2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

esmer onu geçen ayriste yaptı tepesine tam geçiyorduki yakaladım ne agladı ama eşimde taklidini yapıyor bi saat gulduk onaa..eşim diyoki face tarlam varya orda koyun inek sesi sürekli geliyoya çocukda öyle aglamaya başladı senin yüüznden diyo.ama öldük gülmekten o nasıl aglamaydı öyle bilmem:)eevvvv meeeee evvvvv ögggggggggggg dieee.

ecrin eşim çıktı canım işten.
evde ayaza nakıyor hafta başından beri, bir yandan da iş arıyor.
1 ay içinde bulamazsa feci battık. akannehir

çabuk bulur umarım benimki 5 ay oturmuştu da allahım hatırlamak bile istemiyorum yeni doğum yaptığım zamanlar.inşallah senin eşin çabucak istediği gibi bir iş bulur

ecrin öyle hemn istafayı verip çıkma gibi lüksümüz yok bizim
benim en azından bi evim olsa çıkardım ama şuan ev alana kadr çalışmak zorundayım
buğlemin okuluna başlamadan ev alıp ödemek istıyorum herşey onun için ve beim gelceğim için 7 senedir çalışıyorum en azından 5 sene daha çalışıp sonra ayrılmak istıyorum 2.bebeğimde evde olmak kızımın okuluyla ilgilenmek istyorum
şu konuda sana katılıyorum asla yaranamazsın ne erkek milleine ne ailesine
ama ben eşim için çalışmıyorum kendi yaşlılığım ve çocuğumun geleceği için çalışıyorum ve her defasında bunu ailesine ve kendine vurguluyorum

cadı geçmiş olsun kaynatan inş bir an önce iyileşir
çağanada geçmiş olsun allahtan bi yerine bişey olmamış allah korumuş ilk siftahı açtın hadi bakalım

laaa topige bakın ne komediyiz:))
eşinden dertliler
kayınvalidden dertliler
eltiden dertliler
evine gitmek isteyen oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

sorma bizm topik alem vallaha herkes ayrı bi dertte burda yazıyoruz içimizi boşaltıyoruz işte

ecrin senin eşinin benzetmesine çok güldüm ayrisn ağlaması hakkında ne komik yorum yapmış

hayırlı güzel haberler gelsin inşallah en kısa zamanda

esmer inş.bulur ya..kiramı sizin ev?baban destek çıksın canım bulamazsa:))

inşallah canlar.
ecrin babam olmasa açlıktan ölmüştük zati biz.
adam birini evlendirdi nüfus azaldı sandı 3 kişi olarak geri döndü gidende :roflol:
annem zaten Ayaz'ın herşeyini alır, Allah razı olsun onlardan

esmer onu geçen ayriste yaptı tepesine tam geçiyorduki yakaladım ne agladı ama eşimde taklidini yapıyor bi saat gulduk onaa..eşim diyoki face tarlam varya orda koyun inek sesi sürekli geliyoya çocukda öyle aglamaya başladı senin yüüznden diyo.ama öldük gülmekten o nasıl aglamaydı öyle bilmem:)eevvvv meeeee evvvvv ögggggggggggg dieee.

:roflol:

çabuk bulur umarım benimki 5 ay oturmuştu da allahım hatırlamak bile istemiyorum yeni doğum yaptığım zamanlar.inşallah senin eşin çabucak istediği gibi bir iş bulur

ayy inaşllah canım.
bende ilk gebe kaldığımda gene işsizdi kocem. :1no2:

tazminat fln almadımı esmer kız inş.bulur biran önce.

