2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

yanlış program olamaz.
40 derece programı işte, anlamadım valla.

ben nasıl ayarlayam işleri bacım. patrona söyleyem ayarla işlerini ben buluşmaya gidecem mi diyim
daha yeni tatilden geldim süresiz taile çıkarır adam beni valla akannehir

bende ezdirmemeye çalıştım ama evliliğimin ilk 8 ayı burnumdan geldi o kadın yüzünden

valla aynı şeyleri yaşıyoruz benimde kaynım yakında evlenicek bende çok merak ediyorum bakalım napıcak
senin ki yine uzakta benim kiyle biz aynı semmtte oturuyoruz önce den çatkapı gelirdi artık gelemiyo...

kız bebekleri olanlara soruyorum arkadaşlar babaları altlarını deiştiriyor mu? benim eşim değiştirir genelde ama yaptırma diyorlar bana siz ne dersiniz yanlışmı yapıyorum..
benim eşim değiştirmez, altını açar beni çağırır
sadec sever ve bişiler yedirir başka da bişi yapmaz

çok etkilendim çok güzel bir yazı paylaşım için teşekkürler

senin için cumarteside buluşuruz canım ne olcakopuyorumnanaktan

hava karardı iyicene yağmurda var kasvet dolu heryer eve gitmek istiyorum artıkkkk.oğluşumu özledim.yemekte yok evde kolay bişeyler önerin ne yapayım akşama.

zaten adam doğru düzgün bişey yemiyor bide domates peynir koyarsam ne yapar acaba offf çokta ütüm var yapmam gereken şimdide eve gidince yapacaklarım yüzünden strese girdim

hımmm 6 aylık olucakmışız 1 hafta sonraalkisalkisalkishihoyyyt:dance::teytey:delikafaduldensositososito oleyyy

hava karardı iyicene yağmurda var kasvet dolu heryer eve gitmek istiyorum artıkkkk.oğluşumu özledim.yemekte yok evde kolay bişeyler önerin ne yapayım akşama.

domates çorbası, fırında kremalı patates yanına köfte
bana bunlar kolay geliyo benim eşimde tek çeşitle doymuyo

ya kızlar ben dün akşam adet oldum bugün fenayım bu iklinci düzenli adetim sanırım olıcam artıkımın.
ama canımı sıkan bi durum var ben 65tim şimdilerde 66 67 oralarda seyrediyorum ama acayip iştahım açıldı ve süper ötesi tatlı istiyor canım dün 1.5 kilo sütten sütlaç yaptım adam bi kase yedi şuanda hiç kalmadı sütleç(( yemekten ziyada tatlı haftasonu 2 sefer tulumba tatlısı istedim adam ikincide aşmı eriyon ne poh yiyon karı sen kafayımı yidin dedi ne oldu zayıflama dedi bende yalan oldu didim:)) biri beni durdursun yavv yardım edinn imdatt içimde canavar var sanırım:)))) ühühühühü

merhaba sabahtan beri baska yerlerde geziniyorum nette.
siz ne kaynatiyorsunuz
ben bu aksam yemek yapmicam esim 2 günlügüne Istanbula gitti is icin.
ben iki gün oglusumla yalnizim
cok da sicak bunaliyorum disarisi daha da sicak hic disari cikilacak gibi degil

yazı güzel ama burası çıkarılırsa daha hoş olabilir ((Ben Tanrı gibi insan yaratabiliyorum))tövbeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…