2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar
juli hoşgeldin ne güzel kocan izin vermiş
keşke benim kocede izin verse de ben de gitsem anamın yanına
zaten hastayım fena öksürüyorum anam bakardı bana da kızıma da
kendi anası olsa izin verirdi hemen :gitme:

ecrin hadi gözünüz aydın,aşılarınızı oldunuz,ayrisin gözünde de problem yokmuş sevindim cnm..
juli,cadı melisaya ve çağana geçmiş olsun..

juli iyiyiz biz de ne olsun..
deppo annen uzakmı niye izin vermiyomuş:eek:klava:
yaa esra msj atmış historia ya gel müsaitsen diye off aşı olduk huysuz olur şimdi offf.uyudu zaten gidemicezz:KK43:

juli iyiyiz biz de ne olsun..
deppo annen uzakmı niye izin vermiyomuş:eek:klava:
yaa esra msj atmış historia ya gel müsaitsen diye off aşı olduk huysuz olur şimdi offf.uyudu zaten gidemicezz:KK43:

muğlada tatildeler canım yanlarına gitsem giderim yani ama gel gelelim benimki yok kızımı özlerim yok şöyle yok böyle der göndermez
kendi tarafı olsa izin verir o başka...neyse ya zaten gıcık oluyorum...
benim kızım meyve dışında ki o da armut, üzüm ve karpuzdan ibaret hiçbir ek gıdayı kabul etmiyorum
sabah yumurta sarısının içine birazcık ekmek ufaladım yok yemedi
bekletiyo sonra geri çıkarıyo bir de tiksiniyo sanki
bu kız hiç mi yumurta yemeyecek yaa, siz nasıl alıştırdınız?
anne sütüne devam ediyorum ben ama doymuyor artık aptamil 2 yi acıkınca içiyor lıkır lıkır ama ek gıdaya gelince yemiyor napıcam ben?:uhm:

saol mehlikacım...
ecrin ne aşısı 7. ayda bee :uhm:
deppo ne güzel tatil hyaa sanada kızınada cok iyi gelir vallaa.ben olsam 3 ay gelmem herhalde :KK1:
1 aydır melisada yumurya yemiyordu bu sabah kahvaltısına koydum biberonla verdim yedi...
120cc devam maması,6 cicibebe,1 küçük kutu labne,pekmez ve 1 cay kasığı yumurtaa...
halada bunla duruyo bişi yemedi...

deppo; ben havalar çok sıcak diye yumurta vermiyorum şu sıralar.
yumurta sıcakta alerji yapabiliyor çünkü.

kızlar erkek kardeşim Ankara'ya eğitime gidiyor,bugün hem önemli eşyaları bırakmak hem de vedalaşmak için uğrucak,
fazla kalmıcakmış,sizce ne ikram edeyim,saat 5 gibi gelecekmiş eve gidince bişey yapmak için vaktim yok,
hazır ne ikram edebilirim iki arkadaşı da gelecekmiş..

saol mehlikacım...
ecrin ne aşısı 7. ayda bee :uhm:
deppo ne güzel tatil hyaa sanada kızınada cok iyi gelir vallaa.ben olsam 3 ay gelmem herhalde :KK1:
1 aydır melisada yumurya yemiyordu bu sabah kahvaltısına koydum biberonla verdim yedi...
120cc devam maması,6 cicibebe,1 küçük kutu labne,pekmez ve 1 cay kasığı yumurtaa...
halada bunla duruyo bişi yemedi...

deppo anam muğlada tatilde olacak; değil koce feriştahı gelse tutamaz beni valla :KK1:

beni gaza getirmeyin toplarım şimcik bavulumu
dönüncede boşar beni kesin, herşeyin bir bedeli vardır :roflol:

kızlar erkek kardeşim Ankara'ya eğitime gidiyor,bugün hem önemli eşyaları bırakmak hem de vedalaşmak için uğrucak,
fazla kalmıcakmış,sizce ne ikram edeyim,saat 5 gibi gelecekmiş eve gidince bişey yapmak için vaktim yok,
hazır ne ikram edebilirim iki arkadaşı da gelecekmiş..

ben olsam aynen şöyle yapardım: milföy içine biraz kaşar vs. sür önlerine gitsin

ya ben vaz mı geçeyim yumurta yedirme sevdamdan şimdi yaw:uhm:

mehlika bence tatlı olarak bim de satılan bugido marka dondurulmuş pastalar var 1 saati bulmuyo çözünüyo çok lezzetli onlardan al
çikolatalı, frambuazlı, karamelli olarak satıyorlar ülker üretiyor
benim acil durum pastam difrizden eksik etmiyorum
yanına da yufka alıp gözleme yapabilirsin, milföy yapabilirsin, pastaneden minik pizzalardan alabilirsin

X