2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ceyce sorma çok zıt yönlerimiz var birde yaş ile alakalı adam 37 yaşında benb 27 tabi oluyor böyle şeyler..
ayris 3 saattir uyuyor uyanmadı yaw.dışarı çıkcaktık guya.

mehlika iyi yapmışsınız sevinir çocuklar..kaç yaşındaki okadar küçük kardeşimi var eşinin.

ceyce sorma çok zıt yönlerimiz var birde yaş ile alakalı adam 37 yaşında benb 27 tabi oluyor böyle şeyler..

boşver daha iyi işte birbirinizi iyi idare edionuz.maşallah ayrise kerem hayatta üç saat uymaz maksimum yarım saat.

kimi uyumasından dertki kimi uyumamasından,
ecrin ayris gibi bebek duymadım görmedim..
kendi kendine uyuyor,oynuyor...
senin ki bebek değil melek melek..
maşaallah ayrise

mehlika iyi yapmışsınız sevinir çocuklar..kaç yaşındaki okadar küçük kardeşimi var eşinin.

biri 11 yaşında diğeri 9,
ilköğretimdeler daha,
hoş 11 yaşındaki en küçük görümcem(komik oldu görümce) boyu benim boyuma ulaşmış 1.58 miş sıpa,ayak numarası da 38..
eşimin ailesindekiler hep uzun ben bücürük kaldım onların yanında..
9 yaşındaki de erkek yani kaynım yani,
büyük görümcemin biri,büyük dediğim 20 yaşında berile bakmaya gelecekti ama ben rahat gidip geliyorum işe artık,
1 ay daha berili getirip götüreyim,6 ay bitsin ,sonra gelmesini istersem getirecek eşim..

bluu seni gördükçe aklıma kabak tatlısı geliyor,hala mahçup oluyorum:kedi:

:)) koca 9 ayda tek bişeye aşerdim oda kabak tatlısı :))
bu arada geçmişi okumaya çalışıyordum canım geçmiş olsun prenses rahatsızmış. en kısa sürede iyileşir inşallah

uyandı kızım yogurt yedi cicibebli pekmezli altınıda aldık oynuyor şimdi..bayagı kuçukmuş kardeşleri ya tuhafıma gitti ne bileyim benim eşimin en küçük kardeşi 32 yaşında delikafadulden:roflol::roflol::roflol:
maşallah kızıma valla bana zorlugu yok..besmeleylen adapla yaptım ben bebeyi kızım:)

waoovvv maşallah ayrise benimki gece bile aralıksız 3 saat uyumuyor. bunun sırrı ne ecrincim. ulaş gündüz 40 dk - 1 saat en fazla gecede 1-2 saat uyuyor benim velet uykuyu sevmiyecek galiba

canım ya bizimkiler aynı zamanda doğmuştu. yoğurdu pekmezi cicibebeyi dr un mu önerdi yoksa sen kendinmi başladın. ben daha hiç vermedim bunları. sadece ek olarak kavonoz mamalarından veriyorum. acaba çocuk aç kalıyoda ondanmı bu kadar çabuk uyanıyo şimdi senin yedirdiklerini duyunca benimki aç olabilir diye aklıma geldi

:)) koca 9 ayda tek bişeye aşerdim oda kabak tatlısı :))
bu arada geçmişi okumaya çalışıyordum canım geçmiş olsun prenses rahatsızmış. en kısa sürede iyileşir inşallah

iyi canım şükürler olsun bi kaç gündür çook yoğundum giremedim
sen nasılsın beril nasıl iyleştimi ?
sağolun kızlar,beril iyi ama arada öksürüyor ve hırıltısı oluyo,6 gün daha antibiyotik kullanacaz,ben de büyük oran da iyileştim hamdolsun,

kayınbabam 62'li,kaynanam 40'lı yaşlarda vefat etti,Allah kabrini nur,mekanını cennet etsin:Saruboceq:
en büyükleri benim eşim o da 31 yaşında..

ya kızlar pazar günü kahvaltı yapıyoruz
taha da yanımız daydı ahududu reçeli vardı
parmağımın ucuyla çok az verdim
buda ağladı bida ver diye tekrar verdim bidaha istedi hoşumuza gittik
bi çay kaşığını geçmemiştir verdiğin aradan 15 dk geçti
taha nın yüzü benek benek kırmızı oldu nasıl vicdan azabıgeçtim vermeseydim diye
kırmızılıklar o kadar hızlı çoğaldı ki emzirdim uyudu yarım saat sonra hepsi gitti ama
çok endişelendim

acaba ahududuya mı alerjisi var yoksa sıcakta tatlımı ağır geldi

blu canım dr bize meyve yogurt muhallebi dedi,ben cici bebe ekledim zaten 10 gun sonra çorbalara geçicez dedi dr.ben artık sütün yetmeyecegini onları tok tutmayacagını düşünüyorum o nedenle ek gıda şart.kavanoz zaten vermiyorum kendim yapıyorum..mama bile artık tok tutmuyor ayrisi farkediyorum.
yapı olarakta zaten sakin bir çocuk ayris ama sallama vs gibi şeyler hiç yapmadım kendisi uyuyor biberonu veriyorum..

mehlika ee çocuklara kim bakıyor ozaman??

3 tane dr değiştirdim bide sağlık ocağı bi tanesi bile ek gıda vermedi yahu ne meyva ne yoğurt ne başka bişi bu arada ayrisin kilosu ne kadar

geçen ay 7500 du blu..ama artık geçmelisin bence çunku sonra reddediyorlarmış tadımlıkda olsa ver zor bişey degil evde şeftali kayısı suyu sık ver bakalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…