2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar nasılsınız
ben bugün çok yoğunum daha kahvaltı bile yapmadım
bu gece 11de yattım buğlemde 10da uyudu sağolsun kızım dinlndirdi sabah 6da kalktı ama ben 12ye kadr sivrisinek yüzünden uyuyamdım ama yinede uykumu aldım dinlendim çok şükür

bu arad herkesin kandili mübarek olsun,

benim koce bebek bakma işini fena kıvırdı valla.
dün Ayaz kusunca sokmuş banyoya yıkamış tek başına.

bir de 15 gündür evde ya tüm apartmanı tanımış. şunun 3 gelini var, şunun hiperaktif oğlu varmış diye anlatıyor her akşam bana :roflol:
yakında evde altın günü falan düzenleyecek bu herif :roflol:

delikafadulden delikafaduldensırnaşık şey çok güldürdün kız beni sabah sabah.helal olsun ben tekbaşıma yıkayamıorum keremi o tek başına yıkamış ayazı

sağolun arkadaşlar herkesin kandili kutlu olsun

günaydıııın,
Miraç kandiliniz mübarek olsun..
Rabbim bu güzel günler hürmetine bizleri bağışlasın,
dünya da ve ahirette saadet nasib etsin..:Saruboceq:
Günaydın canım, seninde mübarek olsun

3 taneyiz büyüyünce karşılaşsınlar:)
filmlerdeki gibi :) Aras-Uras ve senin kız hahaha

günaydın kızlar kandiliniz mübarek olsun

günaydın canım seninde mübarek olsun nerelerdesin görünmüyorsun ??
günaydınnnnnnnn

dün akşam oğlum çok huzursuzdu ağladı durdu ya...

açmı diyorum emmiyo su verdim içti ama gene ağlıyo hem ağlıyo he uyuyo bende bir ölçek ağrı kesici ateş düşürücü şurup verdim deliksiz uyudu yavrum demek bi yeri ağrıyodu
günaydın bizimkide bugün 6 olmadan uyandı ve çok mızmız ama dün gece alt damakta beyaz bişey parlıyordu :))))))

benim koce bebek bakma işini fena kıvırdı valla.
dün Ayaz kusunca sokmuş banyoya yıkamış tek başına.

bir de 15 gündür evde ya tüm apartmanı tanımış. şunun 3 gelini var, şunun hiperaktif oğlu varmış diye anlatıyor her akşam bana :roflol:
yakında evde altın günü falan düzenleyecek bu herif :roflol:

Maşallah esmer kıymetini bil kocişinin
nasıl durumlar iş görüşmesi falan çıkıyormu?

hayırlı kandiller herkese
hayırlı kandiller, herkesin Miraç kandili hayırlara vesile olsun

kızlar bebişleri nasıl yıkıyorsunuz ben 2 aylıktan beri tek başıma yıkıyorum son 1,5 aydırda fileye koyup yıkıyorum hıç ağlamıyor ama oturunca nası yıkıcam başından su döksem kulağına gider drlar pamuk tıkamayın kulağını kıvırın dıyolarmış ay iki kulağı kıvıramam oturuncasempatiksalakcinni

delikafadulden delikafaduldensırnaşık şey çok güldürdün kız beni sabah sabah.helal olsun ben tekbaşıma yıkayamıorum keremi o tek başına yıkamış ayazı

sağolun arkadaşlar herkesin kandili kutlu olsun

yıkamış valla. evde biri olsa yapamadı da baktı ki iş başa düştü herşeyi yapıyor artık.
hiç gözüm arkada kalmıyor onları beraber bırakıyorum diye.

o da aynısını söylüyor, kıymetimi bil diyor :KK1:
yok yavv hiçbişey yok, bakalım başvurup duruyor habire :1no2:

Günaydın canım, seninde mübarek olsun

filmlerdeki gibi :) Aras-Uras ve senin kız hahaha

günaydın canım seninde mübarek olsun nerelerdesin görünmüyorsun ??

günaydın bizimkide bugün 6 olmadan uyandı ve çok mızmız ama dün gece alt damakta beyaz bişey parlıyordu :))))))

aa urasın dişi mi çıktı cnm,
hadi hayırlı olsun,darısı ağrısız sancısız diğer dişlerin başına..

