2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ceycecim beğenmene sevindim
inan bende sabırsızlanıyorum çünkü değişik ve besleyici tatlar
inşallah severek yerlerde biz de severek hazırlarız tüm tarifleri

:çok üzgünüm:
hoş geldin canım iş nasıl gidiyor canım alıştınmı ? [/FONT]

hoşbulduk feyzae

alışamadım ben bu işe çok yoruluyorum akşamlarıda eve pestil modunda gidiyorum Kuzey inde uykuları kesik kesik gece çok sık uyanıyor ne yaptıysam uyumuyor bu çocuk .alışıcaz herhalde daha çok yeni neticede.sen nasılsın bütün herkesi çok özlüyorum akşamlarıda evle uğraşmaktan vakit bulamıyorum.arada böyle gizli gizli kaçar yazarım ama.şimdi yine çıkmam gerekiyor.

Allah yardımcın olsun canım

bebelactan sms geldi dünya sağlık örgütü ilk 1 yıl inek sütünü önermiyor bebekte kansızlık, kabızlık be bağırsak kanamalarına sebep olabilirmiş

mutlka yoruluyosundur bizde başka bi işe yerine geçsek sil baştan olacağı için aynı durumda olurduk neyse sen kuzeye kendinede iyi bak herşey düzelir sıkma canını .akşamları dinlenmeye gayret et ne yapcazksın

bebelactan sms geldi dünya sağlık örgütü ilk 1 yıl inek sütünü önermiyor bebekte kansızlık, kabızlık be bağırsak kanamalarına sebep olabilirmiş

yaw anlayamıyorum bu işi, ben 2 ay anne sütü almışım daha snr hep inek sütlü tarhana çorbası ve yine sütlü ev yapımı muhallebilerle falan büyümüşüm...
Neden şimdi bu taze inek sütleri kötüleniyo anlamıyorum...
İnsanın içine kurt düşüyo vermeye korkuyorum zaten ama ne biliyim çok inandırıcı da gelmiyo

ben çok da inanmıyorum buna.
8.aydan sonra sulandırarak pınar'ın çocuk sütlerinden vermeyi düşünüyorum ben.
en azında sulandırılmış inek sütüyle muhallebi, sütlaç fala yapıp veririm.

eğer normal zamanında doğsaydı 6.aydan sonra vermeyi düşünüyordum

selam kızlar bi çok sayfa okudum
muhabbet iyiymiş özellikle dün

anam bizimki kucağımda mırmır
yazamıyom yawww

aslında benim güvenerek okuduğum kaynaklara göre doğumdan itibaren inek sütü içebilir ama sulandırılması gerekir.
4.aydan onra sulandırmaya bile gerek yok.

ama ben gene de kendi içimi rahatlatmak amacıyle 2 ay kadar sulandırarak verir sonra sadece süte geçerim.
kahvaltısını da sütle hazırlayacağım mesela

ben inek sutunun alerji yapmadikca kullanılmasi taraftariyim.mama firmalari cok buyuk paralar harciyorlar açıkçası guvenmiyorum pek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…