2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kız esmer senle dün dalga geçtim bugün ben başıımı işten kaldıramıyorum.

ya keremin ateşi akşam 37olmuş koca tutturdu carpol ver ateşi yüksek gözünüzü seeveyim yüksek ateş 39 değilmi 37 yüksek değil diye biliyorum ben.

benimkinin de atesi 37 bucuk ben de normal diye biliyorum

esmer nerden buldun bu emzikleri kaydirigubbakcemile3

rapunzel hayirli olsun saklicakmisin ilk saclarini :KK66:

sağol canım tatile çıkmadan babası kesti 5 numara traş :) kafası inanılmaz terliyor korktum hasta edicez kestirelim diye tutturdum babası mikrop kapar berberde ben kesicem dedi ve kesti çocuk değişti bambaşka birisi oldu :))
saklıyorum canım hatta annem tartılıp ağırlığına göre bir hesap yapılıp sadaka veriliyormuş dedi onun bir adı varmış sanırım hesabıda vardır ama yapmadık öyle bişey

kız esmer senle dün dalga geçtim bugün ben başıımı işten kaldıramıyorum.

ya keremin ateşi akşam 37olmuş koca tutturdu carpol ver ateşi yüksek gözünüzü seeveyim yüksek ateş 39 değilmi 37 yüksek değil diye biliyorum ben.

yaa çalış köleee :mymeka:
ben hiiççbirşey yapmadım bugün daha sempatiksalakcinni

37'de calpol falan verme ateş değil ki o.
bebe terlese 37 olur zaten.

manyak bişey bunlar yaa.bi ara inceleyim bu emzikleri daha başka varmı öyle marjinal emzik

bu 3 model vardı. arıyorum nette başka ve daha ucuz olanları var mı diye

sağol canım tatile çıkmadan babası kesti 5 numara traş :) kafası inanılmaz terliyor korktum hasta edicez kestirelim diye tutturdum babası mikrop kapar berberde ben kesicem dedi ve kesti çocuk değişti bambaşka birisi oldu :))
saklıyorum canım hatta annem tartılıp ağırlığına göre bir hesap yapılıp sadaka veriliyormuş dedi onun bir adı varmış sanırım hesabıda vardır ama yapmadık öyle bişey

hmmm heberim yok benim öyle sac icin verilen sadakadan bilmiyorumkismile

bekleniyor o da doğru ama bizim işimize geliyor açıkçası :))
yer değişikliğinden kendiside hiç memnun değil prof gelmiş odasına papucu dama atılmışşş
aşıları biliyorum de kan ne için? inşallah sorun olmaz canım sende arkadaşlarınla rahat rahat görüşürsün...
bizim kulağına vuruyor herhalde kucaktada ağladı gece boyu derdini söyleyemiyor insan çok çaresiz kalıyor valla kollarımda sallayıp durdum bende..
bu arada bizim saçlarımız kesildiiiii :))))
anam,saç mı kesildi,tanımak için kozum saçlardı,o zaman sizin resimleri hatim edeyim ben :)
ben de kestirip saçımın rengini açtırdım tekrar,tuhaf bir röfle oldu.berkay aynı ama değişiklik yok,tosbağa gibi hala..onu tanırsın :)
e dr kontrol lisesinde defterde yani ,6.ay için hemogram mı ne bişey yazıyor,ben kan tahlili yapılacak sanıyordum,bir de bizim oğlanın kan pıhtılaşma değerleri iyi değil,ilk ay tahlil olmuştu,6.ayda ona da bakarız demişti birol bey..ondan ötürü herkese yapılıyor sanıyordum??
krizalitin kontrolu ne zaman acaba??

süper dimi.
netten buldum :KK1:

bari çok uzatmadan kesseydiniz bacım; ağır çekecek şimdi saçlar kaydirigubbakcemile3

yavv bana chicco polly mama sandalyesi geldi arkadaştan. onlar çift kılıflı ya; o üstteki kılıfı kaybetmiş bulamadı.
şimdi sadece küçük kılıfı var elimde o da çok küçük.
sandalyenin yanları falan boş kalıyor hep.
o kılıflardan tek satılır mı acaba biliyonuz mu yaa

yaa çalış köleee :mymeka:
ben hiiççbirşey yapmadım bugün daha sempatiksalakcinni

37'de calpol falan verme ateş değil ki o.
bebe terlese 37 olur zaten.

bu 3 model vardı. arıyorum nette başka ve daha ucuz olanları var mı diye

zaten kimle ne için dalga geçsem başıma gelio şekil a ben çalışıom köle gibi sen nette gezinion adaletmi bu canım aaaaa kaydirigubbakcemile 37 bencede normalde koca bu bebeği kendi gibi ilaç kolik yapmak istio kıyamıomuş kendi ateşini ölçtü 36 çıktı ayy bak görüonmu yüksek deyip beynimi yedi durdu bütün akşam.

