2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Cssa kız ısırıyormu parmağını fln ayy yerim ben onu.

allahım büyümüşler akıllanmışlarda oyun isterlermiş bunlar bizi suya götürüp susuz getirirler. ebat olarak bakmayacan şekerim ay ve gün olarak abileri ayaz.
eet cnm ısırıo hemde nasılll:)

YA KIZLAR PEKİ BİZE YAPMADI...çok ilgili bzm sağlık ocağındakiler sağolsunlar hatta bu ağızdan olan aşıyı ben sormadan direk hemşiremiz kendisi söyledi...bu ay dan itibaren sağlık bakanlığı göndermedi yapılmayacak dedi...ve bize yapılmadı...
ayça araban hayırlı olsun cnmm
biz yaptırdık pazartesi günü

işte şekerim sen saçını süpürge ettiğin ve hep alttan aldığın için kıymet bilinmezsin biraz cazgır olsan bak senden kıymetlisi olmaz insan oğlu onu pohpohlayanı değilde tepesini edeni daha çok sever kıymet bilir yaşayıp öğrendiğim bişey buda benim
kesinlikle katılıyorum :hulya:
esmer babalar öyle düşünmez merak etme..
bencede :KK1:
cadı geçmiş olsun acil şifalar cnm
esmer inş yakında bulur iş kocikin olumunekankayizsmile

posi ben üzülürüm ve sinir olurum böyle şeylere kimseye hakkımı yedirtmem ben çok fenayım:))babam bile olsa affetmem..haksızlığa gelemem ben.herkesin hakkı herkese verilmeli..

süt sağdım geldim 120 ml çıktı bu sefer iyi sevindim sabah niye öyle anlamadım hala ama galiba sütüm azalıyor gitgide.

daha 2 saat var işten çıkmaya çok sıkılıyorum bugün ben.

mervetalha ben de kızıma iki gündür elma suyu veriyorum,
ilk gün 10 ml verdim dün 15 ml,ben suluğuna koyup öyle veriyorum,
ne çok sevdi ne de sevmedi,cork cork olmasa da yavaş yavaş içti,
bugün yine elma verecem,
yarında havucu denemeyi düşünüyorum,

ben korkağım çay kaşığı verebildim akşam havucu deniyim söylerim sana

olm oferta varya hergün kurtlandırıyon beni sıkıldım deyip.
biri sıkıldım deyince benim de aklıma sıkıldığım geliyor iyi mi :roflol:

çok sinrliym iyiki iizn alıp gitmemişim bankanın birine uyuz oldum sabh 9:30da çektiğim bi eft talimatı bu saat oldu 5 defa tekrar faks çekip her defasında aramama rağmen hala hesaba geçmemiş üstelk 16:00ya kadr geçmezse mahvoldum mal alamam .bankayı arıyorum lay loylom konuşuyorlar çıldırcam benyaa en sonunda patladım .

ecrin öyle hemn istafayı verip çıkma gibi lüksümüz yok bizim
benim en azından bi evim olsa çıkardım ama şuan ev alana kadr çalışmak zorundayım
buğlemin okuluna başlamadan ev alıp ödemek istıyorum herşey onun için ve beim gelceğim için 7 senedir çalışıyorum en azından 5 sene daha çalışıp sonra ayrılmak istıyorum 2.bebeğimde evde olmak kızımın okuluyla ilgilenmek istyorum
şu konuda sana katılıyorum asla yaranamazsın ne erkek milleine ne ailesine
ama ben eşim için çalışmıyorum kendi yaşlılığım ve çocuğumun geleceği için çalışıyorum ve her defasında bunu ailesine ve kendine vurguluyorum

aynen bende senin gibiyim sinemis bende ilerde çalışmayı düşünmuyorum
2 ci ye kendim bakmak istiyorum allah nasip ederse

çok sinrliym iyiki iizn alıp gitmemişim bankanın birine uyuz oldum sabh 9:30da çektiğim bi eft talimatı bu saat oldu 5 defa tekrar faks çekip her defasında aramama rağmen hala hesaba geçmemiş üstelk 16:00ya kadr geçmezse mahvoldum mal alamam .bankayı arıyorum lay loylom konuşuyorlar çıldırcam benyaa en sonunda patladım .

ay bu bankalara bende gıcık oluyorum ayy canım inşallah halledersin işini.

