2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhabaaaa.
bi öpem dedim Ayaz uyurkene. geldiğimizden beri çok hastaydı dün akşam düzeldi ancak.
herkesler iyi değil mi bir sorun yok kimsede.

yaa sced'in telefon numarasını bilen var bana bi özel mesaj atsın lütfennnnn.

eydir feyzacım kızımda uykuda
sen nasılsın tospiş nasıl...
gectinizmi ek gıdaya

evet canım yeni geçiş yaptık son bir hafta oldu .meyve püresi-çorba ve yoğurt veriyoruz
biraz kabızlık çektik halada devam
yalnız buğlem hem ek gıdayı yyor hem emmek istyor hemde mam yiyor bu gidişle şişecek damağı kızmak diye bi tabir varya aynen öyle illa ya mama yada emecek
galiaba diğerlerini ek gıdaları arasıcak sayıyor bizimki :roflol:

hafta sonu niğdedeydik kaçamak yaptık geldik anneannemde
bayağı yorulduk kiraz ve kayısı topladık buyrun ikram edem
ne var ne yok bakalık kızlar
esmer Ankaradamı
juli aşı nasıl geçti yan etki oldumu

ayrıca moralim bozuk bizim oğlan 3. gün oldu daha kaka yapmadı tavsiyeler verin

gızzzz ne yapıyon tatil nasıl geçiyor ayaz hava değikliği oldu galibam .geçmiş olsun dikkt et canım

feyzae duygulandım be bacım harika olmuş

esmer nerde buluşcanız beee:mymeka:

Günaydin kizlar
Esracim ohhh ne güzel güle güle kirlenin.Bende popomu kaldirirsam bi ortalik toparlicam hic icimden gelmiyo bu gün güneste var camda silsem iyi olacak .Neyse 21 haziran en uzun gün yaparim yavas yavas burda gece 11 de bile aydinlik olur bu gün :))

yesss ankaradayım.
Ayaz zaten cuma gecesi ateşlendi. ama doktorumuz şehir dışındaydı.
bende gene ateşlenirse burada farklı doktora götüreceğime ankarada götürürüm dedim geldim.
nitekim dün sabah 39,4'ü görünce hacettepeye gittik, antibiyotik falan verdi, şimdi daha iyi.

ıstanbuldaki hastaneleri talan ettik, ankaradakiler kusur kalmasın dedik :roflol:

smh çarşamba ankamall'da buluşaım diyoruz, uyar mı sana da? ankaradasın dimi?
sced'e özel mesaj attım şimdi telimi yazdım. onla siz burdan konuşursunuz.
ya da sende bana özelden numaranı yolla gelebilecek gibiysen saati kararlaştırırız.

maşallah feyza
genc kız olcak tutsun boğazını biraz...
benim doktor melisaya cok diyor buğlemi görse kosuya baslatır herhal

gecmiş olsun esmerim grip falan mı...

kanka naber... cok ağladı asıda gece biraz atesi oldu fitil verdim..
kabızlık içinse kulak pamuğunu yağa batır popya sür biraz bize iyi geliyor..
yada yarım cay kasığı zeytin yağı ver

slm esra nasılsın benimde temzlk dün bitti öldüm ama.
demir ne yapıyor nasıl

delf günaydın
ege nasıl çok ağladımı bizimde yarın aşımız var
canım iyiyim sen nasılsın buğlem iyi mi ek gıdalara geçtiniz mi
güle güle kirlensin evin canım senin gibi hamarat hatunlar kendileri temizliyo evlerini benim gibi tembellerde kadın tutuyo:)
evlendiğimden beri ilk defa kadın geldi ne yapılır nasıl yapılır hiç bilmiyorum evde yatak odasını bitirdi salona geçti şimdi inş.güzel yaparda alırım devamlı
demirde iyi dr meyve suyu ve yoğurtla başla dedi paşaya keçi sütünden yoğurt mayaladım ilk gün azıcık yedi dün yediremedim ağzını kitliyo resmen zzorlamadım bende bikaç gün sonra tekrar deneyeceğim

gecmiş olsun delfim ağlamadı insallah egecik...

esracım ohhh güle güle kirlen

sağol julicim aşı olmuşsunuz geçmiş olsun canım iyi mi şimdi melisam

juli geçen seferki gibi oldu kanda enfeksiyon çıktı birazcık.
ama ben zaten gene götürene kadar kendi kendine atlatmaya başlamış. sadece koruyucu olarak antibiyotik verdi doktor.

ateşi çok yükseldi diye götürdüm bende. 39,4 olmuştu çünkü. jöle gibiydi bebe. canı çekildi.

