2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar
esmer doğum günün kutlu olsun canım. ayazınla eşinle ve sevdiklerinle bir ömür boyu mutluluklar..

bende aldım alıştırma bardagı hem akıtmıyorda çok güzel içiyo suyu ondan..
mehlika ben bi defa mayaladım tutmadı sündü resmen yogurt bende bi daha denemedim hazır yogurttan yediriyorum..

günaydın cnm,
benim eşim de salonda vantilatörün karşısında uyuyor,
biz berille berilin odasında uyuyoruz,
beril beşiğinde çok terliyor,ayak ucuma yatırıyorum artık,sere serpe yatıyor,
beril de son zamanlarda çok sık kalkıyor,önceden 3 kere kalkmasını çok buluyordum şimdi 3 kere kalksa şükredecem..
bu arada ekzamaların noldu,
benim göğsümdeki duruyor uzun zamandır kaşınmıyordu,geçiyor sanmıştım ama bugün çok kaşınıyor..

yaa tutku'dan haberi olan var mı? hiç gelmiyor artık.

dikkate almayın bu bir denemedirr sempatiksalakcinni

çok sağol canım..

bende teli var ama kapalıydı dün aradığımda, iş çıkışı tekrar ararım bakayım.

bu arada o kırmızılık silikon kaşıkla da oluyor canım hiç farketmiyor. mamanın değdiği her yer nokta nokta kırmızı oluyor. sıcaklardan sanırım tahriş oluyor ciltleri.

diş sancıları da başlamış olabilir, sıcaklardan da olabilir.
bizde hiç diş çıkarmayan da var -benim oğlum gibi- 5 diş çıkaran da var.

sağol fatmacım.

yaa ben makinede bile yoğurdu tutturmayı başaramayan, yoğurt yapma özürlü bir kadınım.
tiramusu yapıyorum yoğurt yapamıyorum iyi mi :roflol:

esmeralda mutlu yıllar sağlıkla sıhatla büyütürsün inşallah yavrunu.....

maşallah 5 diş haaa....allah nazarlardan saklasın......diş kremi spariş ettim eşime şimdi kullanan varmı aranızda nasıl işe yaruyormu bari....benim kızım biraz sorunlu doğduğu için korkuyorum bu diş faslından....

rapunzel beril de herşeye uzanıyordu,çok iştahlı olacak sanıyordum ama
ne meyve syuunu ne yoğurdu severek yemiyor,zorla tıkıyorum ağzına,
temennim :inş. geçici bir süreç olması ve yemeye başlamalarıboshayallersmile

esmer doğum günün kutlu olsun cnm,
eşinle çocuğunla nice mutlu yıllara,
ben de işyerinden faceye giremiyorum,kusura kalmayın artık..
ha kızlar funda pavik'i ben de eklemiştim,
bizim gruptan değil mi demek,ortak arkadaşları görünce bizim gruptandır diye düşünmüştüm,
resimlerine falanda bakmamıştım,olmassa bugün eve gidince sileyim ben de..

teşekkür ederim, amin..

biz calgel jel kullanıyoruz çok kaşıntısı olduğunda ama benim sıpa daha dişetine değdiremeden elimdeki jeli yiyor; ne işe yarıyorsa artık bu durumda

nasıl sorunlu doğdu kızın canım

sağol mehlikacım.

fundayı hepimiz eklemişiz valla, toplu silim gerçekleştiriyoruz.
sonunda tanıdık çıkacak rezil olacaz valla :roflol:

valla isilik bizdede mevcut boynu berbat durumdaydı görükçe içim parçalanıyordu
eczaneye sordum pişik kremine bir deri kremi söledi adı şimdi aklımda diil 2sini karıştırıp sürün dedi sürdük 2 günde denize soktuk çok şükür geçti ama geçene kadar içim eridi

ayn bizde ana oğul totoyu kremliyoruz

Ayaz üşüttü yaa, düdük gibi ötüyor, ıhlamur da içmiyor, yemek de yemiyor.
24 saatte 150 cc süt ile yaşıyor, grevde kendisi.

