2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

inşallah kolay geçer aşısı feyzacım ağlamaz buğlem tombiği temmuz 5tede bizim aşımız var
ecrin naber bacım nasılsın ayris nasıl
ay bugün burda acayip bun var şu çağan uyusada klimayı açsam börttüm yavvbu ne sıcak yavv

mrb kızlar. umarım herkes iyidir. biz oğlumla iyiyiz ama malesef artık beni pek emmiyor çerez niyetine oda sadece sağ göğsüm nedense solu tamamen bıraktı aç bile olsa almıyor anlamadım neden olduğunu bi tek uyurken kakalarsam oda uykusu ağırsa alıyor sol tarafı aranızda böyle olan yada nedenini bilen varmı acaba

selammm arkadaslar
geçmişi okumam mumkun degil:))

blue
benimkide solu daha çok emmiyor.havalardan mi nedir o da çok isteksiz.sutte yetmiyor mu artık bilemiyorum.çişi de çok azaldi.

bu ne sıcak ya..bayılcam şimdi..bi de spor yaptım bu sıcakta.anam ağladımafoldumbenmafoldumbenkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

selammm arkadaslar
geçmişi okumam mumkun degil:))

blue
benimkide solu daha çok emmiyor.havalardan mi nedir o da çok isteksiz.sutte yetmiyor mu artık bilemiyorum.çişi de çok azaldi.

valla bende anlamadım canım havadanmıdır nedendir ama kesinlikle istemiyor uyanıkken. zaten 1 aydır falan genelde oynuyordu solla iki üçgündürde hiç almıyor ağzına adama meme beğendiremiyoruz hayret bişey ya

oyy bu sıcakta temizlikte yapılmıyor yaww
pazartesi apartmnda temizlik günü erkes silkeleniyor sinir oluyorum bu duruma
ne gerek var süpür gitsin balkonum camlarım kıl tüy içinde...

bende aslında koltukları falan çeksem diye düşündüm sonr avazgeçtim:)belki silerim yinede ayris uyurken.

oyy bu sıcakta temizlikte yapılmıyor yaww
pazartesi apartmnda temizlik günü erkes silkeleniyor sinir oluyorum bu duruma
ne gerek var süpür gitsin balkonum camlarım kıl tüy içinde...

Evet hava çok sıcak siz yine evdedinz ben pantolonlu t-shırt daraldım sahuna gb iş yeri üff evde olsam bi short-askılı tamam .
evde olunca sabah iş yapcaksın 12ye kadr 12de bi duş sonra keyif çatacaksın ben pazar günleri öyle yapıyorum genelde

anam bi balkonları yıkıyım dedim çimmişten beter oldum bu ne yavv çağan uyuyodu hemen duşa girdim ne temizliği bee yapmam vallah tek dötümden değel heryerimden ter boşalıyo şimdi bi kahvaltı yapam sorada klimanın karşısında tv izlicem bide bu sıcakta üşütmüşüm sanırım kasıklarım çok ağrıyo
blue benimki iki göğsümüde emiyo ama benimde sağ göğsümde nedense süt birikimi daha çok oluyo 2 solu emzirirsem 5 sağ emziriyom

delf aşılarınız hayırlı olsun,inş. ateş yapmaz..
esmeralda ayazıma geçmiş olsun,inş. çabucak iyileşir,dikkat et cnm..
feyza beril iyi,dr antibiyotiği 14 güne tamamlayalım dedi 6 gün daha verin dedi ama biz tekrar başlamadık,bu akşam başlarım heralde,çünkü hala arada öksürüyor ve hırıltısı var..
öğleden önce emzirmeye gitmiştim çok az emdi uyudu,
şimdi tekrar gidecem..
cadı üsülme cnm:teselli:
annen gene gelir ,olmadı sen gidersin,yakınsınız ne de olsa
gürhan da gelir cnm,acuk tatil yapsın çocuk..

yavv aynen ecrin benimde çok uykum var ben şimdi yatarım serinde mayışırım çağan uyanırr pöfffff

mehlikacım sanada geçmiş olsun berilcik hasta sanırım çağanda çok kullandı antibiyotik sıkma canını hala bizim öksürüğümüz hırıltımız oluyo doktor ciğerlerde boğazda bişiy yok alerjk bide çok terliyo diyosun ondan olur diyo gecede 6 sefer 7 sefer pıjaa değiştiriyom o derece yani ve sıksan suyu çıkar üstündekilerin nasıl bebe anlamadım
annem gelicek gene zaten bu hafta turla trabzona geziye gidiyo 15 gün sora gene gelirim dedi
gürhan orda mutlu babaannesinin kapısının önü çocuk parkı mahalledede yaşıtı arkadaşı çok var hep dışarda sıkılmıyo yanii denize gitme zamanımıza kadar orda sora gelicek bu tarafa gene gidicek tatilde özgür yani istediği yerde kalabilir anneanne teyzede orda kapı çok
bende kalmayı çok istiyom ama eşim yakın zaten sıksık götürüyom ben seni diyo ama düngece moralim çok bozuk diye haftaya götürürm 1 hafta kalırsın dedi bende güldüm bakalım

benimki de öyle yapmisti,

cadı çaganı çıtçıtlı badiyle aytır giydirme pijama falan ben öyle yapıyorum altına minik bir şort tamamdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…