bankada çalışan herkesi kastetmiyorum ama harbiden bu bankada çalışanların bir kısmının beyni çalışmıyor seçmece koymuşlar hergün biriyle atışmasam olmuyor.inş.geçerler parayı benim başıma öyle bir olay geldi kredi kapatılacaktı para transferi yapmamışlar ben yaptılar biliyorum aradımki yapmamışlar fırca yedim onlar yüzünden ben

ii bakalım cadı geçmiş olsun.düşkündür kayınvalide peder size ozmana hemde çocuklara..
evim var ama çok küçük beee cadı..yazlıgımda varda ben başka ege tarafında istiyorum:))sen şirket lazım diyon öylemi tüm bunlar olabilir ozaman cadı çunku biizm aile şirketimiz var bende ortagımya:)))))))))))))))):roflol:
anam büyük evinde işi bitmiyo memleketten evim 160 metrekaredi sayesinde bel fıtığı oldum şimdi evim 90 metrekare kutu gibi yetiyo şükrolsun kendimin ya yetiyo vallaha bende istiyom egede bi yazlık pöhhh olur be allah büyüktür
helal olsun onlara bak bnde duygulandım şimdi .elinden geleni yap o zman ne denebilrki .bend ehep kaynatam olsun isterdim kendisi eşim 5 yaşındyken vefat etmiş
evlendim .sadece 1 kez rüyamda gördüm oda ilk defa hamile olduğumu kaynanama söylediğim gün kaynanam hiç tepki vermmeiş ne sevinmişti nede hayırlısı olsun demişti hiç unutmam o gece çok ağlamıştım üzüntümden gece ise rüyamda gelip bana sarılmış hayırlı olsun kızım hayırlı evlat olacak kızın olacak demişti o anı hiç unutmam .sadece eşimele kendi anneme anlattım
sende eğer iyiyseler elindne geleni esirgemi inş bir an önce iyileşir
ayy kız tülerim ürperdi vallaha demekki adam iyimiş rüyana girmiş şimdi çağana muhallebi pişirdim gidiyom bacım hazırlanıyım vallaha herzmana diyolarki oğlumuzdan görmediğimiz ilgi alakayı senden görüyoz ama arkamdan ne dirler bilmem ama şimdiye kaaa hep ii şeler duydum:))

meraba mercan baba muhahaa bi ara böle espri yapardık aklıma geldi:)

kizkaz 29 dereceye diyor nette ama ben 40 mis gibi hissediyorum, cookk sicak demin dus aldim tekrar girsem yeridir yani
yusufu da yikiyim bari yazik anne sicak terledim diyemiyorki:emir_bebek:

aranızda neşeli mutlu birileri varsa bana moral versin ne olur güzel şeyler anlatın bana hadi çoookkk sinirliyimmm çooookkkkkk

selamn kızlar biz geldik..juliyle güzel bi gün geçirdik..

oferta canım bu erkekler böyle kendi aileleri söz konusu olunca dünya duruyo..
esmer ayaz kaplumbağamı olmuş..yerim ben onu..

utkuda dün akşam koltuğun kanarındasn tutup 20,30 saniye falan kendisi ayakta durmuş..babası bi heyecanla beni çağırdı ama bana o kadar uzun durmadı

selamn kızlar biz geldik..juliyle güzel bi gün geçirdik..

oferta canım bu erkekler böyle kendi aileleri söz konusu olunca dünya duruyo..
esmer ayaz kaplumbağamı olmuş..yerim ben onu..

utkuda dün akşam koltuğun kanarındasn tutup 20,30 saniye falan kendisi ayakta durmuş..babası bi heyecanla beni çağırdı ama bana o kadar uzun durmadı

oyyy maşallah utkuya yakında yürücek maşallah benimki hala doğru düzgün oturamıyo bile :)

aranızda neşeli mutlu birileri varsa bana moral versin ne olur güzel şeyler anlatın bana hadi çoookkk sinirliyimmm çooookkkkkk

ne oldu ki blieness,
ben de demin yusufu yikadim üstüne masaj yaptim bi kikirdedi bi kikirdedi
kendi küvetinde de otururken bi oyana bi bu yana kayiyor, ayaga kalkmak istiyor suyun icinde, resmen savastik
simdi de o yüzüstü dönüyor ben ceviriyorum o dönüyo ben ceviriyorum tekrar ayni seyleri yapmaya geri döndük yani

X