ah bebem grevemi bilirmiş o çok bilmiş ayaz:)
sıcaktan biz bile doğru dürüst bişi yiyemioruz napsın bebeler

biz yoğurdu bir önce yaptığımız yoğurtla mayalıyoruz her seferine yeni yoğurt kullanmıyoruz her seferine bir öncekini maya olarak kullanıyoruz

kızlar bebe lere muallebileri hazır olandanmı kullanıyorsunuz yoksa evde pirinçunuyla filanmı hazırlıyorsunuz.hazırlar pek içime sinmiyorda benim merak ettim siz ne veriyorsunuz

bizdede olmuştu doktorumuz bol su içirin dedi geçti

faceyede yazdım ama gören olmazsa
iremin ateşi 38.5 oldu
ılık duş aldırdım şurup verdim napcam başka
doktorluk bi durum varmı

geçmiş olsun canım fitilde ver sirkeli su yap bide ateşi düşmezse doktorunu ararsın ama düşer sanırım

kızlar benim bebeğim de ateşlendi aşıdan sonra 38 dereceyi geçti valla ateşi...sizinkiler nasıldı aşıdan sonra ateşlendiler mi?

bizde bu zamana kadar çok şükür ateş olmadı ama bundan sonra olurmu bilmem

ben aventin bardağını almıştım ilk başta kullanmadı ama şimdi lıkır lıkır içiyo biz bunu aldık

hoşgeldin canım buyur tabi.

nerelerdesin bacım yaa. demir yazlıkta sen kocenle ikinci balayı mı yapıyorsun

teşekkür ederim canım :kedi:

gelirim canım ne güzel olur valla kaydirigubbakcemile5

yok be yavrum ne 2.balayısı dün sabah döndük yeni bi şube açıyoruz onun son işleriyle uğraşıyoruz istanbul kazan biz kepçe olaştık durduk dün hemde bu sıcakta

aslında uzun hiyae ama kısaca benim kızım tüp bebek tedavisi ile oldu 7 aylık hamileyken hastaneye kaldırıldım sancılarım oldu sonra serumlarla 21 gün hastanede sancı durduruldu ve buna rağmen tam bir ay erken doğdu sezeryanla alındı anne karnında kakasını yapmış doğdu yoğun bakım küvexine alındı bir hafta orda kaldı üstüne kalsiyum eksikliği çıktı ki ben inanılmaz düzenli beslenmeme rağmen böyle olması beni çok şaşırttı kalsiyum takviyesi aldık şükür bunları atlattık derken kolik sancılarımız başladı 4 ay kolik le boğuştuk işte bizim kısa hikayemiz kızlar....

esmer ama aralara nasıl yazı yazıcvam alıntıların onuda anlatırmısın :kedi:

Kızlar herkeze selam ben Ocak annesi olacaktımeskiler hatırlar belki Kasım'da dogum yaptım ve çok zorlu bir sürece girdim tabi şimdi iyiyi artık arada gelip sohbet etmek isterim kabul olursa !

kızımın ismi elif suden canım.....

irem bu arada çok geçmiş olsun inşallah daha kötü olmadan atlatırsınız canım....

kızlar bu arada hepiniz istanbuldansınız galiba antalyadan yokmu aranızda.....aslın sıcak burda kızlar antalya kaynıyor resmen isilik için gül suyu çok işe tarıyor kızlar birde deniz suyu ile yıkıyorum ben kızı durulamadan bir iki saat bekletiyorum sonra normal banyosunu yaptırıyorum çok işe yarıyor ....

yok be yavrum ne 2.balayısı dün sabah döndük yeni bi şube açıyoruz onun son işleriyle uğraşıyoruz istanbul kazan biz kepçe olaştık durduk dün hemde bu sıcakta

eleman lazım mı apla delikafadulden

geçmiş olsun canım, bizde çok zorluklar atlattık ama geçti çok şükür; sizin de geçmiş.
prematüre olmasının dişe etkisi yük merak etme, benim oğlum da ileri derecede prematüre çünkü.

esmer ama aralara nasıl yazı yazıcvam alıntıların onuda anlatırmısın :kedi:

şimdi alıntıladığın mesajların bir sütünde bir de altında [/QUOTE] vardır.
her mesajda ayrı ayrı.
işte yazı yazmak istediğin mesajın bitişindeki [/QUOTE] yazısının altına yazacaksın.

Kızlar herkeze selam ben Ocak annesi olacaktımeskiler hatırlar belki Kasım'da dogum yaptım ve çok zorlu bir sürece girdim tabi şimdi iyiyi artık arada gelip sohbet etmek isterim kabul olursa !

anamm bneim bebem gibi böcük bir bebe daha. sempatiksalakcinni
ben hatırlayamadım bacım, bende kasımda doğrudum.
gel gel konuşalım

yeni gelen kızlar hoşgelmişler gelin gelin konuşuruz kaynatırız

chileckcim sana çook kolay gelsin bende o aventinkini alayım hoşuma gitti. kullanabilirse güzel bişey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…