Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

kızlar günaydın zemuszemus

hepimizin günü güzel geçsin inşallah
ben dün gelinlik iç çamaşırımı aldım bugün provaya gidicem kısmetse
görüşürüz öpüyorum hepinizi

ben de burdayım kızlar günaydınnnnkaydirigubbakcemile3
şebnemcim hayırlı olsun aldıkların canım kolay gelsin sana opuyorumnanaktan
nçakır aldın mı canım gelinliğini bakalım ?

hayırlı olsun canım şanslısın eli ve gönülleri zengin bir aileye düşmüşsün ne güzel güle güle kullan aldıklarını tatlım opuyorumnanaktan

ben de burdayım kızlar günaydınnnnkaydirigubbakcemile3
şebnemcim hayırlı olsun aldıkların canım kolay gelsin sana opuyorumnanaktan
nçakır aldın mı canım gelinliğini bakalım ?

walla canım kayınpederm aldı hafta sonu gidebilicem ancak çok merak ediourm.

yarenkacım bence kuzenin doğru söylemiş katılıyorum ,ben de başta öyle düşünüyodum ama canım kına kıyafetimi üzerime denedikten sonra heralde tüm gece çıkarmam dedim içimden çok beğendim ben fesimi örtümü herşeyimi kına yakılırken takıcam ,öncesinde de abiyeyle karşılarım misafirlerimi hihoyyyt

günaydın kızlar...

nasıl gidiyor hazırlıklar?

çarsamba günü gelinliğimi aldık.çok farklı bir duymuymus kasıldım resmen gelinlik içinde nutkum tutuldu beğendim begenmedim die yorum bile yapamadım. 6 7gelinlik denedim sonunda karar verdim.gelinliğim krem rengi.sonra düşündüm acaba beyaz mı olsaydı die.bu yıl krem modaymıs baktıklarım hep kremdi..hayırlısı olsun ...

aybuer hayırlı olsun canım gelinliğin ben de teslim aldım gelinliğimi geçen gün benimki de kırık beyaz renginde canım beyaz benim de aklımda vardı ama gelinliğimi giyince hemen vazgeçtil beyaz olanlardan çünkü çok içime sindi bayanssulusmile
çok farklı bir duygu allah isteyen herkese yaşatsın inşallah :Saruboceq:

teşekkür ederim canım ben de beyaz 1 2 model giydim ama aldıgım en güzeliydi o yüzden krem oldu..

gerçekten çok farklı duygu ..amin inşallah...

kıslarr günaydın nasılsınızz haftanın son gününüz güzel geçsinnn aybuer canım gelinliğin hayırlı olsun mutlulukla giy

gulpembe ve dyserr hoşgeldiniz kızlar opuyorumnanaktan
bugün kimse uğramaz sandım sabah kimseyi göremeyince kaydirigubbakcemile3

gulpembe ve dyserr hoşgeldiniz kızlar opuyorumnanaktan
bugün kimse uğramaz sandım sabah kimseyi göremeyince kaydirigubbakcemile3

normal de sabah burda olrdum ama lazere gttim oyuzden geç kaldım yoksa sizin gibi güzellkler bırakılırmıŞeniz

normal de sabah burda olrdum ama lazere gttim oyuzden geç kaldım yoksa sizin gibi güzellkler bırakılırmıŞeniz

ayyy tşk ederim canım iyi geldi bu sözün bana bayanssulusmile
nasıl canım ya memnunmusun lazerden?ben ağdaya gidiyorum ama lazer daha kesin çözüm gibi geliyo bana

ayyy tşk ederim canım iyi geldi bu sözün bana bayanssulusmile
nasıl canım ya memnunmusun lazerden?ben ağdaya gidiyorum ama lazer daha kesin çözüm gibi geliyo bana

ŞenizŞeniz canım benimmm

memnunum ya agda hiç yatırmadım ben hep jilet yaptım bu benm 2.seansım ve azaldı tabi acıyo ama tek bi yer acıo oanda sonrada geçiyor evlenene kadar bitmicek ama azalcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…