2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınnnn
gece çok sıcak, Ayaz'da uyuyamıyor sanırım sıcaktan. bin kere mızır5dandı, bi dünya su içti gece.
ayy nefes alamadım gece hiçç

ben internette hep 7 aylık bebeler için domates çorbası tarifi okudum, doktorumuz da domates verebilirsin dedi verdim bende.

nereyeeee bitti mi mesaiii bu saattteeee sana bişii yazmıştım halbukimmm. kafamçokkarıştı

kaçtım ben

6. ayımızı devirmedik daha ama verdim bilmiyorumki inşallah bişiy olmaz bi arkadaşım var 2 aylıkken verdik tarhanayı çokta güzel yedi filan demişti aklımda kaldı

2 aylıkken mi akannehir
2 aylık bebeğe çorba mı verilir yaa, napmış senin arkadaş öyle :bbo:

canım geçmiş olsun ayaza...bronşiti mi yeniledi acaba?bu bronşit çok illet bişey zaten...her zaman dikkatli olamak gerek..hele yaz ayları bi terleyip bi soğuyorlar ondan çabucak hasta oluyolar...

çok sağol abla. bronşit olduğunu sanmıyorum çünkü ağır değil.
soğuk algınlığı gibi geliyor.
aman bronşit olmasın gene yaa, çok zor o iş.

kızlar benim bebeğim de ateşlendi aşıdan sonra 38 dereceyi geçti valla ateşi...sizinkiler nasıldı aşıdan sonra ateşlendiler mi?

benim 38,7'ye kadar çıkmıştı ama ilaç vermedim ben. ılık duş aldırdım, üzerini çıkarıp bezle oturttum düştü.

gunaydın kızlarrrrrr kesin bebişler sıcaktan uyuyamıyor arkadaşlar. Ege de mıkırtılı idi gece. kaç kere kalktım bilmem:1shok:

sıcak sıcak çook sıcak ondan yaaa keremde gece heep mıkır mıkırdı bir ara elimde su biberonu ben uyuyakalmışım heep su içmek istedi başk abişeyde yemek istemiyor. ya şu alıştırma bardakları fln varya kızlar onlardan alan varmı alsakmıkine acaba kullanabilirmiyiz?

berile dün akşam elma suyu sıkmıştım içiremedim,
püre yaptığımda da yemiyor,kayısı püresi yapmıştım onu da yememişti,
napacam ben yaa,çorba için erken mi?
çorba yapıp vermeyi denesem mi acaba??

alıştırma bardağı ne işe yarar?
tama su içemeye onu biliyorum da amaç ne yani? biberondan içsin nolucak?
bardaktan içirmeye alıştırmaksa amaç Ayaz 1 aylıkken minik kadeh bardaktan süt içiriyordum ben ona; ben almayayım o zaman lışkın benimki zaten.

bence erken değil çorba için; ilk ek gıdalarda var zaten çorba.
bir dene istersen.

erken diyil canım biz çorbayla başladık çokda güzel aldı şimdi hiçbişey yemiyo o ayrı :umursamaz: herkese günaydın bu arada

bence erken değil çorba için; ilk ek gıdalarda var zaten çorba.
bir dene istersen.

erken diyil canım biz çorbayla başladık çokda güzel aldı şimdi hiçbişey yemiyo o ayrı :umursamaz: herkese günaydın bu arada

sağolun kızlar,o zaman çorba yedirmeyi deneyeyimkaydirigubbakcemile5
bugün akşam gidince yapayım,yarın gelirken işyerine getiririm,
öğlen yedirirler,inş. çorbayı sever:Saruboceq:

aman canım ayaz yakında rakı kadehinide tutmaya başlar sempatiksalakcinni hee bardağa alıştırmak için nebileyim millet yapmış ayıp olmasın alalımda ekonomi canlansın diye şeyyttiydim benlaelaelaelaelae

günaydınlar kızlarrr

zombi gibiyim gece kaç kere kalkıyorum sayısı belli değil !!!!

mehlika Urasta öyle hiç bişeyi sevmedi istemiyor napıcam ben bununla yediremiyoruz valla
yoğurdu yapabildinmi???

aman canım ayaz yakında rakı kadehinide tutmaya başlar sempatiksalakcinni hee bardağa alıştırmak için nebileyim millet yapmış ayıp olmasın alalımda ekonomi canlansın diye şeyyttiydim benlaelaelaelaelae
:)))) ceyce sende komik kızsınşakkıdı

bebeler kana kana su içmek istiyolar
biberondan cek cek nereye kadar...
alıştırma bardagında delikler cok ve büyük bence bunun için gerekliR]

bir elinde bebe bir elinde pc olursa böyle anlamsız cümleler cıkar

:)))) ceyce sende komik kızsınşakkıdı

azcık komikimdir saol canım

bebeler kana kana su içmek istiyolar
biberondan cek cek nereye kadar...
alıştırma bardagında delikler cok ve büyük bence bunun için gerekliR]

bir elinde bebe bir elinde pc olursa böyle anlamsız cümleler cıkar

hee bacım ya çek çek nereye kadar biberonla ayıp olmasın gene alayım ben köşede bulunsun koca zaten yakında beni köşe ye atacak birsürü ıvır zıvır almışım hep köşede bulunsun diye.

ben mama sektörünü yeterince zengin ediyorum, biberon vs sektörünü de siz zengin edin, almıyciim ben :dilcikar:

günaydınlar kızlarrr

zombi gibiyim gece kaç kere kalkıyorum sayısı belli değil !!!!

mehlika Urasta öyle hiç bişeyi sevmedi istemiyor napıcam ben bununla yediremiyoruz valla
yoğurdu yapabildinmi???

kızz geçen yemeğe gidiciktiniz koceyle nettiniz.
daha da gelmedin o günden beri yiyormusunuz napıyonuz kaydirigubbakcemile3

Ege ye de suyu biberonla veriyorum ben belkiii ama belkii 1 yaşından sonra alabilirim o bardaklardan ama şu an bende düşünmüyorum

herkeze merhaba .....bende 21 ocak 2010 annesiyim benide aranıza kabul edermisiniz....
:sm_cool:

ben zaten almıştım alıştırma bardağını işe başlarken Kuzey biberon kabul etmediği için her çeşit biberonu almıştık o arada bu bardaktanda almıştım.evde bir yere attım ama bulayım bari çocuk ondan içsin suyu gece biberonu çekiştireçekiştire su içiyor biberondan yazıkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…