2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

oferta kardeşin annen falan yakınsa arada sırada onlardan rica et yemek yapsınlar ya da sen yokken ütünü yapsınlar olmaz mı?
ya da bebişe kim bakıyosa ona rica etsen bebek uyurken bişeyler yapsa

cadi, adet olmadan önce kilo alinir vücut siser ya bi kac güne kadar aldigin o bir iki kiloyu verirsin siskinligin gecer

cnm 2 gündür bende sürekli tatlı yiyorum 2. adetimi henüz olmadım ilkini geçen ay bu zamanlarda olmuştum inşallah 2.yide olurum
tatlı istediğin zaman nesfit ye azda olsa dur diyo

cadi, adet olmadan önce kilo alinir vücut siser ya bi kac güne kadar aldigin o bir iki kiloyu verirsin siskinligin gecer

ağzın bal olsun emi posii
ama bu içimdeki doymak bilmeyen canavar ne olcekk onada bi çaree yokssa geliyo cansimidi gitmememk üzere:)) ühühühühüh

yazı güzel ama burası çıkarılırsa daha hoş olabilir ((Ben Tanrı gibi insan yaratabiliyorum))tövbeee

yaa niye bir cümleye takıldınız ki?
ben yazının bütünü hoş olduğu için paylaştım.
zaten oradaki anlam Allah'a şirk koşmak değildir.
neyse..
yazı benim kalemimden değil, sadece beğendiğim için paylaştım.
eğer dökümünü alıp saklamak istersen orasını silersin, olur biter.

cnm 2 gündür bende sürekli tatlı yiyorum 2. adetimi henüz olmadım ilkini geçen ay bu zamanlarda olmuştum inşallah 2.yide olurum
tatlı istediğin zaman nesfit ye azda olsa dur diyo

şu kahvaltılık nestle nesfitm
i onuda jullidende duydum alıcam markete gidip deneyim bakıyım belküm zayıflarım ama ben emziriyom süt olurmu acaba tek nesfit yiyince bide oda var geri julide emziriyo emme

tam da browni intense yediydim.
iyi gitti muhabbetin üstüne kaydirigubbakcemile3

oferta kardeşin annen falan yakınsa arada sırada onlardan rica et yemek yapsınlar ya da sen yokken ütünü yapsınlar olmaz mı?
ya da bebişe kim bakıyosa ona rica etsen bebek uyurken bişeyler yapsa

canım annem var yakınımda zaten bebeğede o bakıyor ama kendi evinde bakıyor bide 63 yaşında zaten bebek canına okuyor birde iş yap diyemem ki ben ona.zaten hiç kıyamam ben anneme yapıyorum ne yapayım geç yatıyorum gerekirse.alıştım zaten ama bazen kendimi köle gibim hissediyorum ev iş çocuk üçgeni arasında

ewt cadıcım o nesfit ben bu aralar protein ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum eğer çok tatlı istersem nesfit yiyorum o yüzden sütümde bi problem yok ama benim sütüm zaten 1 aydır az

yazı güzel ama burası çıkarılırsa daha hoş olabilir ((Ben Tanrı gibi insan yaratabiliyorum))tövbeee

ofertacım haklısın ama kendini boğuluyomuş gibi hissetme şu çocuk işide evlilikte kadına zorluk valla erkeğin bişi yaptığı yok
çalışmıyorum ama inan çocukla bazen çıldırıyorum ama yine de kıyamıyo insan
zamanla alışıcaz...
ilk doğum yaptığımda çocuğu pusette unutup dışarı çıkmaya kalkıyodum şimdi çantamı evde unutup dışarı çıkıyorum baya ilerleme var dimi :))))))))

oyyy çok yoruldum yaa.bazayı kaldırdım bi uyku seti 2 nevresim 2 pike takımı bir battaniye çıkardım onları poşetledim yazlıga gitcek ama sanırım bana kamyon lazım mini.offf..su oldum şimdide foruma gidiyorum..görüşürüz..

tam da browni intense yediydim.
iyi gitti muhabbetin üstüne kaydirigubbakcemile3

bayılıyorum browni intense ye yaw
bu aralar tatlı yememeye çalışıyorum eşim beni sinir etmek isterse geçiyo karşıma açıyo bi paket intense afiyetle yiyo.... bana da azıcık ucundan veriyo çok istersem yerimseniben

nedir bugün basımıza gelen aksilik yaaa
öğleden sonra 2 kere cok fena kustu sonra birden ateşi 39 a cıktı
apar topar hastanye gittik...
boğazları enfeksiyon kapmış
antibiyotik verdi.ates düşürücü verdi
insallah tekrar ateslenmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…