2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

10 küp müakannehirakannehir
ben 1,5 küp atıyorum,küpler biraz büyük küçüklerden olsa 2 atarım..
ben daha şekerlisini içemiyorum..

vallahi 10 küp şeker ama çok süt yapıyor canım ben tatlı içicekeri severim

sus bakim sende kilodan bahsetme canım. çıta gibi karısın zaten alacağın iki gram kilo.yeki buğleme kilo olsun
anaaam bunlarda zayıfım die kilo aldığıma inanmıyosunuz ama gerçekten göbeğim çıktı zayıf insanda göbekde çok sırtaıyor hadi her kilolu olsa kaybolur giderde zayıf olunca tas gibi çıkıyor yaniii
evet buğlem hanfendisi için yiyoruz yarasın fıstığıma
damat ne yapıyor ya hiç facede resim komuyosun bi göriyım yakışıklı olmuş mu olmamış mı

günaydın
canım sen ne takıyosun ki 5 aylık bebe 7 kilo hiç zayıf değil boyu uuzndur kimsye bakma sen canım takma kafanı yaa kimki o gülüp geç dünyada dengesiz mi arıyosun bi dünyaa

şuan elimde 1 adet tost ve bir kupada 10 adet küpşekerli bi çay içiyorum süt olsun diye bu şekerler bana lop lop kilo olarak geri dönecek hatta bu arar kilo aldım gerçekten göbeğim çıktı

dengesiz insan çok bu hayatta canım.maşallah bence kilosuda boyuda çook iyi. insan kendi başından geçenleri unutunca böyle patavatsız oluyor demekki.nasıl doğurmuşmuş 7 kg yu laf söyledi bal kabağı işte.takma kafana yaa.

tuttuum bu lafı..
bende kızım için rezene içecem hincik,
sıcak su alıp gelem,içine de 2-3 karanfil atacam daha gözel olii,
ama ben tatlandırmıyorum siz tatlandırıyor musunuz rezeneyi kızlar:uhm:

Son düzenleyen: Moderatör:

aman canım zayıf biride kilo aldım göbeğim çıktı deyince çook komiiğime gidio sendeki göbekse bizdeki ne acep sempatiksalakcinni ya eve gidince laptopu alır almaz elime bizimkisi kucağıma gelmek istio oda oynayacakmış pcyle koyamıyorum fotolarını face koyarım hafta sonu k.valideciği gör bakalım oğluşum nasılolmmuş. gelinim için yiyip içecen annesi .

canım oğlum 2.870 gr doğdu yani 3 kilo bile değildi....

günaydın
canım sen ne takıyosun ki 5 aylık bebe 7 kilo hiç zayıf değil boyu uuzndur kimsye bakma sen canım takma kafanı yaa kimki o gülüp geç dünyada dengesiz mi arıyosun bi dünyaa

evet ortalık dengesizden geçilmiyor....

kızdığım şu kendiside aynı şeyleri yaşamış anlaması gerekmezmi...

bide senin karşında bir anne var dikkatli konuş demi...

gerizekalı....

kendi 3,5 kilo doğurmuş ama çocuk kilo alamamaış daha çok zayıflamış....

pöffffffffffff

kızlar sizin bebeleriniz kaçar kilo yaptığınız bi çizelge varmı?

şincikkk jullicim ofertacım ceycecim mehlikacım sinemisim günaydın bacılarım canlarım hahaha falcı gibin oldum at bi beşlik falına bakım:))))
jullicim meloş emmiş çoksevindim nesfiti bırak sütlaça dayan bebeyi emzür emen bebeyi bıraktıracan meemden delü karı
esmer utkunun ev meselesinde olsam bende kendi evimi ufak diye bırakıp elin evine paravermem
sivribiber senin o karşılaştığın kadının dengesi bozuk demekki gıcık karı ayrıca bebeğinin kilosu boyu ayına görw tam hiçte az değil yani
sinemis feyza hanım anam alışamadım bu nasıl bi isimdir sinemis o ne laaa sen göbek görmemişin yavv zayıf olupta bide göbek var demen benim sabah sdabah iştahımı kapatmayın şimdi melemen yapacam bacım gelecek 2 saatlik yoldan gidimde ona tel kaşar alam çok sever kök yiyesice:)))kaynatama geçmiş olsuna geliyolar mikkemmel bir kahvaltı hazırlamam lazım:))))
çağan dün gece 2de uyudu 3.5a kadar uyudu kendi rekorunu kırdı 3.5tan sora gene uyudu sadece saat başı uyanıd ama 2 sefer emzirdim bu saate kadar gerisinde kucağımda gezdirdim uyudu ahhh ahha bu çocuk karıyı bulunca beni unutcek ahhe emeklerim ahhhhhhh

yavv sivrim senin bebenin boyu-kilosu gayet iyi.
her bebek boğum boğum olmaz zorunda değil zaten.
boşver sen lafları yaa ben gülüp geçiyorum artık.