Poseidon
Canim ayakta sallanmayi uyumak olarak anlamiyor bebek sanirim yani benim büyük oglan öyleydi artik cok yorulunca bi ici geciyor sonra gözü kapalida olsa öyle sallattiriyor kendini sana yazik.Bak benimki 4 yasindaydi birakayim artik diye niyetlenmistim yatagina koyardim ayagiyla duvarlari tekmelerdi cok zor alisti kendi uyumaya.Hem sersem oluyor hemde uykusunu almadigi icin sinirli oluyor yuvaya götürürdüm uykusu olurdu ortaligi birbirine katardi.Bi kez kadin aradi gel al yemek yerken masada uyudu kaldi diye diger cocuklar korkmuslar birden uyuyunca benim oglan.Cok zor yani büyüdükce.Bide yalniz cocuk icin zor evde baska cocuklar olsa onlari görerek uyumayi ögrenmesi yada sallanmayi birakmasi kolay oluyor.Büyük oglanda yalnizdik cok zor oldu kücük abisini görüyor onun icin daha kolay.

günaydın canım
buğlem tam 5 gün kaka yapmadı .fitil verdik yine yapmadı .sıcak masaj duş falan hepsini denedik .hergünde 2 tane kayısı yedi ama nafile
annemde ben işteyken çok ıkınmış ağlamış sancıdan en sonunda kendi yöntemiyle poposuna fitilden çok küçük azbişey sabun koymuş anında sabunla birlkte hepsi çıkmış tam 2 bez dolmuş yetştiremmişler
çok kızdım bişey olsaydı diye ama hepsi geri çıkmış
bir daha yapma dedim ama dinlerse
bana diyorki ben 6 gün yapmamış kardelşlerie öyle yaptım fitil vardı diyo öyle yaptrmışlar .hiç bişey olmaz herşeye bişey buluyosunuz fitil çok mu sağlıklı dedi
5-6 gün yapmaz sa yine yaparım dedi.ben desem ne herşey boş kendi bildiğini okuyor

mehlika bak yavas yavas iyiye gidiyorsun elh.
ins. koku alma sikintinda gecicek zamanla
Allah caresiz dert vermesin yeterki.
sağol cnm,inş.,amin..
alınganlık yapma hoya,zaten topiğe düzenli girip mesaj yazan çok az kişi var,
geçmişi okumayanlar var,
ben cevap yazdım mı hatırlamıyorum,yazmıştım dii mi?
ama mesajını okumuştum,
o zaman çok moralim bozuktu; beril hasta diye,hatta o gün mesaj yazmak bile içimden gelmiyordua.s

kadriye ablanın eşi en son iyiydi,
izmire mi,ankaraya mı ne gidecekti eşi..ama onun üzerine daha mesaj yazmadı..
ben de çok merak ediyorum,hatta kadusun kullanıcılarda göründüğü bir gün sordum,cevap yazmadı:sm_confused:

selam kızlar..güzel bir hafta geçirmeniz dileğiylea.s.a.s.

esmer geçmiş olsun

ayça takma boşver böyle bu erkekler..bizde yeni barıştık.

delf,ceyce geçmiş olsun şifa olsun aşılarınız

günaydın kızlar nasılsınzı bakalım...
ayça üzüldüm çok takma boşver iyi yaparsın çek git yazlıga görsün bakalım biraz nasıl oluyormuş anasına gider kalır:))
sinemis geliyomuş seninki:)))allah yardım etsin şimdiden..
delf aşı olmuşsunuz inş.çateş yapmaz hemen atlatırısnız..
aklımda kalanlar bunlar.

oyy ayazım canım...
cok gecmiş olsun....

anamda yapardı
,hatırlıyorum hayal meyall boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…