2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınnn herkese..

nerde sordun yaa.
sütaş baby mix sade, eğer o yoksa danino benim yoğurdum.

senin şehir dışı yolun benim şehiriçi yolumdan daha kısa sürüyor ama, nasıl olcek

yumurta için erken değil mi?
pekmez ağır gelmez mi bebişlere
elma püresi ver sende Çağan'a
ben 2 haftadır elma püresi veriyorum hazır kavanozda
günde 2 kere mıçıyo Eren

pekmez ağır gelmez canım. kahvaltıya da konuluyor tatlandırmak için.

juliyle pamukun ismi niye kırmızı yazıyo altta fisfisfis

onlar kırmızı noktalı ateşli gacılar ondan kaydirigubbakcemile3

ya hakikaten , bu puan işi nasıl oluyor, neden ve nasıl puan veriliyor,
bana da puan verilmiş, yeni farkettim, nasıl veriliyorsa söyleyin ben de
size puan vereyim...

bende merak ediyorum canım bilen varsa söylesin itibar puanı demii

hani mesajların üzerinde bir bant var koyu pembe renkli. kötü içerik butonu falan var. yanında terazi var.
teraziye tıklayınca bir pencere açılıyor oradan veriyorsunuz.

kimsecikler yok melekelr korusun ve ask ve ceza izliyorsunuz galiba

ben uyuyodum o saatte bacım kaydirigubbakcemile3

maşallah burak'a da. 450 gr çokda az değil bence. bu ayda ve sadece anne sütü alıyorsa. doktorun iyi demiş bence canım

günaydın kızlar

nasılsınız?
ece doğduğundan beri gece kaka yapmazdı gece 4,30 gibi emzirirken bi cortladı hadi neyse dedim değiştirdik yattık
sabah 7 gibi emerken bi daha yaptı ve ishal gibi
ben klimayı hep açık tutuyorum ece de yerde oyun halısında oluyor gündüzleri acaba klima mı çarptı sizce ne olabilir? şimdi kapattım klimayı ama ev yanıyor nasıl durcaz bilmem

günaydın kızlar hava kapalı ruhum daraldı uyusaydım kızımla beraber güzel güzel ben gelrken yatıyoları ohh mışıl mışıl uyuyordu meleğim benim

günaydın canım klima yapıyordur klimanın yönünü tavana doğru ayarla tavana üfürsün aşağıda yöndeyse dirk olarak etkiler tabiki yada yediği bişeyden de olabilr bu ara salgın varmış

Canım taha da öğleydi gün kızlar dalga geçti bende ama aradım doktora
sordum kaydirigubbakcemile3 rengi sarıysa normal dedi
eğer yeşil ve sumuksu olur ve günde 7 kere olursa probelem olur dedi

günaydın kızlar
ya dönmüyor benımkı hala yattıgı yerde yatıyo bazen kendi etrafında dönüyo o kadar.

iyi hadi gözün aydın benimkide dönüyor artık odada tek başına koltukta bırakımyorum yere kullanılmayan bi örtü serdim üzerine bırakıyorum yerde oynuyor

feyza taha gece ağladı gittim odasına üstündeki örtüyü açmış
dikey yatırmıştım yatay dönmüş oğlum bu ne hal diyorum gece yarısı
kıkır kıkır gülüyo

feyza taha gece ağladı gittim odasına üstündeki örtüyü açmış
dikey yatırmıştım yatay dönmüş oğlum bu ne hal diyorum gece yarısı
kıkır kıkır gülüyo

ooo tahada beter böcek birde senle dalga geçiyor o an içine sokasın geliyor dimi sende onla gülüyosun çok şeker oluyolar ya .benimkide yatağın içinde kayboluyor bi sese uyanıyorum ki taa gitmiş aşağı kaç kere korku yaşadık .normal yatırıyorum bi uyanıyorum yastıktan inmiş tamamen yatay yastıkla yanyana yatıyor .bunlar çok beter .

canım merhaba. klima çarpmış olabilir. evt hava çok sıcak biliyorum ama pencere açsan onun yerine. ben çok korktuğum için daha klima açamıyorum cıbıldak yatırıyorum

günaydın kızlar
ya dönmüyor benımkı hala yattıgı yerde yatıyo bazen kendi etrafında dönüyo o kadar.

canım bizimkide daha 20 gün oluyor dönmeye başlayalı 5.5 aylığız. normal endişe etme başlar yakında yavaştan

sced kilma çarpmıştır bencede.
üfürmesini tavana ver.

Canım taha da öğleydi gün kızlar dalga geçti bende ama aradım doktora
sordum kaydirigubbakcemile3 rengi sarıysa normal dedi
eğer yeşil ve sumuksu olur ve günde 7 kere olursa probelem olur dedi

dayanamadın dimi sonunda.
bence bu kadar evhamlı olma, gerçekten bak.
çocuk bunlar, tabiki hasta olacak -ki sen sağlıklıyken arıyorsun-
ilerde hasta olduğunda çok çok zorlanırsın ondan sonra. porselen bebek değil anacım bunlar, dayanıklılar merak etme.

nan benimki de öyle.
ayaklar kafanın olduğu yerde kalkıyor sabahları.

ben dün aystıksız yatırdım pek bir mutlu oldu.
fink fink fink dönüp durdu yatağın içinde. yastıkla hareket alanı kısıtlanıyordu.
pikesini de atmış kenara, bacaklar da cıbıl dağıtmış kendini.
bu rahatlıktan benim payıma düşen de 8 saat deliksiz uykuydu kaydirigubbakcemile3
04:00'de kalktı hadi beslenelim diye. 50 cc'de uyuyakaldı onu da içimediş zaten :roflol:

selam kızlar
sabah 7 den beri ayaktayız demir bey bi posta uyudu bende o uyurken yatağımı kapattım çamaşır attım makineye bulaşık makinemi boşalttım evi topladım az önce uyandı sıpa emdi gözlerini ovuşturuyo uykusunu alamadı ama uyumamakta direniyo

bide bişey sorcam c.tesi babamızın ısrarı ile milupanın sütlü pirinçli muhallebisinden verdim 5-6 kaşık zorlanmadan yedi ama 1-2 saat sonra çok sıkıntılı şekilde uyandı gözleri kapalı ama kıvranıyo
pazar günü biraz daha fazla verdim yine aynı bu sefer çığlık çığlığa ağlayarak uyandı acaba ilk onu verdim diye ağır mı geldi salak kafam süt yeterken ne verirsin çocuğa başka bişey tatlara alışsın dedi babamız bende onun aklına uydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…