bak biliyorsun ayaz minnacık doğdu şimdi 7,5 aylık ama minik yani.
görenler 5 aylık falan mı diyor. yok diyorum 3 aylık ama iri doğdu benim bebem

üzülme sende niye üzülüyorsun
madem zayıf al sen besle bakalım nasıl semirteceksin deseydin
ya da ben beceremiyorum bir zahmet öğretiver deseydin

yavv ne güzel olurdu şööyle 12 saat uyumak hee :Saruboceq:

canım benim oğlumda 2900 doğdu şimdi 8,400 grm biz 7.ayımızdayız ve babamız akşam bana kızıyor çok yediriyorsun bu çocuğa çook kilo aldı biraz az yedir bu ayda bu kilo çok diyor.sağlıklı olsunlarda kilo fln boş yani.bence seninkinin kilosu 5.ayda 7 kilo çook iyi.

yavv sivri 7,5 aylığız 7 kiloyu göremedik daha bacım yavv.
ayımızla aynı rakamda bi kilo olalım yeter bana :roflol:

kızlar sizin bebeleriniz kaçar kilo yaptığınız bi çizelge varmı?

cıkk çizelge neyim yokkk doktora gittikçe tartillyo çağan 9.5 kilo ama doğumu 4.5 şimdi yavaşladı artık yaşa kadar tombik oluyto benim bebeler sorasında selvi boylu çıtır erkek oluyolar:)) boy 73 ocak 4e doğdu şunu uyuttum azdı hıyar

günaydın canım.bakıyorumda kendine çook iyi bakıon sütlaçlar helvalar rezeneler menemenler.tabi çağanada çook iyi bakıosun benim velet 8,400 babası çok kilolu zayıflat şunu dio yedirme fzla dio çağan gibi olsa yavruyu şimdiden spora başlatacak kesin.gösterecem zaten akşam facede bütün bebelerin fotolarını ona.

Günaydin kizlar

neler neler olmus sabah sabah cadi bu özet sadece bugüne mi ait akannehir

benim bebe de gece uyutmadi beni bu gidisler emzigi agzina yapistiricam, ne emzikmis ama dakika basi emzik koydum agzina kötükedihüso

hee sivri bu kız neyapsın pamuklara sarıp sarmalayıp büyüttü ayazı şükür sağlıklı bebek önemli olan sağlıklı sıhatli olmaları bebelerin kilo boş. ne nankör karısın sen kız 12 saat uyku istio cadaloz deliksiz 4 saat uykuya hasret.olan var olmayan var şükret 9saat deliksiz uyuyon

:roflol:
cadı zaten daha görmedi benim mesajı herhalde yoksa saldırırdı :roflol:
yavv napem nankörüm işte yavv
çağan anasını gerilla şartlarında eğitiyor

offfff ya iyice sinirlerim gerildi vallaa
atıcam kıcına şaplaa artık
her yer kusmuk üst bas koltuk halı
yeter yaaaaa
yemesin die kendini bilerek öğüttürüyo

cnm bu durumda ayda 1 kiloya yakın almış oluyor çok iyi bence,boyu da iyi,
maşaallah çağana,gelişme var annesi,yakında uyuma süerlerini uzatacak..

sivribiber senin o karşılaştığın kadının dengesi bozuk demekki gıcık karı ayrıca bebeğinin kilosu boyu ayına görw tam hiçte az değil yani

bencede değil aslında ama zayıf görünüyo heraldeki hiç çekinmeden zayıf diyebiliyolar.... sanırım boyundan...

bunu tuttum canım bir daha kesin dicem kesin delikafadulden

sağol datlım

ya evet iyi ama gelde millete anlat sanki 7 kilo olduğuna inanmıyolar gibi....
seninkinin boyu kaç canım?

yavv sivri 7,5 aylığız 7 kiloyu göremedik daha bacım yavv.
ayımızla aynı rakamda bi kilo olalım yeter bana :roflol:

ben az demiyomki bacım oğlumun kilosundan memnunum ama dengesizler sinirimi bozuyo işte

tuttuum bu lafı..
bende kızım için rezene içecem hincik,
sıcak su alıp gelem,içine de 2-3 karanfil atacam daha gözel olii,
ama ben tatlandırmıyorum siz tatlandırıyor musunuz rezeneyi kızlar:uhm:

ben rezene hç içemdim mehlika o kadr süt yapıyor dediler ben günde 1 bardak çay içiyorum oda sabahları zaten .rezene çok süt yapıyor diyo çok duydum ama hiç içmedim kaydirigubbakcemile3

hee ben gelin için yiycem sen damatım için ne yapıyosun sanki :dilcikar:hem bakıyım koy resimini benim kıızm beğencekmi kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…