2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

üzme canım kendini :teselli:
erkekler sapıtıyo bazen alsanaalsanasmile
iyi olmus hediyeyi vermemen

günaydın kızlar.
cuma günü 6 aylık aşılarımızı olduk maşallah oluşuma etkilenmedik öyle.sizler neler yapıosunuz?ben cuma izinliydim oğluşumun yanında kalmak istedim 3gün onla ilgilendim.

günaydın ceycem...
ohh ne güzel bol bol vakit gecirmişsin oğlusunla

kizlar asidan sonra bebelerin aglamamalari icin benim asidan hemen sonra bebe tam aglamaya basladiginda doktor hizli bir sekilde asi yaptigi yere banti yapistirir yapistirmaz bebeyi alip odadan disari firliyorsunuz bebe yeni seyler görünce neden agladigini unutuyor susuyor ben denedim hemen sustu veletkaydirigubbakcemile3

aynen ya 1 saat sallıyorum kendimden geçiyorum artık 15 dk. uyuyor tabı uykuyu almayıncada hjep mızırdanıyor şöyle 1 saat uyusa offf

ağladı canım :gitme:
biraz ateste yaptı fitil verdim

cantanelerim...... posicim

hmmm gecmis olsun bir ara söylemisti burdan esinin rahatsizligini sanirim o zaman konusmustuk, daha iyiye gidiyor demisti diye hatirliyorum, acaba nasil oldu? bize küstü de girmiyor mu yoksa foruma

ayy maşallah kızına nazar değmesin heralde berilin kendi kendine uyuduğunu 4 yaşında falan görürüm:) nasıl başardınız bunu ya...oyuncakları onu 1 dk. oyalayabiliyor bıdaha çığlık çığlığa hele akşamları ne yapacağımızı şaşırıyoruz sadece karpuz yalayınca duruyor:)akşam babası gitti 13 kiloluk bi karpuz aldı:)

aynen ya 1 saat sallıyorum kendimden geçiyorum artık 15 dk. uyuyor tabı uykuyu almayıncada hjep mızırdanıyor şöyle 1 saat uyusa offf

dün meltem sallama belki daha uzun uyur demisti sallamak bebegi sersemletiyor demisti cevap yazamamistim
hakli ama benimki sallanmak istiyor ayagimda sallarken uyuyor üc kagitci sallamayi durdurdugum zaman uyaniyor

Kizlar hani Schrek filminde Donki var ya essek. iste bu essek cok cok uzaklardaki kralliga giderkene at arabasinda agziyla bpi diye bir ses cikakrip schreki deli ediyor ya. iste ben d eyusufa o sesi cikariyourm cok hosuna gidiyor bugün de bunu kesfettik

ah canım bende mutfaktayken anakucağına koyuyorum ama soğanı doğrayana kadar durmuyor ya görsen hem yemek yapıp ne tango kaldı ne salsa kaldı oynamadığım ama ne çare

ayvalık.. myfeeder file emzik denesene içine koy karpuzu ver eline biraz ortalık batıyor ama hem sen rahat oluyorsun hem bebek istediği gibi yiyor

günaydın kızlar.
cuma günü 6 aylık aşılarımızı olduk maşallah oluşuma etkilenmedik öyle.sizler neler yapıosunuz?ben cuma izinliydim oğluşumun yanında kalmak istedim 3gün onla ilgilendim.

günaydın ceyce nasılsın
aşı nasıl geçti benimde yarın var bu 2 gün o kadr çok yoğunum ki
hazırlık yapmm gerek
aşısı var inş ateşlenmez

sıkma canını olur her evde oluyor böyle şeyler ben kırılırsam o gün tele hiç bakmam cavratırım iyice sende öyle yap
buğleme bakacak o ara annem dinlenecek mecburan iyi anlaşmalıyımsempatiksalakcinni
ramazan ayındada burda olsa işime yarar işte

Canım sıkma canını.bozma moralini sakin ol.

aaaahh canım gözün aydın kaydirigubbakcemile3 çok mutlu olmuşsundur sen şimdi eltin ve k.validen geldi diye sempatiksalakcinni

sorma pek mutluyum anam ağladı evde temzlkten hayır yaptım yine battı heryer gelmediler o deidkleri zamn taa şimdi geliyorlar

dün meltem sallama belki daha uzun uyur demisti sallamak bebegi sersemletiyor demisti cevap yazamamistim
hakli ama benimki sallanmak istiyor ayagimda sallarken uyuyor üc kagitci sallamayi durdurdugum zaman uyaniyor

posi merhaba nasılsın canım
sallamayı alıştığı zman böyle oluyor işte
çok bilinçlenmeden sallamayı bırakmak lazım

slm kızlar nasılsınız
evde temizlikçi var ilk defa geldi bakalım inş.güzel yaparsa 2 haftada 1 alacağım camlar kapılar siliniyo perdeler yıkanıyo heryer heryerde bende demirin odasında hem onunla oynuyorum hem size bakayım dedim

slm esra nasılsın benimde temzlk dün bitti öldüm ama.
demir ne yapıyor nasıl

gunaydın kızlar. aşılarımızı olduk geldik

delf günaydın
ege nasıl çok ağladımı bizimde yarın aşımız var

BUĞLEMİM

kızlar bnde blog yapmaya başladım nisan ayında çatım ama yeni fırsatım oldu
hamilelik ve 6.ay bilgilerim kaldı
birde eşimi ve beni tanıtan blog kaldı bi bakın bakalım nasıl olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…