,burdada mı buldun interneti hani hastaydın diyo... küçücük ekrandan geçmişi tam okuyamadım kendinize iyi bakın kumpir mumpir ve açıkta bişey yemeyin
geçmiş olsun canım ..haklısın dışardan bişeyyememek lazım aslında veya bildik yerlerden yemek lazım...
biz ikitane diş çıkardık 3 ve 4 üncü dişlerde yolda bugün yarın çıkarlar
ama çok zor ya bu diş çıkarmalar bizimki çok huzursuz iki aydır iştahsız ve hiç kilo almıyor üstelik yaza denk geldi bu diş çıkarma işi
allah bebişlerimizin yardımcısı olsun
sorma ya benim kızım da 100 gr almış bu ay sadece...
Rengarenk gecmıs olsun.bızde banyo olduk hala ates var 38 derece...dolven verdım sımdı.omer bugun kofte yedı teyzelerı hanı alkıss.sevdısanırım ama ya ıns gece bu atesımı
geçmiş olsun dr lar bebeklerin ateşi 37.2 yi geçince ateşli sayılırlar diyor...geçen dr ban sıcakların etkisi vardır huzursuzluğunda dedi bebeklerin vücut ısısı da yüksek olur çok sıcaklarda sadece tek kat giydir dedi.şu anda bebemde sadece çıtçıtlı body var..

pek iyi değil valla. hiiç azalmadı hırıltısı. öksürük geliyor, öksüremeyince de çığlık çığlık ağlıyor yarım saat.
bir an önce yarın olsa da götürsem doktora antibiyotik verse artık.

8,5 ayda 6.antibiyotik tedavisine başlayacak. yuuhh akannehir

geçmiş olsun bronşit hemen yeniliyor malesef bi kere geldi mi zor geçiyor.

kızlar saolun hepiniz iyi dilekleriniz için çağan hala çok fena acaba başka bi doktora götürsemmi dün gece hep hırladı hapşırık tıksırık çok fena yaa hiç uykuda uyumuyo buhar makinesini hep çalıştırdım gece bu arada laminantımında içine etti gece boyu yer sildim yokmu buna bi çare siz nasıl kullanıyonuz çook ıslanıyo heryer

esmer öyle yaptım zaten üsten koydum ilacı ama hırıltısı varyaa çok canımı sıkıyo tam iyi etcem derken dahada alevlendi hastalığı napcamı şaşırdım

cssa ben ogün senide yazdım sanıyom canımcım yaaa ama taladısamda sen genede anlat bak mesela hoya gelmiş benim haberim yoktu zambak kkz hamilemiş bunuda bilmiyodum aşkitom cepten nete girimiş hep bunları ara ara yazdıklarınızdan öğrendim tiisif ederim zaten bebem çok hasta
canım çok geçmiş olsun buhar makinesini dr mu önerdi?
kafayı yemek üzereyim ya melisayıda kendimi aatıcam pencereden asağı
en son 10 kahvaltı etti ağzına lokma koymuyor saat kaç oldu
cok üzülüyorum gören zayıflamıs diyor :1no2:
zaten hasta ilaçları için yemesi lazım..
cıldırma noktasındayım

hepsi aynı canım
iyiki kızları var
kimin sayesinde olduysa bu kızlar
:dilcikar:

naber tutkucum....
güle güle otur evinde

gecmiş olsun cadı
yukarı vermiyon mu buhar cıkısını

:mymeka: :mymeka:

benim kızım da çok iştahsız julietcim nolcak bunlar böyle bilmem.anne sütü de yok bizde..

