2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar son sayfadaki alıntılara baktım

essmer o ne ya telefonun feci sapıtmış
ya da birisi senin hatıına girmiş

juli bence happy mama sandalyesi güzel değil
biz polly aldık çok memnunum hem de 185 e aldık

jasminin kuzeni mi vefat etmiş öyle bişey gördüm sanki
başın sağolsun jasmin

ah bacım bi slm veren sensin sanada günaydın
çok şükür canım ya sanki o ağlarken moraran çocuk demir değil gibi dünden beri yine eski modunda çok güzel emiyo çok şükür nasıl mutluyum anlatamam keçi gibi ya istemediği hiçbişeyi yapmıyo aman emsinde

günaydın gözün aydın cnm bunlara alışacağız demekki arada bir haller oluyor bunlara
bizimki bu gece hep uyandı ağladı kulağını çekip çekip duruyor dişten oluyor herhalde ve halen emmiyor

esmer yine ilginç bi olayla karşımızdasın bacım :)))))
valla bende korku filmi izler gibi oldum bence de ara müşteri hizm.

ayy bu sefer bu ilginçlik beni bulmasaydı iyi olurdu.
çok içim sıkıldı valla.

hıııı ozaman canım sen kullandığın hat firmasını ara şaşırdım varya nasıl böyle bişey olabilir aklım almadı bizede haber ver konuşunca firmayla.

Aveayla konuştum az önce. Söyledim telefonum kapalıyken aranmış görünüyor hatlarda bir problem mi vardı dedim.
Dünle ilgili böyle bir şikayet gelmedi ama kayıtlarda aradığınız görülüyor dedi, yine de ilgili birimlere bildirriz cartcurt.

Yani yuvarlak cümleler beklediğim gibi.

Tekrar olmaz inşallah yaa.

bu arada biz çarşamba kontrole gittik
boyumuz nomal ama kilomuz az hala ırpıyız yani
dr umuz dedi ki
önce anne sütü sonra ek gıda
her öğünden önce emzircekmişim sonra
ek gıdayı vercekmişim
2-3 kaşık ne kadar yerse
hiçbirşeyi 1 çay bardağından fazla verme dedi

Şimdi size birşey anlatacağım bana mantıklı bir açıklama yapın; zira dünden beri feci tırsıyorum.

Dün geç saate kadar annemlerdeydik. Ben annemin cep telefonunda karaçiçeğim diye kayıtlıyım.
Akşam lavabodayım, annemin cebi çalıyor sesini duyuyorum, sonra kapandı. 3 kere uzun uzun çaldı annem bakmayınca kapandı. Sonra çıktım anneme telefonuna niye bakmıyorsun dedim e sen arıyorsun dedi bana; telefonum da diğer odada bu arada. O sırada tekrar çalmaya başladı telefon bi baktık karaçiçeğim yazıyor gene; odaya gittik benim telefon annemi arıyor sonra kendi kendine arama bitti yazdı. Biz benim telefonun yanındayken gene kendi kendine annemi aradı ve kapandı.

Neyse ben eve geldim ve telefon kendi kendine aramasın diye kapadım. Eminim; çünkü sabah kalktığımda açtım. Ama kapalı olan telefon gece annemi 8 kere aramış!!!

Sabah da trende telefon elimde kendi kendine bir annemi bir babamı arıyor, kapatıyorum gene arıyor.

Annemle babamda sabaha karşı arabayla şehir dışına çıktılar bir geceliğine.
Korkuyorum yaa, ne bileyim..

esmercim ben şey dıye bılıyorum şimdi senın numaran dıyelım kı 533 le baslıyo senın numaranın aynısı ama 535le başlayan bırı ararsa kayıtta yıne karaçiçeğim yazıyo diye bılıyorum hadı oyle olsa annenı arasa e babanıda aramış çok ilginç

esmer içini ferah tut ya bişey olmaz inşallah
hatlarda sorun olmuştur

inşallah canım, öyle avutuyorum bende kednimi.

esmercim ben şey dıye bılıyorum şimdi senın numaran dıyelım kı 533 le baslıyo senın numaranın aynısı ama 535le başlayan bırı ararsa kayıtta yıne karaçiçeğim yazıyo diye bılıyorum hadı oyle olsa annenı arasa e babanıda aramış çok ilginç

yok canım arayan benim numaramdı. hatta gözümün önünde kendi kendine aradı ve sonra da arama bitti yazdı telefonumun üstünde.

günaydın gözün aydın cnm bunlara alışacağız demekki arada bir haller oluyor bunlara
bizimki bu gece hep uyandı ağladı kulağını çekip çekip duruyor dişten oluyor herhalde ve halen emmiyor
sağol canım öyle rahatladım ki inş.urasta emer gerçekten insanın canı acayip sıkılyo
bizimkide dişten yaptı diye tahmin ediyorum geçen cuma 38.9 la gittik dr.a hiçbişeyi yok diş olabilir dedi 3 gün ateş inip çıktı şimdi ateş olmuyo çok şükür inş.senin bebede emerde anasını üzmez daha fazla

çok içim sıkıldı valla.