1 senesinin dolmasına 20 gün kala çıkardı şerefsizler.
kıdem alamadı, ihbar zaten alamazdı önceden haber verdiler.

esmercim eşin inş en kısa zamnda iş bulur allah yardımcınız olsun

amin canım inşallah

100 cc muhallebi ile yarım şeftaliyi karıştırıp veriyorum çok degildir dimi?bu kız muhallebiyi çok seviyor kahvaltıyı delf senin dedigin gibi yaptım yine zorla yedi yarısı kaldı bile..
sinemis inş.ev alabilirsiniz ozaman canım..ben geniş dubleks ev isitoyrum güzel araba istiyorum 2 dönüm denize yakın tek katlı ev isityorum meyve bahçeli ekip dikcem sonra yurt dışında bazı yerlere gitmek isityorum ayris büyüsün onunla karşılıklı kahve içmeye gidelim istiyorum benim çok çalışmam gerek sanırım:))kaydirigubbakcemile3
çok şükür halimize allah beterinden korusun..olur zamanla inş..

oferta ri....anlamaz hemde hiç bişiden sen kendini yıprattıgınla kalırsın..bunlar ayrı bir kavim böyle bi millet görmedim ben:))
cadı geçmiş olsun düşmüş çagan..
kayınpederede geçmiş olsun ne ameliyatı olcaktı?eşin tek çocukmu görümce elti yoksa??
anam ecrinn maşallah benden hızlısın soru babında:))))
yanıtlayım seni kaynatam 15 sene önce trafik kazası geçrmiş sağ bacak ve kalça platinli kalçadaki platiini tutan beton çatlamış yeniden platinini değiştircekler ameliyyattan çıkmış ayılmasını bekliyolarmış
eşim tek çocuk kaynanamın olmmamış 10 sene sora eşim olmuş dahada olmamış
geçmiş olsun canım
saol canım
inşallah iyi haberler gelir canım çok geçmiş olsun
saol gözüm allah razı olsun
cadalozcum geçmiş olsun canım
merci şekercim
cadı geçmiş olsun kaynatan inş bir an önce iyileşir
çağanada geçmiş olsun allahtan bi yerine bişey olmamış allah korumuş ilk siftahı açtın hadi bakalım
saol hacı evetişyki kanepeden düştü benim bazadan düşse şansı yoktu hem baza zaten yatak devasa büyük küttt ayy rabbim kayırsın şimdi iki vasıtadeğiştirip kaynatamın yanına gitcem gürhanı sayıklamış kaynanam aradı ayy çok severim kaynatamı kız bi sofraya otururuz bebek gibi gürhanı yesin diye herşeyi tıkar ağzına ayy inşallah hemen iyi olur gidicem zaten yanlarında kalcam 10 gün kadar bakcem kendisine bana hiç kaynatalık yapmamıştır gürhana hamileken eşim askerdeydi hergün çekmeceye haşlık bırakırdı bana allah razı olsun ikisindende bidaha hacılık nasip etsin herne kadan oğullarına arada gıcık olsamda ikisinide severim yeri gelmiştir annemin yapmadığı fedakarşığı onlar yapmıştır ayy ben duygusala bağladım pöhhhhh

100 cc muhallebi ile yarım şeftaliyi karıştırıp veriyorum çok degildir dimi?bu kız muhallebiyi çok seviyor kahvaltıyı delf senin dedigin gibi yaptım yine zorla yedi yarısı kaldı bile..
sinemis inş.ev alabilirsiniz ozaman canım..ben geniş dubleks ev isitoyrum güzel araba istiyorum 2 dönüm denize yakın tek katlı ev isityorum meyve bahçeli ekip dikcem sonra yurt dışında bazı yerlere gitmek isityorum ayris büyüsün onunla karşılıklı kahve içmeye gidelim istiyorum benim çok çalışmam gerek sanırım:))kaydirigubbakcemile3

muhahhahahahahah daha ne istiyon sen yeme içme uyma mıçma belkim bi kısmını alusun oda şirket sahibi dfalan olarak çalışırsan:)) muhahahahah ben okadan çok şey ietemiyom sıfır bi araba bide yazlık
esmer inşallah kucan iş bulur bacım dualarımız siznile

