2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınlar kızlarrr

zombi gibiyim gece kaç kere kalkıyorum sayısı belli değil !!!!

mehlika Urasta öyle hiç bişeyi sevmedi istemiyor napıcam ben bununla yediremiyoruz valla
yoğurdu yapabildinmi???

evet yoğurdu yaptım,su bardağında yaptım,
çok güzel tuttu,ben kendimden böyle bir performans beklemiyordum,şaşırdım doğrusuCADIARZU
ama beril sevmedi,yediremedim ne yazıkki:çok üzgünüm:
zorla bir iki kaşık sokabildim ağzına,çok zorlamakta istemiyorum tiksinir hiçbişeyi yemek istemez diye,
500 ml lik sütaşın üzerinde doğal süt yazan sütüyle yapmıştım,
maya olarakta babymix kullandım,
kalan sütün tamamını da dün akşam mayaladım,sabah dolaba koyarken baktım güzel tutmuş,
berile vermeyi denerim yemesse biz yeriz artık,önceki mayaladığım yoğurt duruyor dahakafamçokkarıştı
sen hangi sütle yaptın cnm,bir de bu sütleri kaç günde tüketmeliyiz
ve yaptığımız yoğurdu kaç günde tüketmesi gerekiyor berilin:uhm:

günaydınlar

ben aldım alıştırma bardağı biberona bağımlı kalmasın diye herşekilde içsin

aman dikkat yatarken tehlikeli alıştırma bardağı uyku sırası için falan uygun değil bence

günaydın

sıcak sıcak sıcak..

of kaan uyuyamıyor gece dön dön dön su içti bol bol of nolcak böle ya eşim klima- vantilatörüde açtırmıyo ama ben salona gidip açtım vantilatörü uyudum karşısında

:))) gittik gittik sağolasın çokta beğendim hatta eşimin bir arkadaşı var eşi ile onlarıda davet ettim geldiler onlarda pasta getirmişlerdi küçük çaplı bir kutlama oldu

şekerim davetlim olarak bir öğlen gelirmisin (c.tesi) beraber iskender yiyelim orada havalar birazcıcık serinlesin ama :)))

kızlar bu bebeklerin sık kalkma durumu herkeste mevcut sanırım
ben de artık kaç kez kalktığımı bile hatırlamıyorum..

yaa ben hala bu alıntı meselsesini öğrenemedimm :sinifsinif:

şimdi senin çizelgenin sağ altında hızlı yanıt ve alıntı yap butonlarının arasında küçük bir buton var NQ gibi birşey yazıyor üstünde. herkesin mesajının altında var o butonlar.
alıntı yapmak istediğin mesajlarda ona basacaksın.
en son alıntılayacapın mesajda da alıntı yap'a basacaksın.
al sana çoklu alıntı.

tek mesajı alıntı yapacağın zamansa sadece o mesajın alıntı yap butonuna basacan zaten

ben dün berilin cam biberonunu kırdıımbilmiyorumkismile
çok üzüldüm ama başka şey kırılsaydı da o kırılmasaydı dedim,bir de arkadaş hediye etmişti kızıma:sinifsinif:
ben cam biberon almıcam gene kırılır,ben sakarım çünkübilmiyorumkismile

herkeze merhaba .....bende 21 ocak 2010 annesiyim benide aranıza kabul edermisiniz....
:sm_cool:

hoşgeldin canım buyur tabi.

günaydın kızlaaar

nerelerdesin bacım yaa. demir yazlıkta sen kocenle ikinci balayı mı yapıyorsun

kız esmer doğum günün kutlu olsun nice yıllara

teşekkür ederim canım :kedi:

gelirim canım ne güzel olur valla kaydirigubbakcemile5

ne güzel olmuş işte bak :)) bende sütaş günlük süt ile yaptım sütün üzerindeki son tüketim tarihine kadar yaparım zaten bir kaç günlük o sütler...bende babymix ile yapmıştım...yoğurdu en fazla 2 gün veririm ben ama daha öyle bişey olamadı tam bir tüketici değil bu herifff deli ediyor beni yaa ayrıca normal tatlı kaşığı ile yoğurdu vermeye çalışıyorum bir kaç keredir ağzının kenarları çenesine doğru yerler hep kırmızı kırmızı kabardı sanırım silikon kaşık almalıyım
ben bu çocuğu çokmu zorladımda tiksindirdim acaba yaaa önceden herşeye elini uzatır yemek isterdi hiç vermezdim şimdi ben veriyorum o almıyorr

ben gece yanıma hiç almazdım dün gece yanlız yatmıştım sabaha karşı bir uyandım yanımda!!! hiç bişey hatırlamıyorum iyiki düşürmedim eşimde yok diye koltuğu tam açmamıştım daracık yerde ((((

yav tutku taşınmayı düşünüyordu en son,
görümcelerinin yakınında ev bulmuştu falan,naptı acaba,ben de merak ediyorum:uhm:

Esmerrr bugünmüydü d.gününnn ben burdan face e giremediğim için herşeyden geri kalıyorum hep d.günlerini kaçırıyorum yaaa Nice Senelere...Ayazla, kocişinle, sevdiklerinle mutlu huzurlu sağlıklı bir yaş geçirirsin inşallah....

hakikaten tutku benimde aklımdan geçiyor kaç zamandır unutuyorum sormayı teli yokmu?

günaydın sizede biz sabahın köründe kalktığımız için sanki öğlen olmuş gibi geliyorda bana..... :))

kızlar size birşey sorucam kızım sabah 7 de ağlayarak uyandık 3 saat kesintisiz acı acı ağladık kahvaltısını bile yapmadı sadece emdi şimdi uyuyor sizce diş sancıları başlamış olabilirmi bana yardımcı olurmusunuz....

sağol cnm bilgiler içina.s.
ben de son kullanma tarihini dikkate alarak mayalayayım o zaman

aa nasıl olmuşki oo,neyseki düşmemişkaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…