2010 Mart Bebekleri Geliyor !

bende 14 mart da doğum yaptım e.sezeryan 38 hafta 4 günlüktü 3300 50 cm

tÜm doĞum yapan annelerımızı kutluyorum allah analı babalı bÜyÜtsÜn uzun ÖmÜrlÜ olsun bebeklerınız uzun bır yol kat ettık daha dÜn gıbı bu forma gırıŞım Şuan bırÇoĞumuzun bebeklerı kucaklarında rabbım mutluluĞumuzu daım etsın olmayanlarada versın

arkadaşlar bende doğum yaptım. 40+4 de 15 martta dünyaya geldi. 2800 gr normal doğum yaptım. kızımın adı Nisa oldu..

normal doğum tarihim 21 mart 10.03 2010 da s.sezaryan oldum kızımın adı elif 2960 gr 47 cm doğum haftası 38+3 ellerine sağlık çok güzel olmuş cnm sevgiler...allah uuzn ömürler versin bebeklerimize bahtları güzel olur inşlh

merhaba arkadaşlar bende normal doğum yaptım 24 martta 40+4 günlükken 3.550 gr 50 cm çok güzel bi mutluluk allah isteyen herkese nasip etsin opuyorumnanaktan

Tüm doğum yapan arkadaşların gözü aydın...
Allah evlatlarımızın bahtını güzel açık eylesin...

Hijenim sanırım benim mesajı atlamışsın.. Önemli değil.. Ben 19 Martta Normal doğumla başlayıp suni sancı ile sancıda 110 lara çıkmamıza rağmen açılma olmadı.. Bebişimin kalp atışları düştüğü için sezeryena alındık..Tibet oğlumla şimdi herşey yolunda... Listeye eklersen teyzesi seviniriz....
3770 kg 53 cm .. Teşekkürler

[COLOR="Black"]hijyenim benide eklermisin listeye 22.03.2010 dogum tarihimiz 39+3 haftamız 3350 kilo 51cm yağız efe oglum dünyaya geldi, gayet iyiyiz maşallah..[/COLOR]

ekledim sizi arkadaşlar... Allah analı babalı büyütsün...

kusura bakmayın buraya yazmadıktan sonra göremiyorum... ya da özel mesajla bildirseniz de olur...

hijyencim çok teşekkürler hemen eklemişsin beni listeye.kızımın adı ceylin ipek teyzesi onu da eklersen sevinirim.

Leylaaa07 Dimplehawk Hndn82 Allah bağışlasın meleklerinizi aramıza hoşgeldiniz taze anneler....

Arkadaşlarım 26 mart cuma günü oğlumu 3560 gr 50 cm olarak kucağıma aldım şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…