ii bakalım cadı geçmiş olsun.düşkündür kayınvalide peder size ozmana hemde çocuklara..
evim var ama çok küçük beee cadı..yazlıgımda varda ben başka ege tarafında istiyorum:))sen şirket lazım diyon öylemi tüm bunlar olabilir ozaman cadı çunku biizm aile şirketimiz var bende ortagımya:)))))))))))))))):roflol:

inşallah canlar.
ecrin babam olmasa açlıktan ölmüştük zati biz.
adam birini evlendirdi nüfus azaldı sandı 3 kişi olarak geri döndü gidende :roflol:
annem zaten Ayaz'ın herşeyini alır, Allah razı olsun onlardan

:roflol:

ayy inaşllah canım.
bende ilk gebe kaldığımda gene işsizdi kocem. :1no2:

1 senesinin dolmasına 20 gün kala çıkardı şerefsizler.
kıdem alamadı, ihbar zaten alamazdı önceden haber verdiler.

amin canım inşallah

esmer harbiden şerefsizlermiş işte millet böyle köşe oluo milletin hakkını yiye yiye.bulur bulur iş için rahat olsun.

daha önce hic 100 cc muhallebi verdinmi bana soracak olursan çook değil ben 130cc fln veriyorum çünkü muhallebisini.yemezse kalanı sen yersin kaydirigubbakcemile3 canım hıdrellezde gül ağacının altına bu isteklerinin hepsini çizseydin belki tutardı kaydirigubbakcemile3 senin arkan sağlam kızım baban yapar sana bir dubleks ev

anam ecrinn maşallah benden hızlısın soru babında:))))
yanıtlayım seni kaynatam 15 sene önce trafik kazası geçrmiş sağ bacak ve kalça platinli kalçadaki platiini tutan beton çatlamış yeniden platinini değiştircekler ameliyyattan çıkmış ayılmasını bekliyolarmış
eşim tek çocuk kaynanamın olmmamış 10 sene sora eşim olmuş dahada olmamış

saol canım

saol gözüm allah razı olsun

merci şekercim

saol hacı evetişyki kanepeden düştü benim bazadan düşse şansı yoktu hem baza zaten yatak devasa büyük küttt ayy rabbim kayırsın şimdi iki vasıtadeğiştirip kaynatamın yanına gitcem gürhanı sayıklamış kaynanam aradı ayy çok severim kaynatamı kız bi sofraya otururuz bebek gibi gürhanı yesin diye herşeyi tıkar ağzına ayy inşallah hemen iyi olur gidicem zaten yanlarında kalcam 10 gün kadar bakcem kendisine bana hiç kaynatalık yapmamıştır gürhana hamileken eşim askerdeydi hergün çekmeceye haşlık bırakırdı bana allah razı olsun ikisindende bidaha hacılık nasip etsin herne kadan oğullarına arada gıcık olsamda ikisinide severim yeri gelmiştir annemin yapmadığı fedakarşığı onlar yapmıştır ayy ben duygusala bağladım pöhhhhh

helal olsun onlara bak bnde duygulandım şimdi .elinden geleni yap o zman ne denebilrki .bend ehep kaynatam olsun isterdim kendisi eşim 5 yaşındyken vefat etmiş
evlendim .sadece 1 kez rüyamda gördüm oda ilk defa hamile olduğumu kaynanama söylediğim gün kaynanam hiç tepki vermmeiş ne sevinmişti nede hayırlısı olsun demişti hiç unutmam o gece çok ağlamıştım üzüntümden gece ise rüyamda gelip bana sarılmış hayırlı olsun kızım hayırlı evlat olacak kızın olacak demişti o anı hiç unutmam .sadece eşimele kendi anneme anlattım
sende eğer iyiyseler elindne geleni esirgemi inş bir an önce iyileşir

bacım senin sırtını dayamışsın babanın şirketi var orda evin var eşinin evi var ooo sen tabi çalışmazsın .inş en kısa zamnda sende alırsın bu dubleks evi allah herkesin kalbine göre versin

X