Aveayla konuştum az önce. Söyledim telefonum kapalıyken aranmış görünüyor hatlarda bir problem mi vardı dedim.
Dünle ilgili böyle bir şikayet gelmedi ama kayıtlarda aradığınız görülüyor dedi, yine de ilgili birimlere bildirriz cartcurt.

inş.olmaz bi daha esmer inan tedirgin olur ama haklısın yani normal değil

günaydınn

dün bütün gün gene açlık grevi yapmış böcük. akşam geldim 50 cc sulu inek sütü verdim anında içti.
biraz peynir ekmek yedik.
sonra mama yaptım ağlama krizine girdi içmem diye. gene 50 cc inek sütü verdim gene bitirdi.
yeter dedim mama verdim ağladı. illa süt istermiş.
100 cc daha verdim içine 3 bisküit atıp onu da içti. versem daha da içecekti. sonra kefyi geldi 21:00'e kadar oturdu oynaştık.
yattı uyudu sonra.
o kadar inek sütü içince gece gazdan uyuyamadık ikimizde. sürekli kalktık, ıkındı, tıkındı..
biliyordum böyle olacağını ama mamaya ağladı diye içirdim.
napiim yaa hiç değilse karnı doydu bebenin.

oo ayaz bey süte başlamış senin psikloljin etkiledi bak çocuğu süt vercem dedin dedin ayzzda içmiyiiiii

günaydıııına.s.

günaydin kizlar
Rüyama yorum yapan cikarmi? Benim bücürük rüyamda iki tane kanarya kusunu canli canli yuttu nasil korktum :KK43: Hemen elimi attim son yuttugunu cikarttim agzindan sonra ikiciyi cikartamadim cok üzüldüm.Nette yorum ariyorum hic böyle bi rüyaya yorum bulamadim.

günaydın kızlarrr

Şimdi size birşey anlatacağım bana mantıklı bir açıklama yapın; zira dünden beri feci tırsıyorum.

Dün geç saate kadar annemlerdeydik. Ben annemin cep telefonunda karaçiçeğim diye kayıtlıyım.
Akşam lavabodayım, annemin cebi çalıyor sesini duyuyorum, sonra kapandı. 3 kere uzun uzun çaldı annem bakmayınca kapandı. Sonra çıktım anneme telefonuna niye bakmıyorsun dedim e sen arıyorsun dedi bana; telefonum da diğer odada bu arada. O sırada tekrar çalmaya başladı telefon bi baktık karaçiçeğim yazıyor gene; odaya gittik benim telefon annemi arıyor sonra kendi kendine arama bitti yazdı. Biz benim telefonun yanındayken gene kendi kendine annemi aradı ve kapandı.

Neyse ben eve geldim ve telefon kendi kendine aramasın diye kapadım. Eminim; çünkü sabah kalktığımda açtım. Ama kapalı olan telefon gece annemi 8 kere aramış!!!

Sabah da trende telefon elimde kendi kendine bir annemi bir babamı arıyor, kapatıyorum gene arıyor.

Annemle babamda sabaha karşı arabayla şehir dışına çıktılar bir geceliğine.
Korkuyorum yaa, ne bileyim..

oo esmer senin telin içine biri girmiş kııı:1ninca: kaydirigubbakcemile3 arıyor sürekli baksana akannehir bişey yoktor dün yağmurluydu hatlar yoğundu bi karışıklık olmuş otomatiğe bağlamış belki
ama yinede kafa karıştırıcı hem annen hem baban araması tel kapalıyken bile araması ilginç
teller dinlenıyor ya biri dalga mı geçiyor acaba sempatiksalakcinni
:bbo:ne desemkiii
diyorummm
bence sen o arkadaşından fayda göreceksin ve o arkadaşınada güzel bir kısmet geliyor maddi ya da manevii :KK66:

2 gün önce rüyamda çalışma arkadaşımı gördüm göbek atıyordu sabah geldim anlattım dedim bişeye sevineceksin herhalde aaa kız dün gitti test yaptırdı HAMİLE imiş bana dediki bak rüyanda beni görmüştün çıktı rüyan:)

allahım ne güzel yorum yapıyosunuz bende gördüm anlatıyımde sende yorum yap canımcım
küsülü olan kuzenimle barışiyordum rüyamda ne alaka :uhm:

