2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

smshmhcim hiiç tanışmaya girmeyelim biz 11.seneye girdik.yıllar su gibi akıp gidiyor sanki dün gibi allah mutlu mesut etsin canım. 3 n yanı 0 la dolduğu yıllarıda kutlayın.neyapmayı planlıyosunuz peki akşama?

yes bizde 11 senelikiz
1999'dan beri,

herkese günaydın a.s.

dün kocemin günahını aldım yaww pasta yaptırtmış hödüküm daha nice 07.07lere yazdırmış...kaydirigubbakcemile3

cumartesi tekirdağ gidiyorum
bisürü işim var ev topla ütü yap....offf....

bu arada herkesin kandili mübarek duaları kabul olsun :Saruboceq:
günaydın kızlar nasılsınız
inşallah herkes istediği yere atanır.
kızlar dün tapşın den bahsetmişsiniz neki tapşin? bide benım kız dede diyo baba diyo ama anne demıyo ya naptıysam demiyo taşı doğur besle büyüt baba desin iyimi dede de cabası..
alkıs yaptırtmak canım.....
biizmkide baba dede atta del diyor...
anne daha yok....

selam kızlar

hayırlı kandiller

işte Aşkımız hiç bitmesin 3. yıl olduk çok şükür
nice senelere kankacım opuyorumnanaktan

benim koce bebek bakma işini fena kıvırdı valla.
dün Ayaz kusunca sokmuş banyoya yıkamış tek başına.

bir de 15 gündür evde ya tüm apartmanı tanımış. şunun 3 gelini var, şunun hiperaktif oğlu varmış diye anlatıyor her akşam bana :roflol:
yakında evde altın günü falan düzenleyecek bu herif :roflol:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis aklışlar senin herife

akşam mutfakta işim vardı corabı giydir dedim herife
15 dk uğrastı giydiremedi :KK1:
nerdeee yıkayacak....

herkese günaydın a.s.

dün kocemin günahını aldım yaww pasta yaptırtmış hödüküm daha nice 07.07lere yazdırmış...kaydirigubbakcemile3

anne daha yok....

nerdeee yıkayacak....

hödük demiştin birde adama cıkcık cık :)) Ege daha hiçbişii demiyor eeeeehhh diyorr sadecedelikafadulden

smshmhcim hiiç tanışmaya girmeyelim biz 11.seneye girdik.yıllar su gibi akıp gidiyor sanki dün gibi allah mutlu mesut etsin canım. 3 n yanı 0 la dolduğu yıllarıda kutlayın.neyapmayı planlıyosunuz peki akşama?

oh oh maşallah tekrardan canım
plan yok Kaan la oynarız :))

herkese günaydın a.s.

anne daha yok....

nerdeee yıkayacak....

juli günahını almışsın herifin bak ne kadan düşünecliymiş

yes bizde 11 senelikiz
1999'dan beri,
bizim 2000 şekerim yeni girdik 11 'e adam 10 yıldır bana katlanıo artık aştık biz canım ondan herhalde bukadar genişiz sempatiksalakcinni

herkese günaydın a.s.

anne daha yok....

nerdeee yıkayacak....

adama birde okadar laf söylüon görüonmu düşünmüş seni çiceğe para vereceğine yiyelim boğazımızdan geçsin demiş :KK1: zeki adam hiiiç anne demesini beklemiom bazen ayar oluom babba yaptıkça ama neyapayım kocişe bilerek dediği bişey değil üzerine alınma diyorum şuanda sesleri çıkarmaya çalıştığından böyle sesler çıkarıo diom oda gıcıklığına yani.

dünür dünür kaç yıl sonra evlendiniz siz? bana kalsa daha beklerdimde adam yetti gari deyince tamam evlenelim dedim.

juli günahını almışsın herifin bak ne kadan düşünecliymiş
hee vallaaaaaa
ama işin komik yanı pasta yazısını yazan adam ın şivesini cözmek için kursa gitmek lazım :roflol:
okuyana kadan canım cıktı...

