2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

feyzae duygulandım be bacım harika olmuş

esmer nerde buluşcanız beee:mymeka:
gerçektenmi sağol canım yeni yapmaya başladım daha eklenecek çok şey var.beğendiğine sevindim
ayyy feyza ağla ağla bi hal kaldım yaa :2:

neye ağladın bacımı

sorma kusur bırakma orayıda hallettin hemi.ayazıma iyi bak çok gezme bebeyi hasta etme çocuk ateşli hala ankamoll derdinde bu karı
dikket et bebeme

günaydın kızlar,dün gece coşmuşsunuz oku oku anca bitti,
üstüne arkadaş aradı onunla konuş derken bu vakit oldu yazamadım,
benim bilg,çoklu uzun mesaj göndermiyor,tek tek göndereyim dedim 2 mesaj gönderdim gene devam edemedim,
neyse şimdi kızımın yanına gidecem gelince cevaplara devam edeceğim inş.

feyza bloğu okudumda pek bi duygulandım..
esmerim güle güleeee...
benim zırlak uyandı....

günaydın canımmm
geliyr sorma 2 ay evde çile başlar bakalım neyse buğleme kafayı sararsa beni pek takmaz
kız çocuğu olmamış ya ona taktı telfonda bile sesini duydukça kahkahlar atıyor görsen sevinçten
buğleme görse ayılıp bayılcak
ayris nasıl

esmer gezecem ayagına hasta ettin nan bebeyi:))
feyza en yapmış duygulkandık yazmışsınız merak ettim..

geçmiş olsun canım ayaz a
esmer gelmeyi çok isterim kardeşim o gün çalışıyo ona bıraktırıcam kendimi kabul ederse
sen sced e söyle saati kararlaştırın olurmu
betiy de gecekmi kaç kişiyiz

kanka yaa neden böyle oldu ben ek gıdada hiç katı bişey bile vermedim ve verdiğim şeyler hep aynı önceden yapıyodu

feyzae inşallah yapar

haklisin ama iste napalim hep kaynanam yüzünden alistirdik ikinci bebeye artik daha dikkatli olucam.

ins. güzel yapar ben de bulsam birini ne güzel olurdu evin her tarafi koca koca camlar nasil silcem onlari ben. daha evin yer silme süpürme isini yetisremezken mafoldumben
gunaydın kızlar. aşılarımızı olduk geldik
hayirli olsun canim, gecmis olsun.

BUĞLEMİM

kızlar bnde blog yapmaya başladım nisan ayında çatım ama yeni fırsatım oldu
hamilelik ve 6.ay bilgilerim kaldı
birde eşimi ve beni tanıtan blog kaldı bi bakın bakalım nasıl olmuş
bakalim bakalim ilk buldugum firatta canim bakicam. ya herseyin yaninda bi de bunlara vakit ayirabiliyonuz ya helal olsun, kiskaniyorum sizi.
Gecmis olsun esmercim, ins. gecer kendiliginden.
zeytinyagi verebilirisn bir de alttan fitil verebilirsin.
kaydirigubbakcemile3 en uzun gün bugün dogru yasa yasa bitmez yerimseniben
ayy ins. benimki o kadar uzun süre istemez sallanmamyi. hep salak kaynanam yüzünden oldu kucagina alma kucaga alisir is yapamazsin isler ogluma kalir diye pacasi tutustu bebeyi susturmak icin kucaga aldirtmadi bebek arabasinda salladi evin icinde cadi ne olcak. ben de senin gibi ikinci bebede akillanirim ins.

benim annemlerde sabun kullanirlarmis eskiden, bize hep öyle yapmislar yani

feyza çok güzel olmuş blog...bayıldım ...
24 aralık bnm doğum yaptığım tarih...
bnm ece de 28 aralıkta hastaneye yattı sarılıktan..kontrole gittiğimizde 19tu sarılık derecesi...
bana söyleyememişlerdi yatış olacağını eşim söylemişti..bende aynen senin gibi çok kötü oldum..eve geldiğimde yastığına sarıldım..ağladım...2 gün kaldı ece de..

feyza bloğu okudumda pek bi duygulandım..
esmerim güle güleeee...
benim zırlak uyandı....

yazdıklarım nerey gitti anlamadım alıntı yapmıştım
benim bura yoğun hem kk hem bura hem msn trfaik karıştı anlayamdım bugün benim jeton kareli basmadı kafam
ilk anlamadım

tutku sağol cnm....
ecrin valla gidecem yazlığa ohhh canıma değsin:1closedeyes:
esmer geçmiş olusn cnm ya...
esra oh ne güzel valla...
HOYA kadriye ablayı ben uzun zamandır görmedim...en son buraya yazdığına 1 ay olmuştur yani o zaman iyiye gidiyor demişti...
delf ağladımı egecik...

selam kızlar günaydın nasılsınız ben yalnızım( oğlumda annemde gittiler ay dün onları köprüye bıraktık dünden beri bunalım takılıyorum ev samsun bana dar geliyor 1 aydır alışmışım annemin varlığına çok koydu bana bide üstüne gürhanda babaannesi gile gitti tatil yapmaya kaldık çağanla bir başımıza
sizler nasılsınız geçmişe bakmadım bakmaya kalksam bir hafta sürer zaten
bi yaramazlık yoktur inşallah

Esmer
Cokgecmis olsun Ayaz a.

Semihacim
Ek gidaya gectiniz mi yoksa sadece anne sütü mü eger sadece anne sütüyse korkma biz 11 gün yapamadik kakayi doktor 4 hafta normal dedi sonunda kaka olmadi ben ek gidaya gectim sebze corbasini yemesiyle cikmasi bi oldu.Sonrada devam ettik simdi iyiz.

işlerim yoğun evdede temzilk var ama fırsat buldukça yapıyorum ilerde açıp baktığında görecek herşeyi
şimdi ultrason tarhleri -dr belgelerim evde onrıda ekliycem bikaç bişey daha var sende yap hep anı kalıyor

sorma hatrlamk dahi istemyorum benim 24dü düşünsene çok zor geçti o 2 gün

gülerek kavuş canım bunaldıkçe kendini işe ver gitsn ancak öyle atlatrsın kkya takıl üzülme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…