2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

tamam canım veririz size desteğimiz olsun yeterki nolcek yani..herşey ayaz için.zemuszemus bende çıkmak istiom izne yaa

ben geldim süt sağdım.çok işim var çokkkk ama canım hiçbişey yapmak istemiyor bide yarında çalışacağım sonrada bileciğe gideceğim eltimi teselli etmeye lmaz:

ben geldim süt sağdım.çok işim var çokkkk ama canım hiçbişey yapmak istemiyor bide yarında çalışacağım sonrada bileciğe gideceğim eltimi teselli etmeye lmaz:

kesin gidiosun yani bileciğe teselliyi vefakar elti seni kaydirigubbakcemile3 onların bursaya tayinleri çıktı demiştin dimi neyin tesellisini yapacan bende onu anlamadım

kesin gidiosun yani bileciğe teselliyi vefakar elti seni kaydirigubbakcemile3 onların bursaya tayinleri çıktı demiştin dimi neyin tesellisini yapacan bende onu anlamadım

kesin gidiyorum hemde sinir ola ola.canım zonguldak ta bir ilçeye çıktı tayinleri.ayyyy sinir oluyorum yaaaa

kızlar oğluşum yoğurt yemio ne katarsam katayım yemiyo napceemm ben :a015:

past. sütle yapıyorum cnm maya olarakta baybmix kullandım ama yemio
bizim yediğimiz yoğuttan yaptım onuda yemedi
mamadan mı yapsam bide
nasııl yapıosun cnm sen mamadan

juli cnm bitek pekmezli yiyodu artık onuda yemiyor
ne yapacağımı şaşırdım ya :tomato:

cssa yemeyince yemiyorlar.
benimki de 2 haftadır çorba içmiyor, hiçbir türlüsünü.
bıraktım artık vermiyorum.
3-5 gün yemesin gene denerim.
sende bırak bir süre sonra tekrar denersin.

past. sütle yapıyorum cnm maya olarakta baybmix kullandım ama yemio
bizim yediğimiz yoğuttan yaptım onuda yemedi
mamadan mı yapsam bide
nasııl yapıosun cnm sen mamadan

aptamil 2 ile yapıyorum ben.sıcak suya 90 ml mama hazırlayıp için e1 tatlı kaşığı yoğurdu mayalıyorum.yoğurdu normal bizim aldığımız yoğurtlardan kullanıyorum sadece tatlı olmasına dikkat ediyorum.hazırladığın mama çok sıcak olmayacak ama çok ılıkta olmayacak.sonra kavanozu 3-4 kat havluya sarıp birde sofra beziyle iyicene sarıyorum bir gece bekletiyorum sabah çıkarıp buzdolabına koyuyorum çokta güzel oluyor kıvamı.

cssa yemeyince yemiyorlar.
benimki de 2 haftadır çorba içmiyor, hiçbir türlüsünü.
bıraktım artık vermiyorum.
3-5 gün yemesin gene denerim.
sende bırak bir süre sonra tekrar denersin.
bende öyle yapayım canım bi süre ara vereyim bakalım yer inş kuzucuklar cokacimcoook

bir kaç gün ara verdikten sonra yemezse bide mamayla deneyeyim saol cnmmm alkisalkisalkis

emdi biraz canım..
sabah kustu bi posta az önce yine yedirdim şimcik uyuyo
insallah on uda geri iade etmez

inş cnm zor iş valla bebiklerin hastalığı Allah yardımcın olsun olumunekankayizsmile

Herşey onların mutluluğu için canım zemuszemus kaynana olcaz herhalde şimdiden övmeye başlayalım kendimizi.zaten senin kızın yanına ancak benim oğlan yakışır başkası hiiiç yakışmaz. kaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

kızım bilir yanına yakışcak mı yakışmıycakmı buldun güzel tontik kızımı kaçırmazsın tabiaklinialirimsmile

bizde kalabalığz hep misafrmz olur bi an benzettim canım .bağlı olmak çok güzel
gunaydın kızlar., ne var ne yok bakalım...ne havadisler var acaba?

mrb kızlar nasılsınız

günaydın kıssslarrr

ne eltiymiş sanırım şeyi altından :roflol:taa oralara kadr götürtüyor kendileri .sinir oldum o kadına şimdi varyaaaklava:

slm şekerler nasılsınız julii gözün aydın emmiş seninki tadını alır o şimdi merak etme devam eder inşallah bizde gelişme yok hala kaşığı görünce öğürüyo çok üzülüyorum napıcaz bakalım böyle

benim kız sütaşın benim yoğrdumunu yedi heryeri kırmızı oldu
sonra başka bi markanın normal yoğurduna kattım pekmezle yedi kızarıklık olmadı
bi kaç gün sonra hadi dedim o allerji yaptı sütaşın normal yoğurduna kattım denemk için ondada kızrdı pul pul yani benim kıza sütaşın yoğurdu yaramıyor
daha hiç sütaş vermedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…