duha nuce 07.07li yullara

pastada bu yazıyordu :roflol:

bizim 2000 şekerim yeni girdik 11 'e adam 10 yıldır bana katlanıo artık aştık biz canım ondan herhalde bukadar genişiz sempatiksalakcinni

adama birde okadar laf söylüon görüonmu düşünmüş seni çiceğe para vereceğine yiyelim boğazımızdan geçsin demiş :KK1: zeki adam hiiiç anne demesini beklemiom bazen ayar oluom babba yaptıkça ama neyapayım kocişe bilerek dediği bişey değil üzerine alınma diyorum şuanda sesleri çıkarmaya çalıştığından böyle sesler çıkarıo diom oda gıcıklığına yani.
hasetlenme bebe baba diyo iste

hödük demiştin birde adama cıkcık cık :)) Ege daha hiçbişii demiyor eeeeehhh diyorr sadecedelikafadulden

napıyon bebeyi bunaltıyon sana eeehhh mi diyor

dünür dünür kaç yıl sonra evlendiniz siz? bana kalsa daha beklerdimde adam yetti gari deyince tamam evlenelim dedim.

2006Da evlendik dünür bnde 2007 de evlenelim dedim ama beklemedi 25 kasım 2006da kışın ayazında velendik kış düğünü hiç istemezdim allah başıma verdi evlendik

hee vallaaaaaa
ama işin komik yanı pasta yazısını yazan adam ın şivesini cözmek için kursa gitmek lazım :roflol:

hasetlenme bebe baba diyo iste

napıyon bebeyi bunaltıyon sana eeehhh mi diyor

yazan adam çok güldüm espiri yapmış kendince kaydirigubbakcemile3

slm kızlar nasılsınız
baaakk juli ben demiştim öyle deme koçişine diye yaptı bi güzellik sana nedense biişeyler yapacağını biliodum senin adamın :KK1:

smhsmh nice senelere canım sizede mutlulukla sağlıkla hep birlikte....

mehlika yaa akşam kuzenle altta resmen beyazlık gördük şimdi annem diyorki diş falan yok :KK43:(( kabarık ne zamandır damakları eee ne oldu akşamkiiiiiii

esmer inş. en kısa zamanda güzel bir iş bulur eşin...

kızlar bişey soracağım

ben hamileyken yanaklarımın üst kısımlarında göz altına yakın lekelenmeler oluşmuştu doğumda geçer denen lekelr geçmedi birde güneşte iyice arttı ne yapıcam bunları nasıl geçer bir fikri olan varmı benim gibi lekelenen varmı?

hee vallaaaaaa

:roflol: cok güldüm juli fotosunu cekseydin ya, maasallah bi de unutmamis düsünmüs en azindan, ooo bi de üstüne tatil... bakalim benimkii ne yapcak eylülde

Rapunzel benim göz alti lekelerim olmadi, belki senin cildinin özelligi ile ilgilidir bir doktora danismakta fayda var.

bu arada günaydin kizlar

bu sabah ben cok yorgundum esim de beni uyandirmamak icin 1 bucuk saat gec gitti ise yusufa bakti, ben de iyice uykumu aldim zemuszemus

sonra kahvalti ettik yusufu yikadim yatirdim buraya geldim a.s.

hoşgeldin posi
rapunzel cnm cildiyeye git o krem veriyor tamamen geçmese bile epey azaltıyor
benim arkadaşımda da vardı ordan biliyorum cnm geçer inş

kızlar dün bimden bingo bebek seti aldım bi 3 kilo konsantre toz deterjan bi sıvı deterjan bide sanırsam yer temizleyici var 9.90 a iyimidir ki atladım hemen ama

bide bana kedi dili ile ilk defa pasta yapıcam içinde kahve olmayan tarif lazım

hoşgeldin posi
rapunzel cnm cildiyeye git o krem veriyor tamamen geçmese bile epey azaltıyor
benim arkadaşımda da vardı ordan biliyorum cnm geçer inş
Hosbuldum canim a.s.
kızlar dün bimden bingo bebek seti aldım bi 3 kilo konsantre toz deterjan bi sıvı deterjan bide sanırsam yer temizleyici var 9.90 a iyimidir ki atladım hemen ama

bide bana kedi dili ile ilk defa pasta yapıcam içinde kahve olmayan tarif lazım

hmm burda olsan cok güzel ve cok kolay tarif verirdim ama orda maskarpone yoktur galiba bilmiyorumkismile

X