2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

:roflol:
cadı zaten daha görmedi benim mesajı herhalde yoksa saldırırdı :roflol:
yavv napem nankörüm işte yavv
çağan anasını gerilla şartlarında eğitiyor
ahh ah görmemmi gördüm eemme sana ne desem bilemedim sustum sivrinin yaptını yaptım nekadana kızdımı anla atuk:))) muhahahah
offfff ya iyice sinirlerim gerildi vallaa
atıcam kıcına şaplaa artık
her yer kusmuk üst bas koltuk halı
yeter yaaaaa
yemesin die kendini bilerek öğüttürüyo

ahh canım yaa üşütmüş bebe sen bide hastaken açık havada utkuyla buluştun tühh dur kaynanalık yapam sana otu götünün üstüne şaka yaptım kız acık gül diyi
sıkma canını kusması iyidir bence içindeki pislikleri atar içinde kalmamamsı iyidir

evet esmer çok iyi bi anne...

inşallah ayaz annesinin kıymetini çok iyi bilen hayırlı bi evlat olur....

hepimizinki inşallah....

cnm bu durumda ayda 1 kiloya yakın almış oluyor çok iyi bence,boyu da iyi,

maşaallah çağana,gelişme var annesi,yakında uyuma süerlerini uzatacak..

evet ama...:sinifsinif:

yeter yaaaaa

zorlamı yedirion kızım sen melisaya? belki ilaçlardanda olabilir julicim biz bile hasta olduğumuzda nasıl oluyoruz fıstık neyapsın içi almıyordur.

cadaloz bak aranızı bozmak istemem ama bu esmer karısı var ya sana nispet yapıo yok 9 saat uyudu deliksiz yok mamasını bile yemedi sana özencik yapmaya çalışıo kız (bozayım biraz aranızı ) hakikaten kız esmer doğru söylüo bu çağan sana gerilla eğitimi verdirio sen bukadar yemene rahmen çağan yüzünden kilo fln alamazsın

günaydın kızlarrr
ya bu kız resmen huy değiştirdi geceleri aglayarak uyanıyo kaç gündür uyanıncada kucaktan indirme beni diyo kendi başına durmak istemiyo hep kucakta bütün işim gücüm duruyo diş çıkartacakya ondanmı acaba yada hastamı oluyo ufff ..ay diş çıkartanlar sizin bebişlerdede varmıydı böylle huysuzluklar..

Sen feyza de bacım tamam ismimi beğenmedin anlaşılan .iyide sizde göbek olunca göbek oluyoda bende olmuyor alah alah yaaa
tel kaşarı bnde severim cadı ne güzel her gün bi misafrn geliyor kalablık aileisisizn siz

yeter yaaaaa

canım ya hasta annesi o yüzden iştahı yok yavrumun bak dişleri çıkıyor
çok cadılar evet ama idare edeceğiz artık bilmedikleri yok ki zaten parmaklarında oyantıyolar bizleri biraz sabır artık yapacak bişey yok

yeter yaaaaa

bacım bırak zorlama yesin diye. hastayken yemiyo bu modeller.
ben doktora da sorduydum zorla yediriyom diye; zorlamayın 3-5 gün aç kalmalrından birşey olmaz.
yemek istese yer demişti.

sen de istemiyorsa yedirme bişey olmaz.
ayaz da en son hastayken 2,5 günde toplam 180 cc süt 1 kavanoz meyve 1 kavanoz yoğurt yemişti o kadar.
iyileşince iştahı yerine geliyor.

bunu tuttum canım bir daha kesin dicem kesin delikafadulden

ben az demiyomki bacım oğlumun kilosundan memnunum ama dengesizler sinirimi bozuyo işte

boşver bacım sen onları bi kulağından girsin öbüründen çıksın

ahh ah görmemmi gördüm eemme sana ne desem bilemedim sustum sivrinin yaptını yaptım nekadana kızdımı anla atuk:))) muhahahah

hee dedim bu kadın kaçırmaz bizim maceraları.
demek baktın ki sen ne dersen de ben hala şikayet ediyom bıraktın ipin ucunu

evet esmer çok iyi bi anne...

inşallah ayaz annesinin kıymetini çok iyi bilen hayırlı bi evlat olur....

hepimizinki inşallah....

amiin, olur mu hepimiz birbirimizden iyiyiz.
benimki sadece birazcık daha zor geçti o kadar.

:mymeka::mymeka:
yavv ne haset ne kuduruk karılarsınız yavv
eğitecem bebemi 12 saat uyuyacam sonra da o 12 saatlik uykuyu videoya çekip gözünüze sokacam :dilcikar:

biz diş çıkarmadığımız için bilemicem ama dişten olabilüü cnm
:mymeka::mymeka:
yavv ne haset ne kuduruk karılarsınız yavv
eğitecem bebemi 12 saat uyuyacam sonra da o 12 saatlik uykuyu videoya çekip gözünüze sokacam :dilcikar:

12 saati çekene kadar makine iflas ederakannehirakannehir

günaydınnnnnnn

ne olmuş kim kime ne demiş

dünkü topikte ne olmuş :?

uff bi hava sıcak olmayacakmı yaaa
sizlerde hava nasıl

kız feyza biz kalabalık değiliz ama tutkunuzdur bitek ablam ve annem var bitanede dayım var köprüde görüştüğümüz bunlar diğer dayılarım teyzem istanbulda kaynatam gildende kaynanamın bi kardeşi var okaaa ama samimiyiz ablamlarla annemlerle sıksık gelir giderik hele yazın daha çok olirrr
esmer karısı sen 12 saat uyu kızım az daha toton büyüsün ben zyıflıcam muhahaha

hee haset ve kudurukuz neden acep sen yapıon bizi böyle özencik yapıp yapıp duruon sonra hepimizin canı ayaz gibi bebe çekio bari ikincilere niyetlenirsek ayaza bakalım bolcanada onun gibi uysal olsunlar laelaelaelaelae çek çek çekmezsen şaşarım zaten uyursenin bebe üzülme 12 saat az kalmış.

ooo toplantı yaptık geldim sayfalar dolusu yazılmışş şimdide süt sağmaya gidiyorum ama geleceğimm bekleyin beni sempatiksalakcinni

cıkks para karşılığı baktırırım bebeme.
malum koce işsiz krizdeyiz nakit lazım kaydirigubbakcemile3

delf nerelerde kızlar ? deellffffffffff nerdesin huuu huuuu

onun bugün süt izni günü.
dün de gelmedi işe, yurtdışından abisi falan geldi izinliydi.

gunaydın kızlar., ne var ne yok bakalım...ne havadisler var acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…