2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Esmer kızım senin ayaz facefoodcu dişleri fln çıkınca siz bol bol dışarılarda paraları harcarsınız bak demedi deme çook çalış kızım çoook az kaldıkaydirigubbakcemile3

ya bu tracy abla kim afidirsiniz ama?:uhm:

örtmenimin alt komşusu. :roflol:

bebek bakımında bir uzman, kitapları falan var.
bebeklerin kendi kendine uyumasını sağlayan yöntem neyim de geliştirmiş.
örtmenim kendisinin hayranıdır; bol bol tracy der ki diye başlayan cümleler kurar :roflol:

Esmer kızım senin ayaz facefoodcu dişleri fln çıkınca siz bol bol dışarılarda paraları harcarsınız bak demedi deme çook çalış kızım çoook az kaldıkaydirigubbakcemile3

olm sen felaket tellalı gibisin zaten. :mymeka:
hazır meyve dedin bebe evdekini yemez oldu.
sus olm yaa fastfood falan deme, çıkıyor dediklerin çünkü

ya bu tracy abla kim afidirsiniz ama?:uhm:

ünlülerin dadısıymış bu abla ya da teyze neyse
bebk bakım sorunlarına mucize çözümler diye bi kitabı var
ansiklopedi gibi ama okuması çoook sıkıcı değil az sıkıcı
işe yarar bilgiler var bence
biz uyku düzenimizi buna göre kurduk diyebilirim

rüzgarrr hazır burdayken şu ağlayan pastanın tarifini veririmisin geçen gü bi tarifle yaptım kocam hiç begenmedi bu ne böyle dedi .senın tarifle yaapyım bide.

kızlar benım kızım yoğurta alıştı çok güzel yiyo ama 4-5 tatlı kaşığından fazla vermiyorum gaz yapar diye. bazen yoğurtun içine meyve püresi bazende pekmez koyup veriyorum.

en kolay irmik tatlısı cnm üzerinede çikolata sosu dök gitsin

balkonu yıkadım süpürge yaptım toz aldım bezelye yemeği yaptım camasır yıkadım kızımı uyuttum geldim akannehir

amma konusmussunuz
ben yokken konusmayın :mymeka:

irmik tatlısı benim de aklıma geliyo ama daha geçen hafta yapmıştım

ecrin yok mu yaa bana bi tarif söylese

son 2haftadır ege çok fenalaştı uyutana kadar anam ağlıyo ağlamaktan şişiyo uykusu var ama dalamıyor yaşayan varmı aranızda uyuduktan sonra problem yok ama uyuyana kadar mahfediyo bazen uykusu bi kırılıyor 5 6 saat ayakta kalıyo yarın dr gidicem gösterim gel bi idrar ts kan sayımı yapalım dedi

pamuk ben çözümü emzikte buldum
bazen hem ac hem uykusu oluyo ne emiyo ne uyuyo emzikle uyutup öle emziriyom

canım benimki biberonla yiyo ya zaten o problem olmuyo zaten doğdu doğalı emziksiz uyumuyo ama şu sıralar zor bi bebek oldu uyuyana kadar delirtiyo beni bide ağlayıp ağlayıp sırıtıyo deli galiba benim bebe

sırnaşık şeydelikafadulden

internette bakayım

balkonu yıkadım süpürge yaptım toz aldım bezelye yemeği yaptım camasır yıkadım kızımı uyuttum geldim akannehir

amma konusmussunuz
ben yokken konusmayın :mymeka:

ohh maşallah güle otur canım

bugün bizim evlilik yıldönümümüzzzz 2sene bittiii

tebrikler canım. yeniymişsiniz daha. bir ömür boyu mutluluklar

sırnaşık şeydelikafadulden

internette bakayım

ohh maşallah güle otur canım

tebrikler canım. yeniymişsiniz daha. bir ömür boyu mutluluklar
teşekkürler canım tazeyiz daha ama birlikte 8.senemiz

canım benimki biberonla yiyo ya zaten o problem olmuyo zaten doğdu doğalı emziksiz uyumuyo ama şu sıralar zor bi bebek oldu uyuyana kadar delirtiyo beni bide ağlayıp ağlayıp sırıtıyo deli galiba benim bebe

yess ayaz da deli.
ağla ağla geberiyo, gözünün yaşı kurumadan sırıtyor.
anam bu bebeyi psikoloğa götürcem, psikolojisi bozuk diyor kaydirigubbakcemile3

uyumuşum beee ne iyi gelmiş.bende asyris gibi yerde sızmışım ailecek var bizde bişi:))

sced yarım lt fazlaysa birazda sulandır bi litre yap:)))tavuk gögsü yap gitsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…