Dur bakalım esmercim sakin ol!:1hug:
Baklaım Avea çözer bu işi de..
Merak ediyim ne çıkacak bu işin sonunda..:nazar:

ah bacım bi slm veren sensin sanada günaydın
çok şükür canım ya sanki o ağlarken moraran çocuk demir değil gibi dünden beri yine eski modunda çok güzel emiyo çok şükür nasıl mutluyum anlatamam keçi gibi ya istemediği hiçbişeyi yapmıyo aman emsinde
yeniden emmesine sevindim cnm,
bak kendini harap etmeye değmezmiş,geçici bir süreçmiş..
demekki o zaman bir sıkıntısı vardı da emmedi kuzucuk,
ee oğlak burcu çocuklarımız,oğlaklar inatçı oluyor genellikle..
:bbo:ne desemkiii
diyorummm
bence sen o arkadaşından fayda göreceksin ve o arkadaşınada güzel bir kısmet geliyor maddi ya da manevii :KK66:

2 gün önce rüyamda çalışma arkadaşımı gördüm göbek atıyordu sabah geldim anlattım dedim bişeye sevineceksin herhalde aaa kız dün gitti test yaptırdı HAMİLE imiş bana dediki bak rüyanda beni görmüştün çıktı rüyan:)
sağol cnm güzel yorumun içina.s.
senin raya tabircisi ilan ediyorum:lepi:
ayy cnm benim,inş. bir an önce çıkarır,
o geçenki görünüp kaybolan diş geri geliyordur belkisempatiksalakcinni
çok içim sıkıldı valla.

inş. cnm..
inşallah canım, öyle avutuyorum bende kednimi.

yok canım arayan benim numaramdı. hatta gözümün önünde kendi kendine aradı ve sonra da arama bitti yazdı telefonumun üstünde.

keşke o zaman açsaydınız teli,
nasıl bir ses gelecekti acaba,
bırrreyvahedigeldismileakannehir

slm kızlar
esmer cnm şöyle olabilir mi?
sen anneni vede babanı aradın ikiside meşguldü veya kapalı,telefonundada otomatik aramaya ayarlıydı
ve onlar meşgul veya kapalı oldukları için arayıp arayıp durdu.
ne bilem bu geldi aklıma
Ama tel kapalıyken aramasına bişi bulamadım :1shok:

sced sen hapy mama sandalyesini yakından gördün mü
neden beğenmedin..
bana katlandığında bagaja gircek bişi lazım..
nettte gördüm onuda....

mama sandalyesi tavsiyelerinizi bekliyorum....

birde doktorun neden 1 cay bardağından fazla verme dedi
ben herseyden 1 su bardağı veriyom

esmeeer gıı tek annenle babanı mı aradı tlf,yoksa başkalarını da aradı mı acep-tatlicadiarzu-

yanı sen kendı telefonnuna baktığında annem arıyormu yazıyordu

aynen öyle. telefon yatağın üzerinde anneciğim bağlanıyor yazıyor.
annemin telefonunda karaçiçeğim cevapla yazıyor. iki telefonda yanyana duruyor :akannehir.
sonra benim telefonda arama sona erdi yazdı kapandı.

kesin telefonunun manyaklığıdır sakın takma...

demin annemi aradım açmıyor, sonra beni aradı sen mi aradın kendi kendine mi oldu diyor, kadın da korktu.
yok dedim bendim bu sefer

oo esmer senin telin içine biri girmiş kııı:1ninca: kaydirigubbakcemile3 arıyor sürekli baksana akannehir bişey yoktor dün yağmurluydu hatlar yoğundu bi karışıklık olmuş otomatiğe bağlamış belki
ama yinede kafa karıştırıcı hem annen hem baban araması tel kapalıyken bile araması ilginç
teller dinlenıyor ya biri dalga mı geçiyor acaba sempatiksalakcinni

hee sırf annem olsa hiç önemsemezdim aveanın manyaklığı derdim.
ama babamı arayınca korktum işte.

Dur bakalım esmercim sakin ol!:1hug:
Baklaım Avea çözer bu işi de..
Merak ediyim ne çıkacak bu işin sonunda..:nazar:

hee bende merak ediim ama avea çözmez.
sallamazlar yani bence.

keşke o zaman açsaydınız teli,
nasıl bir ses gelecekti acaba,
bırrreyvahedigeldismileakannehir

yaa aloo diye bir ses gelseydi birde korkudan geberseydim ben sonra. ohaoldumsmile
sinirlerim bozuldu annemin telefonunu kapadım sonunda.

sağol canım öyle rahatladım ki inş.urasta emer gerçekten insanın canı acayip sıkılyo
bizimkide dişten yaptı diye tahmin ediyorum geçen cuma 38.9 la gittik dr.a hiçbişeyi yok diş olabilir dedi 3 gün ateş inip çıktı şimdi ateş olmuyo çok şükür inş.senin bebede emerde anasını üzmez daha fazla

inş.olmaz bi daha esmer inan tedirgin olur ama haklısın yani normal değil
sağol cnm inşallah
annem arada söyler, bebek dermişki "annem nasıl diş çıkardığımı bilse karalar giyer" o kadar zor oluyormuş onlara :KK43:(

X