bencede normal canım yaa işte bu kocalar insanın ömründen ömür alıolar

yavv bana chicco polly mama sandalyesi geldi arkadaştan. onlar çift kılıflı ya; o üstteki kılıfı kaybetmiş bulamadı.
şimdi sadece küçük kılıfı var elimde o da çok küçük.
sandalyenin yanları falan boş kalıyor hep.
o kılıflardan tek satılır mı acaba biliyonuz mu yaa
ben bilmiyorum,daha sandalye araştırmadım ben de..ne güzel valla,bir çöp gelmedi arkadaşlardan öyle,araba koltuğu vs turşusunu mu kuracaklar ne anlamadım..hediye kıyafet vs geldi sağolsunlar tabi de,mama sandalyesi falan da fena olmazdı yani yerimseniben

hmmm heberim yok benim öyle sac icin verilen sadakadan bilmiyorumkismile
bende araştırmadım daha açıkçası :))

anam,saç mı kesildi,tanımak için kozum saçlardı,o zaman sizin resimleri hatim edeyim ben :)
ben de kestirip saçımın rengini açtırdım tekrar,tuhaf bir röfle oldu.berkay aynı ama değişiklik yok,tosbağa gibi hala..onu tanırsın :)
e dr kontrol lisesinde defterde yani ,6.ay için hemogram mı ne bişey yazıyor,ben kan tahlili yapılacak sanıyordum,bir de bizim oğlanın kan pıhtılaşma değerleri iyi değil,ilk ay tahlil olmuştu,6.ayda ona da bakarız demişti birol bey..ondan ötürü herkese yapılıyor sanıyordum??
krizalitin kontrolu ne zaman acaba??

merak etme ben yine sizi tanırım :))) belki bizdede yazıyordur ben epeydir ona bakmadığım için haberim yok ne kadar ilgili anneyim yaw!!!
krizalitin randevusundan haberim yok onunla hep aynı gün gidiyorduk ama ben çalışmaya başlayınca c.tesi günlerine almaya başladım randevuyu

süper dimi.
netten buldum :KK1:
bari çok uzatmadan kesseydiniz bacım; ağır çekecek şimdi saçlar kaydirigubbakcemile3
sorma birde saçlı biliyorsun birde saçlıııııı :)))

25-30 TL arasında değişiyor.
pahalı yavv

ama çekiliş için siparişimdir duymadım demeyin hee aklinialirimsmile
duyduk duyduk hatta gördükkk :))) Ayaz istesede istemsede muzip bir çocuk olacak sayendekaydirigubbakcemile3

ben bilmiyorum,daha sandalye araştırmadım ben de..ne güzel valla,bir çöp gelmedi arkadaşlardan öyle,araba koltuğu vs turşusunu mu kuracaklar ne anlamadım..hediye kıyafet vs geldi sağolsunlar tabi de,mama sandalyesi falan da fena olmazdı yani yerimseniben

ben alacak olcam 250 tl vermezdim mama sandalyesine. yani kalkıp bu kadar teferruatlı birşey almazdım muhtemelen. basit hatta portatif birşey alırdım.

valla bende alt değiştirme ünitesinden başka birşey almadım söylemesi ayıp kaydirigubbakcemile3
hatta 2 kademe araba koltuğu da vermeye çalışıyorlar da araba yok ki. arabayla beraber vereceksiniz tamam diyorum ama vermiyor hainler :dilcikar:

sorma birde saçlı biliyorsun birde saçlıııııı :)))

duyduk duyduk hatta gördükkk :))) Ayaz istesede istemsede muzip bir çocuk olacak sayendekaydirigubbakcemile3

siz 1 aylık maaşı sadakaya gömeceksiniz :roflol:

yaa zaten benden çıkan bebenin normal birşey olmayacağını biliyordum ama anormal etmek için elimden geleni yapıyorum bende.
yazık yaa kendimin çocuğu olmak istemezdim :roflol:

bugün bir oturamadım masama ya eee neler konuştunuz geçmişi okuyamadım daha.esmercim bir senin telefon meseleni okuyabildim sorun çözüldümü

ben de gecen gün duydum, biri bana mama sandalyesini tekerlekli al ön masaina oyuncaklari dizersin o onlarla oturdugu yerden oynar, baska odaya gitsende ceker mama sandalyesiyle birlikte yaninda götürürsün bebek de aglamaz dedi mantikli geldi bana ben de tekerlekli almak istiyorum

ben alacak olcam 250 tl vermezdim mama sandalyesine. yani kalkıp bu kadar teferruatlı birşey almazdım muhtemelen. basit hatta portatif birşey alırdım.

valla bende alt değiştirme ünitesinden başka birşey almadım söylemesi ayıp kaydirigubbakcemile3
hatta 2 kademe araba koltuğu da vermeye çalışıyorlar da araba yok ki. arabayla beraber vereceksiniz tamam diyorum ama vermiyor hainler :dilcikar:

aman ne güzel,nazar değmesin..

X