slm kızlar.... 1 saattir serum veriyolar,sabahtan beri mide bulantısı kusma, ishal, baş dönmesi, ikili görme,yüksek ateş,kramplı karın ağrısı (daha ölmedim) yaşıyodum.eşimle doktora geldik hemen serum taktılar kan aldılar kanımda fazla miktarda mikrop çıkmış.serum 2 -2,5 saat sürer dediler ama şükür ben bi saatte baya kendime geldim canım sıkıldı telden nete bağlandım.yat yat her yerim ağrıdı.oooofff.... eşim sigara içmeye çıkmıştı geldi,burdada mı buldun interneti hani hastaydın diyo... küçücük ekrandan geçmişi tam okuyamadım kendinize iyi bakın kumpir mumpir ve açıkta bişey yemeyin
geçmiş olsun canım ..haklısın dışardan bişeyyememek lazım aslında veya bildik yerlerden yemek lazım...
biz ikitane diş çıkardık 3 ve 4 üncü dişlerde yolda bugün yarın çıkarlar
ama çok zor ya bu diş çıkarmalar bizimki çok huzursuz iki aydır iştahsız ve hiç kilo almıyor üstelik yaza denk geldi bu diş çıkarma işi
allah bebişlerimizin yardımcısı olsun
sorma ya benim kızım da 100 gr almış bu ay sadece...
Rengarenk gecmıs olsun.bızde banyo olduk hala ates var 38 derece...dolven verdım sımdı.omer bugun kofte yedı teyzelerı hanı alkıss.sevdısanırım ama ya ıns gece bu atesımı
geçmiş olsun dr lar bebeklerin ateşi 37.2 yi geçince ateşli sayılırlar diyor...geçen dr ban sıcakların etkisi vardır huzursuzluğunda dedi bebeklerin vücut ısısı da yüksek olur çok sıcaklarda sadece tek kat giydir dedi.şu anda bebemde sadece çıtçıtlı body var..

pek iyi değil valla. hiiç azalmadı hırıltısı. öksürük geliyor, öksüremeyince de çığlık çığlık ağlıyor yarım saat.
bir an önce yarın olsa da götürsem doktora antibiyotik verse artık.

8,5 ayda 6.antibiyotik tedavisine başlayacak. yuuhh akannehir

geçmiş olsun bronşit hemen yeniliyor malesef bi kere geldi mi zor geçiyor.
kızlar saolun hepiniz iyi dilekleriniz için çağan hala çok fena acaba başka bi doktora götürsemmi dün gece hep hırladı hapşırık tıksırık çok fena yaa hiç uykuda uyumuyo buhar makinesini hep çalıştırdım gece bu arada laminantımında içine etti gece boyu yer sildim yokmu buna bi çare siz nasıl kullanıyonuz çook ıslanıyo heryer

esmer öyle yaptım zaten üsten koydum ilacı ama hırıltısı varyaa çok canımı sıkıyo tam iyi etcem derken dahada alevlendi hastalığı napcamı şaşırdım

cssa ben ogün senide yazdım sanıyom canımcım yaaa ama taladısamda sen genede anlat bak mesela hoya gelmiş benim haberim yoktu zambak kkz hamilemiş bunuda bilmiyodum aşkitom cepten nete girimiş hep bunları ara ara yazdıklarınızdan öğrendim tiisif ederim zaten bebem çok hasta
canım çok geçmiş olsun buhar makinesini dr mu önerdi?
kafayı yemek üzereyim ya melisayıda kendimi aatıcam pencereden asağı
en son 10 kahvaltı etti ağzına lokma koymuyor saat kaç oldu
cok üzülüyorum gören zayıflamıs diyor :1no2:
zaten hasta ilaçları için yemesi lazım..
cıldırma noktasındayım

hepsi aynı canım
iyiki kızları var
kimin sayesinde olduysa bu kızlar
:dilcikar:

naber tutkucum....
güle güle otur evinde

gecmiş olsun cadı
yukarı vermiyon mu buhar cıkısını

:mymeka: :mymeka:

benim kızım da çok iştahsız julietcim nolcak bunlar böyle bilmem.anne sütü de yok bizde..

Benımkı decok ıstahsız.mama hepcope gıttı bugun.kıloda verdk.8 kgdık bır ay once.suanda 7.5.saglıklı olsunda napım

benimki de çok iştahsız. yeni iyileşti zaten(boğaz enfeksiyonu) yedirirken kedi köpek taklidi yapıyorum.gülerken ağzına tıkıştırıyorum. anca öyle yiyor.

bebeklerinin gözlerinin altı ve gözkapakları kızaran var mı? doktora sordum alerjik dedi :KK43:( ben sıcaktan olduğunu düşünmüştüm.

X