2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınnnnn
yavv şu bebeyi acık geç yatmaya bi alıştırsam gece deliksiz uykuyla geçecek haa.
19:30'da uyuya kaldı. 04:30'de kalktı acıktım diye. 9 saat uyumuş. akannehir.
21:30'da yatsa 06:30'da kalkar, ne kaa süper olur

ben olsam taşınmam.
ama görümceden falan değil.
kendi evimi kiraya verip elin evine kira vermek istemem.
belkievini berbat edecek, ya da gittiğin evin ev sahibi kötü olacak.
yok yok 8 klima taktırır gene kımıldamazdım ben olsam.

herkese günaydın
esmerle feyza gelmeden tükkanı ben açim dedim

oo erkenciyiz kız juli.
emdi mi melisa gece

günaydın canım.
julicim sevindim emmesini demekki keyifsiz olduğundan istemiyormuş sen böyle devam et.

esmercim saat 21:00 kadar oyalayamıyormusun ayazı? bizimde kerem adet edindi iki gündür 4te yatıp akşam 7 de uyanıyor eve bir gidiyorum uyuyor sonra ver eline gece nöbetleri.ben negüzel onu alıştırmıştım saat 9 olduğunda uyku kıyafetini pijamasını fln giydirip uyuması için yatağına yatırıyordum.şimdi bunu huy edindi hemen düzeltmem lazım bu durumu.

cıkkss oyun oynarken uyuyaklıyor.
oyalanmıyor.
dün 19:00'da uyku moduna girdi de banyoya soktu yıkadım anca 19:30 ettik.
sütünü bile içmedi uyku aşkına
hımbıl bebe nolcek babasına çekmiş :dilcikar:

herkese günaydın
esmerle feyza gelmeden tükkanı ben açim dedim

günaydın juli bugünde 9:15de geldim bana nasip olmuyor tükkanı açmak
melisam emmiş hadi gözün aydın ben ememk istemynce zorlamıyorum benim gece özellkle iyi emiyor gündüzleri az emiyor artık5 dk felan 2-3 defa ama gece 20dk emiyor

çok nankör karısın buğlem 10 bucukta uyuyor ama gece artık en az 10 kere uyanıyor öksürük felan derken uyumyor zilli

günaydın kızlar

günaydın canım

şuan elimde 1 adet tost ve bir kupada 10 adet küpşekerli bi çay içiyorum süt olsun diye bu şekerler bana lop lop kilo olarak geri dönecek hatta bu arar kilo aldım gerçekten göbeğim çıktı

çok nankör karısın buğlem 10 bucukta uyuyor ama gece artık en az 10 kere uyanıyor öksürük felan derken uyumyor zilli

yess nankörüm biliimmkaydirigubbakcemile3

şuan elimde 1 adet tost ve bir kupada 10 adet küpşekerli bi çay içiyorum süt olsun diye bu şekerler bana lop lop kilo olarak geri dönecek hatta bu arar kilo aldım gerçekten göbeğim çıktı

yavv bacım kupayla neyim ne uğraşıyorsun.
şekerliğe boşaltsaydın çayı daha iyi olurdu

ayy çok kilo almışındır feyza
ben o kaa kilo alsam atarım kendimi metrobüste aşağı :dilcikar:

10 küp müakannehirakannehir
ben 1,5 küp atıyorum,küpler biraz büyük küçüklerden olsa 2 atarım..
ben daha şekerlisini içemiyorum..

sus bakim sende kilodan bahsetme canım. çıta gibi karısın zaten alacağın iki gram kilo.yeki buğleme kilo olsun

tutku otur anacaım evinde temmeuz ayındayız 1 ay daha sık dişini kış geliyor iki görümce arasında daha çok ateşlenirsn evnde soyun rahat rahat otur

cadı alemsin bacım sonra o kilolar nasıl verilecek hayatım bende göbüş çıktı zatiii.ama ben yiyorum mecbur süt olsun die yoksa buğlem ssüt olmayınca sinirli sinirli bi bakış atıyor üzülüyorum
anne süt yinemi yok der gibi,kaydirigubbakcemile3

günaydııın..

günaydın arkidişlerim

burdaki arkadaşlarda öyle diyii zati şeker geldiği gb bitiyor
vallah aldım esmer yeminle göbeğim çıkıyor düşün vucüdda gögüsler küçük bacaklar zayıf göbekle -popo büyük üfff :gitme:
sabah eşime diyorum kilo aldım die al al böyle daha iyi diyor menyek heriflmaz:

nasıl sinir oluyorum kendini bilmez kadınlara......

dün görümcemin günü vardı benide davet etti işten öğlende çıktığım için istemeyerekte olsa gittim...
tanımadığım bi arkadaşı geldi görümcemin, neyse kadının 5 yaşında oğlu vardı oğlu emmemiş, sarılık olmuş yememiş enfeksiyon kapmış falan zor büyütmüş....

oda anne ve oda emmeyen ve yemeyen bi çocuğu var anlaması lazım değilmi?

oğlumu sordu kaç aylık diye 5 aylık dedim...

-aa bu ne kadar zayıf niye bu kadar küçük falan sinir oldum...
benim oğlum doğduğunda senin kadardı falan dedi....

sessiz kaldım, bişey desem gerginlik olacaktı ve ortam uygun değildi yoksa fena olacaktı ama sessiz kalmamda yetti sanırım.....

görümcemin 10 aylık bebeği var o çok tombul belki onun yanında benim oğlum zayıf gelmiştir ama ne olursa olsun oda bir anne ve bu sözlere bi annenin üzüleceğini düşünmesi gerek.....

uyuz karı...

bb arada oğlum 5 aylık ve 7 kilo boyu 68 cm.....

Son düzenleme:
esmer maşallahı var senin şu ayaz pek uslu bir oğlan haaa kızım olsa kesin ayaza verirdim.. ağzı var dili yok bebişin sende daha ne istion 9 saat deliksiz uyumuşsun beklentin ne senin bakalım 12 saat deliksiz uyumakmı? uyuyan var uyumayan var.

cnm canını sıkma,oğlun zayıf değil bence,
kaç kilo doğdu peki?
ben şey düşündüm 3 kilo doğduysa 5 ayda 4 kilo almış oluyor ve azımsanacak bir kilo değil,
hem sağlıklı olması daha önemli,fos fos kilo olup sağlıksız olsa daha mı iyiyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…