kızlar bebişleri nasıl yıkıyorsunuz ben 2 aylıktan beri tek başıma yıkıyorum son 1,5 aydırda fileye koyup yıkıyorum hıç ağlamıyor ama oturunca nası yıkıcam başından su döksem kulağına gider drlar pamuk tıkamayın kulağını kıvırın dıyolarmış ay iki kulağı kıvıramam oturuncasempatiksalakcinni

ben doğduğundan beri tek başıma yıkıyorum. artık fileye falan koymuyorum. oturuyorum tabureye alıyorum kucağıma bi elimle Ayaz'ı tutuyorum bir elimle de su döküp köpürtüp temizliyorum.

başına su dökmekle kulağına su gitmez merak etme. o giden su geri çıkar.
banyoda kaçacak suyun kulağına zararı yok yani. ben foşur foşur döküyorum kafadan suyu zemuszemus

esmer benım kocişte seneye istifs edip kpssye gırecek ayy 2 yıl işsiz mıçtık

cnm istifa etmeden girse,
sonuçta ilk atamalarda atanacağı ne malum:sm_confused:
benim eşim de önümüzdeki hafta girecek kpss ye inş. atanır:Saruboceq:

niye sitifa ediyor ki, istifa etmeden girdin kpss'ye.
eğer kazanıp bir yere yerleşirse çıkar işinden.
hem niye 2 yıl işsiz kalacak?

canımişi okadar yoğunkı geç geliyor gelince bil. raporlar telf. konusmaları toplantılar ders çalışmaya hiiiç vaktı yok uzerıne bırde stres...sınava 1 yıl kala çıkacak ilk bir yıl içinde atanır dıye düşünüyoruz yanı oturup ders çalışacak

ayvalık Kuzeyde 11 pcak doğumlu 4 taneler yani
bende anlamadım niye kocan istifa edip giriyor sınava.

dün kocaelindeydim bugünde çorluya gidiyorum offf bıktım bu seyahatlerden bir oturtmuyorlar ya.

cnm istifa etmeden girse,
sonuçta ilk atamalarda atanacağı ne malum:sm_confused:
benim eşim de önümüzdeki hafta girecek kpss ye inş. atanır:Saruboceq:

benim eşi,mde buna gırecek bakalım çalışmadan kaç alacak 9 ay işsizlik maaşı ve kıra geliri olacak ondan sonrada aldığımız tazmınatla geçinicez hedefı 80...
80 alırsa ilk yılın sonunda atanır
tarıh coğrafya türkçe baya iyi ama vatandaşlık ve matematik sıfır

canımişi okadar yoğunkı geç geliyor gelince bil. raporlar telf. konusmaları toplantılar ders çalışmaya hiiiç vaktı yok uzerıne bırde stres...sınava 1 yıl kala çıkacak ilk bir yıl içinde atanır dıye düşünüyoruz yanı oturup ders çalışacak

hımm,sen çalışıyorsun diimi?
biraz zorlanacaksınız o zaman,peki eviniz kira mı?
bir de aileden yardım geliyor mu?

ayvalık Kuzeyde 11 pcak doğumlu 4 taneler yani
bende anlamadım niye kocan istifa edip giriyor sınava.

aa kızım tek kaldı 3 erkek 1 kız...
canım yukarda yazdım acaip yoğunluğundan malesef ama ya kazanacak ya kazanacak baya hırslı bıde onun içi hiç rahat etmez işsiz olunca kazanmak için paralar kendını

benim eşi,mde buna gırecek bakalım çalışmadan kaç alacak 9 ay işsizlik maaşı ve kıra geliri olacak ondan sonrada aldığımız tazmınatla geçinicez hedefı 80...

cnm ne mezunu olarak girecek,
lisans mezunuysa 75 lere düştü son atamada,
eşim lisans mezunu olarak girecek,ev de çalışmıyor ama işyerinde çalışıyormuş,
hergün bir deneme snavıyla geliyor eve,çözermiş,üzeri işaretli oluyor ..
Allah'ım kimsenin emeklerini zayi etmesin,
inş. atanırlar,bu arada kaynım geçtiğimiz atamalar da sağlık bakanlığına atandı,
acil tıp teknisyeni olarak,çok sevindim,
darısı kocişlere inş...

bence çok büyük risk ama sizin kararınız sonuçta. Allah yardımcınız olsun inşallah kazanıp bir an önce atanır.

dün kocaelindeydim bugünde çorluya gidiyorum offf bıktım bu seyahatlerden bir oturtmuyorlar ya.

anaa bi oraya bi buraya, toton yer görmüyor bacım yaa.

işsizlik maaşının kuş kadar olduğunu biliyonuz di mi bacım; süpriz olmasın sonra size

X