2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Evett canım bir bocukte bende var senin yaşadıklarını çok iyi biliyorum Takipteydim inan çok dua etmisimdir hepinize 32 haftalık doğurdum sonrası kabustu benim ama Rabbime şükür geciyor

Evett canım bir bocukte bende var senin yaşadıklarını çok iyi biliyorum Takipteydim inan çok dua etmisimdir hepinize 32 haftalık doğurdum sonrası kabustu benim ama Rabbime şükür geciyor

Sağol canım.
Zor oldu ama geçti çok şükür, şimdi sağlıklılar çok şükür ya boş gerisi.

vardır.
her mesajda ayrı ayrı.
işte yazı yazmak istediğin mesajın bitişindeki [/QUOTE]

aklımasın bacıım ihtiyaç olumu hemen haber uçurcam

Son düzenleme:
funda gelip noluyor derse delf'in adını vereceğim, o karıştırdı ortalığı diyeceğim :roflol:

canım zorlu bir süreç atlatmışsın seni çok iyi anlıyorum benimde oğlum tüp bebek.ama normal zamnında doğdu.
teşekürler oferta saol canım bu halimize şükür.....

biz çorbamızı içtik geldik teyzeleri.....deliliğimiz geçmiş şükür....

fundayı bi ben eklememişim galşiba 2-3 kez arkadaşlık isteği gönderdi kabul etmedim
topikte nikini görememiştim çünkü

funda gelip noluyor derse delf'in adını vereceğim, o karıştırdı ortalığı diyeceğim :roflol:

tabi canım ipi kuyuya atan oydu sonrada biz arkasından geldik sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni ben sildim çünkü hatırlayamadım hepimizde ekli diye ekledim tanıdıksa tekrar ekleriz. bulamadınmı hala kim olduğunu.

Erkek canım Poyraz adı 13 Kasım dogum gunü

şimdi kim büyük Poyrazmı Ayazmı ayy uyumluda oldu isimler

haaa haaa haaa ayaz artık kardeş şekerim poyraz topiğin ağası atıldı sizin pabuç dama kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…